Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Master Slider jQuery Slider Plugin with Visual Builder scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : KennethFoups
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,468
mesajlar
1,468
konular
5
REP PUANI
Yeni Üye
13-11-2019
(Kayıt Tarihi)
Gizli
(Cinsiyet)
#1
24-12-2020, Saat: 17:46

Master Slider jQuery slider eklentisi , son derece akıcı donanım hızlandırmalı geçişlere sahip birinci sınıf bir görüntü ve içerik kaydırıcısıdır. Daha önce hiç yaşamadığınız saf kaydırma hareketiyle dokunmatik gezinmeyi destekler. Tüm büyük cihazlarda mükemmel çalışan, gerçekten duyarlı ve cihaz dostu bir kaydırıcıdır. Master Slider eklentisi, katmanlara herhangi bir HTML içeriği (metinler, resimler, ...) ekleme yeteneği ile harika bir katman kaydırıcısıdır. Kullanımı kolaydır, ayrıca sizin için 80'den fazla kullanıma hazır örnek kaydırıcı vardır. Bu eklentide hotspot'lar, küçük resimler, video desteği, çeşitli efektler ve daha birçok özellik gibi hemen hemen her şeye sahipsiniz. Ana kaydırıcı jQuery kaydırıcısı, en iyiler arasında en eksiksiz olanıdır.

Görsel Builder ile Usta Slider jQuery Slider Eklentisi - 1 güncel sürüm Görsel Builder ile Usta Slider jQuery Slider Eklentisi - 2 \

lnızca ine Visual Builder

Visual Builder, jQuery kullanıcılarımız için devrim niteliğinde bir tesistir.

Kaydırıcılarınız çevrimiçi panelinizde güvende. Artık bir kod satırına bile dokunmanıza gerek kalmazken size tonlarca zaman kazandırır. Çevrimiçi bir hizmet olsa da, satın aldığınızda "Görsel Oluşturucu" komut dosyası almazsınız.

\ Görsel Builder ile Usta Slider jQuery Slider Eklentisi - 3 Görsel Builder ile Usta Slider jQuery Slider Eklentisi - 4

Dokunmatik medya kaydırıcımız, kullanıcıların öğeleri sorunsuz bir şekilde sürüklemelerine olanak tanır. Master Slider, işlevselliği büyük ölçüde dokunma destekli mobil cihazlara genişleten Envato pazarındaki en kolay eklentilerden biridir. Video galerisi

Video galerisi, en önemli araçlardan biridir. işletme sahiplerinin hizmetlerini veya ürünlerini tanıtmaları. Master Slider jQuery slider eklentisi, kullanıcıların web siteleri için çarpıcı Youtube ve Vimeo kaydırıcıları oluşturmalarına olanak tanır. Master Slider kullanıma hazır video şablonlarıyla dakikalar içinde zarif video galerisi oluşturabilirsiniz.

Youtube Slider

Envato pazarında Youtube kaydırıcısı oluşturmak için en iyi eklenti Master Slider jQuery'dir kaydırıcı eklentisi. İhtiyacınız olan tek şey, Youtube video kaydırıcı şablonlarımızdan birini seçmek ve Youtube videosunun bağlantısını yerleştirmektir. Master Slider Youtube Slider'ı oluşturmak, web siteniz için daha fazla trafik ve paylaşım almanın en kolay yollarından biridir.

Layered Slider

Master Slider jQuery katmanlı kaydırıcı eklentisi, şaşırtıcı olan farklı katmanlara sahiptir. seçenekler. Slaytlarınıza ekleyebileceğiniz beş düzenlenebilir katmandırlar: Metin katmanı, görüntü katmanı, video katmanı, düğme katmanı ve sıcak nokta katmanı. Her katmanın içeriğini, stilini, geçişini ve diğerlerini özelleştirebilirsiniz.

Kaydırıcıya herhangi bir içerik eklenebilir. Master Slider'ın harika özellikleri, görüntüleri ve diğer içerikleri kolayca eklemenize ve bunları istediğiniz şekilde özelleştirmenize yardımcı olur. Eklenen içeriğe geçiş veya stil ekleyebilirsiniz. Ancak, yalnızca bir görüntü kaydırıcısına sahip olabilirsiniz. Görüntüler, medya kitaplığından kaydırıcıya kolayca eklenebilir. Görüntüleri tek tek kolayca seçin veya birden çok görüntü seçin. Ayrıca, tüm slaytların resimleri ışık kutusunda büyütülebilir. Flickr Slider

Farklı resim hizmetleri vardır ve daha önce kullandığınız resimleri oraya yüklemek yerine daha kolaydır resimlerinizi bu web sitelerinden otomatik olarak almak ve web sitenizde göstermek için. Master Slider jQuery slider eklentisi, Flickr ile bütünleşir ve Flickr resimlerinizle bir kaydırıcı oluşturmanıza izin verir. En son Flickr resimleriniz, slaytlarda metin katmanı olarak yazar adı, resim başlığı ve resim açıklamasıyla birlikte veya bunlar olmadan bir kaydırıcı üzerinde görünecektir.

destek

Ana Kaydırıcı Değişiklik Günlüğü

- [Eklendi] Akıllı katman eylemleri, artık katmanlara "katmanı göster", "katmanı gizle" veya "katmanı değiştir" eylemleri eklemek mümkün. - [Eklendi] Yeni minimal kaydırıcı görünümü. - [Eklendi] Yeni özelliklerin örneği olarak yeni kaydırıcı örneği. - Mobil cihazlarda arka plan videosunu etkinleştirme seçeneği [Eklendi]. - [Düzeltildi] Firefox'ta statik katmanların konumlandırılması. - [Geliştirilmiş] Katman animasyonları ve zamanlama işlevini göster / gizle.

Master Slider 2.16.3, 2015-12-1

- [Eklendi] Kutu geçiş görünümü. - [Düzeltildi] Bazı Android cihazlarda dokunmatik JS hatası alma sorunu. - [Geliştirilmiş] Dokunmatik cihazlarda sayfayı kaydırırken kaydırma hassasiyeti. - [Geliştirilmiş] Üçüncü taraf komut dosyalarından JS hataları içeren bazı sayfalarda kaydırıcı kararlılığı.

Master Slider 2.15.1, 2015-7-6

- [Güncellenmiş] Prettyphoto komut dosyası sürümü 3.1.6'ya güncellendi. - [Eklendi] Facebook API'nin yeni sürümüyle uyumluluk eklendi - IE9'da [Sabit] katmanlar kayboldu - [Düzeltildi] Youtube / Vimeo'nun tam ekranı Firefox'ta çalışmadı - [Düzeltildi] Hotspot katmanı özel öznitelikleri çalışmadı. - [Düzeltildi] Kaydırma paralaks modülündeki bir JavaScript hatası düzeltildi.

Sürüm 2.14.4, 2015-4-29

- [Eklendi] Flickr ve Facebook galeri şablonları.- "autoFillTarget" seçeneği [Eklendi]. Kaydırıcı genişliği jQue - [Eklendi] "minHeight" seçeneğinin ana öğesini belirtir. Kaydırıcı için minimum yükseklik değerini belirtir, engeller - [Geliştirilmiş] Otomatik doldurma veya tam ekran düzeniyle kaydırıcı boyutlandırması. - [Düzeltildi] Kontroller otomatik gizleme dokunmatik cihazlarda çalışmıyordu. - [Düzeltildi] Paralaks kaydırma efekti çalışmadı. - [Düzeltildi] Slayt sayısından büyük ön yükleme değeri js hatalarına neden oldu.

Sürüm 2.12.3, 2015-4-14

- [Eklendi] Sabit katmanlar. - [Eklendi] Statik katmanlar. - [Eklendi] CSS3 filtreleri seçeneği, artık gri tonlama, bulanıklaştırma gibi kaydırıcı geçişlerine css filtreleri ekleyebilirsiniz .. - [Eklendi] Yığın slayt geçiş görünümü. - [Eklendi] Sabit katmanlar için yeni şablon. - [Eklendi] Statik katmanlar için yeni şablon. - [Eklendi] Yığın geçiş görünümü için yeni şablon. - [Eklendi] CSS3 filtreleri seçeneği için yeni şablon. - [Eklendi] Fareyle üzerine gelme seçeneğini başparmak listesi kontrolüne değiştirin. - Başparmak listesi kontrolü için [Eklendi] Ok stili. - [Geliştirilmiş] startOnAppear seçeneği işlevi. - [Geliştirilmiş] kaydırıcı performansı. - [Düzeltildi] Facebook galerisinde startOnAppear ile çakışma. - [Düzeltildi] Küçük resimlerin genişliğini hesaplamada bir sorun. - [Düzeltildi] fillMode seçeneğine sahip olmayan küçük resimlerin hizalanmasında bir sorun.Kaydırma sırasında kaydırıcı tarayıcı penceresinin içine girdiğinde kaydırıcıyı başlatır. - [Geliştirilmiş] API güncelleme yöntemi. - [Düzeltildi] Bazı küçük js hataları.

Sürüm 2.9.5, 2015-3-3

- [Eklendi] Klavye gezinme seçeneği. (klavye: true) - [Düzeltildi] API yok etme yöntemiyle kaydırıcıyı yok ettikten sonra fırlatma hatası. - [Düzeltildi] IE9'da bir JS hatası.

Sürüm 2.9.4, 2015-2-24

- Firefox'ta [Düzeltildi] Oluşturma sorunu. - [Düzeltildi] Fare tekerleği Firefox'un son sürümünde çalışmıyor. - [Düzeltildi] Eksik harita dosyası.

Sürüm 2.9.3, 2015-1-20

- [Düzeltildi] Kısmi görünüm sürüm 2 çalışmıyor. - [Düzeltildi] iOS için Chrome'da ilk kaydırıcının üzerindeki görüntü katmanlarının doğru şekilde hizalanmaması. - [Geliştirilmiş] Galeri şablon stili.

Sürüm 2.9.1, 2014-12-22

- [Geliştirilmiş] Slayt bağlama. Artık slaytlara ışık kutusu eklemek mümkün. - [Düzeltildi] Bağlı slaytlar düzgün çalışmıyor. - [Düzeltildi] FireFox'ta 3B geçişlerle ilgili sorunlar. - [Düzeltildi] Pencere yeniden boyutlandırıldığında "maske" geçiş görünümünde video arka planı duraklatıldı. - [Geliştirilmiş] Kaydırıcı performansında pek çok gelişme.

Sürüm 2.9.0, 2014-12-13

- Yeni geçiş görünümü "parallaxMask" eklendi.- OS X'te Magic Mouse veya Trackpad ile geliştirilmiş tekerlek gezintisi. - Fare hareketiyle geliştirilmiş paralaks etkisi. - Sabit bağlantılar ve düğmeler "maske" geçişiyle çalışmıyor. - Anında başlatma katmanları düzeltildi ve yakındaki ön yükleme çakışması yüklendi. - Döngüsüz kaydırıcı ile sabit tekerlek gezinme. - Tam ekran etkinleştirildiğinde beklenmeyen yatay sayfa kaydırma çubuğu düzeltildi. - Kaydırma navigasyonu devre dışı bırakıldığında beklenmeyen js hataları düzeltildi. - removeEventListener yöntemi düzeltildi. - Pencere yeniden boyutlandırıldığında "limitli" özelliğine sahip katmanların gösterilmemesi düzeltildi. - Kaydırıcı taban stili güncellendi. - Geliştirilmiş kaydırıcı performansı.

Sürüm 2.1.0, 2014-8-31

- Derin bağlantı özelliği eklendi. - Mermi kullanıcı arayüzü kontrolüne dikey yön eklendi. - Katmanları kaydırmayı devre dışı bırakma seçeneği eklendi, artık slaytların üzerine HTML form öğeleri eklemek mümkün. - Geliştirilmiş kaydırıcı arayüzü, yanıt verme hızını kontrol eder. - Kaydırıcı belgeleri güncellendi. - IE8'de tam ekran kaydırıcıyla ilgili bir sorun düzeltildi. - Bazı tarayıcılarda Youtube ve Vimeo videolarını oynatma / duraklatma ile ilgili bir sorun düzeltildi. - Bazı küçük hatalar düzeltildi.

Sürüm 2.0.0, 2014-8-3

- Paralaks kaydırma efekti eklendi. - jQuery eklenti kurulum yöntemi eklendi, şimdi kaydırıcıyı ayarlamak için Master Slider jQueyr eklentisini kullanabilirsiniz.- Kaydırıcı belgeleri güncellendi. - jQuery kullanıcı arayüzünün eski sürümüyle çakışma düzeltildi. - Bazı küçük hatalar düzeltildi.

Sürüm 1.7.2, 2014-7-2

- Slaytlara düğme eklemek için yeni katman türü eklendi. - Katman eylemi eklendi. Artık katmanlar için özel eylem ayarlayabilirsiniz (sonraki slayda git, öncekine git, kaydırıcıyı duraklat, ..) - Flickr API ile ilgili bir sorun düzeltildi.

Sürüm 1.7.0, 2014-6-21

- İçerik kaydırıcı özelliği eklendi, artık otomatik yükseklik kaydırıcısına herhangi bir html içeriği ekleyebilirsiniz. - Yeni şablonlar eklendi (Tablette Kaydırıcı, iPhone'da Kaydırıcı, ...) - Sabit katman konumlandırma seçeneği eklendi. - Masaüstü IE11 tarayıcısı için dokunma etkinlikleri eklendi. - Katmanlar paralaks efekti eklendi - Katmanlar için yeni hizalama yöntemi eklendi - Fareyle etkin noktanın araç ipuçlarını etkinleştirmek için seçenek eklendi. - Yok etme kontrol sorunları düzeltildi - Döngülü kaydırıcıda sabit sıralı yükleme - Boş slaytta katmanların hizalanması düzeltildi. - Video katmanı boyutlandırma sorunu düzeltildi. - 3B geçiş görünümlerinde z-sıralama sorunu düzeltildi. - Otomatik oynatma kaydırıcısı ve video arka plan slaytlarıyla ilgili bir sorun düzeltildi.

Sürüm 1.5.7, 2014-4-2

- Yeni "düzen" seçeneği eklendi, artık kaydırıcının düzenini değiştirebilirsiniz (tam genişlik, tam ekran, kısmi, kutulu, .. .) kaydırıcı seçeneklerinde tek seçenek.- Slayt geçişi tamamlanmadan önce katmanı başlatan yeni "instantStartLayers" seçeneği eklendi. - Sıfırlama parametresiyle yeni yok etme yöntemi eklendi. - Başparmak listesi, kaydırıcı bilgisi, kaydırma çubuğu, madde işaretleri ve zaman çubuğu kontrollerine "hizala" ve "kenar boşluğu" seçenekleri eklendi. - Kontrollere yeni "hideUnder" seçeneği eklendi, artık her kontrol için piksel olarak pencere genişliğini belirtebilir ve kontrolü daha küçük pencere boyutunda gizleyebilirsiniz. - Başparmak listesi kontrolüne başparmak genişliği ve yüksekliği ve başparmak seçenekleri arasında boşluk eklendi. - Kaydırma çubuğu ve zaman çubuğu kontrolüne "renk" seçeneği eklendi. - İndirme paketine Ajax örneği eklendi. - Otomatik yükseklik kaydırıcısının yeniden boyutlandırılması düzeltildi. - Slayt değiştirme geçişi iyileştirildi. - Geliştirilmiş katman geçişleri. - Kaydırıcıyı başlatmadan önce kaydırıcı api'ye erişim düzeltildi. - Önbelleğe alınmayan resimlerde arka plan boyutlandırma sorunu düzeltildi.

Sürüm 1.5.0, 2014-2-8

- HD arka plan videoları eklendi. - Otomatik doldurma seçeneği eklendi. - Tam yükseklik seçeneği eklendi. - Tam ekran şablonu eklendi. - İndirme paketine Masterslider'ın ana sayfa kaydırıcısı eklendi. - Akıllı bellek yönetimi eklendi, şimdi kaydırıcı 150'den fazla slaytla çalışıyor. - Kaydırma hareketi için dinamik hız eklendi. - Slider API'de güncelleme yöntemi eklendi. - Firefox ve Opera'da araç ipucu konumlandırması düzeltildi.

Sürüm 1.2, 2013-12-28

- Dokunmatik cihazlardaki video kapatma düğmesi düzeltildi. - Safari'de katmanların z-sıralaması düzeltildi. - Sabit bağlama katmanları. - Video kapak resmi konumlandırma düzeltildi. - İyileştirilmiş zamanlayıcı işlevi.

Sürüm 1.1, 2013-12-14

- Küçük resimler / sekmeler kullanıcı arayüzü kontrolüne kaydırma hızı seçeneği eklendi. - Araç ipuçlarının mobil ve tablet görünümünde sabit konumlandırılması. - Geliştirilmiş kayma performansı.

Sürüm 1.0, 2013-12-9

- İlk sürüm.
Hide Post


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  DT - LMS WordPress Plugin scripti indirimli ucuza kurulum enis 0 79 08-03-2021, Saat: 15:45
Son Yorum: enis
  PS WooCommerce Product Carousel plugin scripti indirimli ucuza kurulum enis 0 79 05-03-2021, Saat: 15:51
Son Yorum: enis
  Digitup - Respgramive Email for Agencies, Startups & Creative Teams with Online Builder scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 0 72 05-03-2021, Saat: 04:15
Son Yorum: chaitra
  Master Solitaire scripti indirimli ucuza kurulum niggaTR 0 52 04-03-2021, Saat: 21:22
Son Yorum: niggaTR
  MaxiCom - Internet Company Joomla Template with Page Builder scripti indirimli ucuza kurulum KennethFoups 0 81 04-03-2021, Saat: 18:17
Son Yorum: KennethFoups

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.