Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magic 8 Ball | iOS Fortune-Telling Game Application scripti indirimli ucuza kurulum
Yorumları: 1,468
Konuları: 1,468
Kayıt Tarihi: 13-11-2019
Rep Puanı: 5
#1


Magic 8 Ball , arkadaşlarınızın evet veya hayır sorularını sorup alabilecekleri bir mobil oyun geliştirmeniz için eğlenceli bir şablondur. toptan bir yanıt, kodlamayı bilmeseniz bile


Açıklama Sihir 8 Ball , eğlenmek ve insanları bir araya getirmek için oluşturulmuş, geleceğin okuyucusu olan bir falcılık oyunudur.
Parmağınızı topun üzerinde tutarken bir evet veya hayır sorusu sorabilirsiniz. sözlü ve yazılı bir cevap almak için parmağınızı kaldırın.
Bu tam çalışan şablon 5 dili (İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca ve Almanca, ancak Belgeleri izleyerek daha fazlasını ekleyebilirsiniz.

Bu şablonu özelleştirmek kolaydır ve uygulamayı sosyal ağ uygulamaları, Mail ve SMS yoluyla paylaşmanıza ve ayrıca arka planı değiştirmenize ve farklı cevap konuları seçmenize olanak tanır.

Lütfen alınan cevapları ciddiye almamalısınız, rastgele oluşturulur ve amaçları sadece eğlence içindir, yalnız veya arkadaşlarla

Tasarım temiz, kod yorumlanmıştır ve proje klasörleri ve dosyaları pakette iyi organize edilmiştir.
• Bir güncelleme yayınlandığında bu sayfanın alt kısmındaki Değişiklik Günlüğü 'ne göz atın.

Genişletilmiş Lisans Envato Marketplace Koşulları uyarınca, Genişletilmiş Lisans , kullanıcılarından ücret alan tüm uygulamalar için geçerlidir. Kullanıcılarınızdan bu uygulamanın kendi sürümünüz üzerinden ücretlendirilmemesi durumunda, uygulamayı yine de Normal bir lisans altında satın alabilirsiniz.
Bu nedenle, bu şablonu Planlarınız aşağıdakilerden biri veya daha fazlasıysa> Genişletilmiş Lisans :
  • Kaynak koduna Uygulama İçi Satın Alma veya başka bir Ödeme Geçidi ekleyin ve uygulamayı ücretsiz olarak yayınlayın App / Play Store - NOT: Bu uygulamanın kendi sürümünü yalnızca ÜCRETSİZ olarak yayınlamak istiyorsanız, yine de Normal Lisans altında satın alabilirsiniz.
  • Bunu yayınlayın App Store'da ÜCRETLİ uygulama olarak uygulama.
  • Bu uygulamanın canlı uygulamasını App / Play Store'da başka birine aktarın sahipliğinizi flippa.com veya benzeri pazarlarda satarak sahip olun.
ÖNEMLİ: Telif hakkı ihlali nedeniyle bu şablonun orijinal kaynak kodunu hiçbir yerde satmanıza veya paylaşmanıza izin VERİLMEZ

Özellikler iOS Swift dili - Yerel Xcode projesi - Xcode ve Swift'in gücüyle şablonu dilediğiniz gibi düzenleyin.Ayrıca projeye daha fazla resim ekleyebilirsiniz.

Çoklu dil hazır - Proje 5 farklı dil ve bunların çevirilerini içerir. Bunları dilediğiniz gibi düzenleyebilir veya yeni diller ekleyebilirsiniz

Sosyal olun - Uygulamanızı sosyal ağ uygulamaları, Mail veya SMS

AdMob Banner reklamlar - Reklam banner'larından bir miktar gelir elde edin

Modern tasarım - Kullanıcı arayüzü, müşterilerinize en iyi kullanıcı deneyimi.

Çevrimiçi Belgeler - Düzgün bir şekilde yapılandırabilmek için bu şablonun kapsamlı kılavuzunu okuyun.

Pakette bulunan PSD simgeleri - Uygulama ve düğme simgeleri, kolay görüntü değişimi için bir PSD klasöründe saklanır.

Gereksinimler Xcode'un en son resmi sürümü - Bir IDE'nin beta sürümleri genellikle hiçbir zaman% 100 düzgün çalışmaz ve bunun kodu uygulaması, Xcode'un en son resmi sürümü kullanılarak yazılmıştır ve bunu Mac App Store'dan indirebilirsiniz. Kullanmalı ve Betalardan kaçınmalısınız.

En son işletim sistemi sürümüne güncellenen bir Apple Mac bilgisayar - macOS'inizi güncel tutmak her zaman iyidir, teknoloji büyümeye devam ediyor ve ben de değişikliklerini takip ediyorum her yeni işletim sistemi piyasaya sürüldüğünde şablonlarımı güncelliyor.Bu şablonu söz konusu hesap olmadan kod üzerinde düzenlemeye devam edebilirsiniz, ancak bir Ekip Kimliğine ihtiyacınız olacağından onu gerçek iOS cihazınızda çalıştıramazsınız.

Temel Xcode ve Swift dili bilgisi - Yetenekli veya profesyonel bir geliştirici olmanıza gerek yoktur, yine de en azından temel bilgilerinize sahip olmanız önerilir. Bu şablonu özelleştirebilmek ve uygulamalarınızı App Store'da yayınlayabilmek için yeniden uğraşıyoruz.

Etkin bir AdMob hesabı - Bu uygulamadaki reklamları kaldırmak istemiyorsanız, bunları görüntülemek için bir AdMob hesabına kaydolmanız gerekir.

Uygulamayı App Store'a göndermeden önce test etmek için gerçek bir cihaz - iOS Simülatörleri testler sırasında başarısız olabilir, gerçek bir cihaz kadar güvenilir değillerdir, bu yüzden kesinlikle bu uygulamayı her zaman gerçek bir telefon / tablette çalıştırmanızı tavsiye ederiz. Apple'ın resmi Yönergeleri de bunu önermektedir.

Değişiklik Günlüğü

12 Aralık 2020 - İlk sürüm, iOS 11.0 ve üzeri - Yerel Xcode projesi, UIKit, Swift dili - Uyumlu tüm iOS cihazlar

Destek Herhangi bir destek talebi için lütfen Profilimin İletişim Formu üzerinden bana ulaşın >

Çalışmamı Değerlendirin Yorumlardan ürün incelemelerine kadar desteğiniz her zaman büyük beğeni topluyor, bu nedenle lütfen satın alma işlemlerinizi derecelendirmek için burayı tıklayın! .
SATINAL
DOWNLOAD
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Archer Hero Unity 2D Shooter Game With Admob for Android and iOS scripti indirimli ucuza kurulum LazyMt 1 291 12-06-2022, Saat: 04:58
Son Yorum: olamazm
  Dearjob - Figma Mobile Application scripti indirimli ucuza kurulum LazyMt 1 307 12-10-2021, Saat: 07:12
Son Yorum: imados
  Online Unit Converter PRO Tools Full Production Ready Application (Angular 11) scripti indirimli ucuza kurulum li0n 2 295 10-08-2021, Saat: 14:50
Son Yorum: nabibux2021
  WooCommerce Game Theme - GameWorld scripti indirimli ucuza kurulum enis 1 355 10-05-2021, Saat: 18:10
Son Yorum: furkan
  Swing Dice - Html5 Game scripti indirimli ucuza kurulum soulmy 0 225 06-03-2021, Saat: 02:44
Son Yorum: soulmy

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi