Konuyu Oyla:
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Magento 2 Reward Points Plus Extension scripti indirimli ucuza kurulum
Yorumları: 1,446
Konuları: 1,446
Kayıt Tarihi: 03-01-2020
Rep Puanı: 6
#1

Bugün birçok perakendeci, müşterileri elde tutmak için puanları ödüllendirmeye yönelik bir bağlılık programı yürütmektedir. Müşterilerine sadece manuel olarak ödül puanları vermiş olsalardı, tamamlanacak çok büyük bir iş olurdu. Bu nedenle, çeşitli e-ticaret yazılım paketleri artık ödül puanı özelliğine ihtiyaç duymaktadır.

E-işletmeniz için Magento 2 açık kaynağına dayalı mükemmel bir sadakat programı istiyorsanız, muhtemelen manyetik Ödül Puanları Uzantımızı kaçırmak istemezsiniz. Uzantının standart sürümü, yalnızca ödül puan bakiyesini yönetmenin tüm iş yükünü azaltmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda geri ödeme programlarınızı istediğiniz gibi puanlarla uygulamanıza da olanak tanır.

Magento 2 için Artı Ödül Puanları size nasıl fayda sağlayabilir?

- Kazanma puanlarını yapılandırın

Magento 2 için Ödül Puanları Artı, müşterilerinizin mağazanızdaki her işlem için puan kazanmasını sağlar.

Birkaç basit adımla, tüm müşteriler için geçerli olacak koşullarla ödül puanları oluşturabilirsiniz. Ama hepsi için değil, ayrıca her özel müşteri için işlem başına puan yapılandırmak mı istiyorsunuz? Sadece Siparişler İçin Harcanan Parayı ve Puan Kazanmayı değiştirerek, tam olarak istediğinizi yapabilirsiniz.

Dahası, müşterilerin toplam puanları için doğrulama dönemini belirlemek ve puanlarını tutmak, Magento 2 Reward Points Plus'ın Standart sürümünün yararlı özellikleridir.

- Harcama puanlarını yapılandırın

Müşterilerinizin ödül puanı programıyla ilgili deneyimlerini iyileştirmek mi istiyorsunuz?

Her sipariş için harcanan toplam puanı esnek bir şekilde seçmelerine izin vererek Ödeme sayfasında işleri onlar için kolaylaştırın.

Ve Magento 2 için Magestore Reward Points Plus uzantısı, harcama noktalarını 3 şekilde kolayca yapılandırmalarına yardımcı olur: slaytı ileri / geri hareket ettirme; Eksi / Artı simgelerini tıklayarak veya kullanmak istedikleri tam sayıları yazarak.

\

arka uç olarak, yönetici de yapabilirsiniz Kullanılacak puan oranlarını ve her sipariş için izin verilen maksimum veya minimum puan sayısını ayarlayarak rahatça yapılandırın.

\ - Ödül Denge Puan yönetme

Magento 2 için Ödül Puanları Artı, müşterilerin puan cüzdanlarında mevcut nokta bakiyeleri, puan işlemleri gibi tüm bilgileri doğrudan üst bağlantıdan takip etmelerini sağlar.

\ -

Magento 2 Reward Points Plus'ın arka ucunda yönetici, Müşteri, Puan Tutarı, Kullanılan Puanlar gibi tüm puan işlem bilgilerini kolayca görüntüleyebilir ...

\ - müşterilerin elle dengeleri Nokta Ayarlama

yöneticileri müşterilerin eklemek veya soyut noktaları için kolay Magento 2 Reward Points Plus modülünün arka ucu.

\ - emir oluşturulurken noktaları harcama

Müşteriler için sipariş oluştururken, yönetici, arka uçta alışveriş yapanların satın almaları için puanları çeşitli şekillerde kullanabilir:

+ Çekme kaydırma çubuğu

+ Müşterilerin istediği tam sayıları girme

+ İndirimleri puanlarla en üst düzeye çıkar kutusunu işaretleyin.

Ödül Puanları Artı uzantısı puanlarına göre geri ödeme işlevi ile paranızı kolayca tutabilir ve müşterilerin gelecekteki siparişleri için puan kazanmalarına yardımcı olabilirsiniz.

\ - alma / verme İlgi

Magento 2 RewardPoints Plus uzantısı, müşterilerin puan bakiyelerinin CSV dosyalarını sisteme ve sistemden içe ve dışa aktarmaya yardımcı olur.

\

CSV alma eklenti örnek CSV ile gider dosya. Sen seni kendi dosyasını biçimlendirme konusunda yardım almak için kendisine başvurabilirsiniz.

\

Ayrıca yönetici, yeni puan bakiyelerini güncelleyebilir ve verileri diğer puan sisteminden mevcut Magento Reward Points Plus uzantınıza taşıyabilir.

Mevcut Müşterilerin ödül puan bakiyesi bilgilerini görüntüleyin ve verileri XML veya CSV biçiminde dışa aktarın. Ödül Puanları Bakiye Yönetimi
 • Müşterilerin Hesabım> Ödüllerim bölümünden mevcut puan bakiyelerini takip etmelerine izin verin
Puan İşlemleri Yönetimi
 • Yöneticinin Sistemin tüm puan işlemlerini (Müşteri, Puan Miktarı, Kullanılan Puanlar vb.) Görüntülemesine izin verin
 • Arka Uçta Sipariş Oluştururken Harcanan Puanlar
 • Yöneticinin, arka uçta Müşteri bakiyelerine manuel olarak puan eklemesine veya bunlardan puan düşmesine izin verin.
Puanla Geri Ödeme
 • Yöneticinin geri ödeme yapmak yerine Müşterilere puan vermesine izin verin
Diğerleri
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Opencart - Product DHL Shipping Rates Extension scripti indirimli ucuza kurulum soulmy 1 383 05-05-2022, Saat: 14:10
Son Yorum: andrushkevich.va
  Boutique - Respgramive Magento Theme scripti indirimli ucuza kurulum hoppa 0 249 15-02-2021, Saat: 09:37
Son Yorum: hoppa
  Destino - Premium Respgramive Magento Theme with Mobile-Specific Layouts scripti indirimli ucuza kurulum KennethFoups 0 250 10-02-2021, Saat: 15:50
Son Yorum: KennethFoups
  SEO Canonical Links OpenCart Extension scripti indirimli ucuza kurulum enis 0 304 04-02-2021, Saat: 10:12
Son Yorum: enis
  SAM VPN App - Secure VPN and Fast Servers VPN | Reward Video Ads | Subscription | Admob & FB Ads scripti indirimli ucuza KennethFoups 0 266 28-01-2021, Saat: 21:13
Son Yorum: KennethFoups

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi