Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Litho - Multipurpose Elementor WordPress Theme Nedir? Ne işe yarar?

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : admin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Yönetici
*******
237
mesajlar
219
konular
5
REP PUANI
Administrator
13-09-2019
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
#1
23-12-2021, Saat: 20:53

Litho - Çok Amaçlı Elementor WordPress Teması

Litho, 36'dan fazla ana sayfaya, 200'den fazla öğeye ve iç sayfaya sahip, yaratıcı ve duyarlı, iş ve portföy, blog ve e-ticaret çok amaçlı bir Elementor WordPress temasıdır.

Lito - Çok Elementor WordPress Oyun

Yaratıcı, Duyarlı ve Çok Amaçlı Elementor WordPress Teması

Litho ile kendi türünüzde bir Kahraman olun! Litho'nun yardımıyla harika bir web sitesi oluşturmak için yolunuzu seçebilirsiniz. Elementor ile çok iyi entegre edilmiş, yüksek performanslı ancak yaratıcı WordPress temasıdır. Yüksek performans ve daha iyi SEO için hazırlanmıştır.

Litho, hem uzman hem de acemi kullanıcılar için uygun, çok yönlü, duyarlı Elementor WordPress temasıdır. Birden çok göz alıcı demo ve düzen kullanarak sitenizi değiştirmek çok kolaydır. Litho, modern tasarım ve etkileyici 36 artı hazır ana sayfa demoları, mükemmel piksel ve son derece özelleştirilebilir 200 artı öğe, 300'den fazla olağanüstü şablon kitaplığı artı harika şablonlar sunar ve bunlar sayesinde harika web sitenizi kolayca ve hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Bunun için bizim sözümüze güvenmeyin, kendiniz kontrol edin.

Lito - Çok Elementor WordPress Oyun


Son Sürüm 1.2 – 19 Ağustos 2021

WordPress 5.8.0 Uyumlu

Elementor 3.4.0 Uyumlu

WooCommerce 5.6.0 Uyumlu

Slider Revolution 6.5.6 Uyumlu

PHP Sürümü 7.4.x Uyumlu

WPML Uyumlu

Değişiklik günlüğünü görüntüle

Lito - Çok Elementor WordPress Oyun

Lito - Çok Elementor WordPress Oyun

Lito - Çok Elementor WordPress Oyun

Lito - Çok Elementor WordPress Oyun

Lito - Çok Elementor WordPress Oyun

Lito - Çok Elementor WordPress Oyun

Lito - Çok Elementor WordPress Oyun

Lito - Çok Elementor WordPress Oyun

Lito - Çok Elementor WordPress Oyun

Lito - Çok Elementor WordPress Oyun

Lito - Çok Elementor WordPress Oyun

Lito - Çok Elementor WordPress Oyun

Lito - Çok Elementor WordPress Oyun

Lito - Çok Elementor WordPress Oyun

Lito - Çok Elementor WordPress Oyun

Lito - Çok Elementor WordPress Oyun

Lito - Çok Elementor WordPress Oyun

Lito - Çok Elementor WordPress Oyun

Lito - Çok Elementor WordPress Oyun

Yaratıcı ve ödüllü tasarımlar

Litho, web sitenize el yapımı hissi verebilen ve en son tasarım trendinin dokunuşuyla standart tasarımlardan farklı kılan, modern ve çekici, güzel ve özenle hazırlanmış, piksel mükemmel ve ödüllü bir tasarım WordPress temasıdır.

- Awwwards.com'da Mansiyon Ödülü
- Cssdesignawards.com'da Özel Kudos
- Cssnectar.com'da Günün Sitesi
- Responsivemiracle.com'da özenle seçilmiştir
- Cssreel.com'da aday gösterildi
- Csswinner.com'da aday gösterildi
- CSSLight'ta incelendi
- HeadrLove'da incelendi
36'dan fazla hazır ana sayfayla çok amaçlı

36'dan fazla hazır ana sayfa kullanarak çarpıcı bir web sitesi oluşturun çünkü Litho yalnızca bir tema değil, eksiksiz bir çözümdür.

Litho, sitenizi son derece esnek ve güçlü kılar. Herhangi bir ana sayfayı yükleyin ve sınıfının en iyisi web sitesini oluşturun. Ayrıca mükemmel bir web sitesi oluşturmak için tüm ana sayfa özelliklerini ve şablonlarını karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Kurumsal, tasarım ajansı, kişisel, serbest çalışanlar, blogcular, e-ticaret, Yoga stüdyosu, restoran, mimari, pazarlama, finans, seyahat, spor salonu, iç mekan, SEO, uygulama, markalaşma, moda, mobilya, harika tasarım öğeleri ve şablon kitaplığından oluşan harika havuzu kullanarak fotoğrafçılık, spa, dergi, danışmanlık, ev dekorasyonu, kafe, etkinlik, otel ve diğer her tür işletme.
200'den fazla yaratıcı içerik sayfası

Litho, 200'den fazla yaratıcı içerik sayfasıyla gelen en üst düzey Elementor WordPress temasıdır. Bu tema ile markanızı mükemmel bir şekilde sergileyen benzersiz içerik sayfaları oluşturma özgürlüğüne sahip olacaksınız. Tam işlevsel bir tema olan Litho, çevrimiçi yolculuğunu unutulmaz kılmak isteyen tüm adaylar için tek durak çözümdür.

Elementor – Sürükle ve bırak sayfa oluşturucu

Litho, dünyanın önde gelen ve yaygın olarak kullanılan Elementor sayfa oluşturucu eklentisi ile tamamen uyumludur.

Şişirilmiş ve yavaş olan diğer WordPress sayfa oluşturucularının aksine, Elementor web sitesi hızı düşünülerek oluşturulmuştur. Bu, SEO'da daha yüksek sıralamaya sahip en hızlı web sitesi sayfalarına yardımcı olur.
Portföyünüzü sergilemenin özel yolları

Litho sunumla asla hayal kırıklığına uğramayacak. Çünkü 10 ekstra sıradan portföy listeleme stili ve 5 portföy detay sayfası düzeni ile harika iş portföyünüzü en güçlü şekilde sergileyebilirsiniz. Litho, web sitesinin oluşturma görevine odaklanmanıza izin veren, kaya gibi sağlam bir kodlama temeline ve harika desteğe sahiptir. Litho'nuz olduğunda endişelenmeyin!

Harika Blog performansı

Litho, kişisel veya profesyonel blogları çalıştırmak için temiz ve modern yerleşime sahip harika blog özellikleriyle doludur. Litho'nun iyi yanı, yeterince beyaz alan ve standart renk paleti seçeneği kullanmasıdır. Esnek bir tema olduğu için kullanıcı dostu ve kolay okunur 11 blog listesi ve 5 blog detay sayfası stili seçimi ile ihtiyaçlarınıza göre arzu değişiklikleri yapabilirsiniz. Litho, standart, galeri, kaydırıcı, video, ses, bağlantı ve blok alıntı gibi blog gönderisi türleri sunar.

WooCommerce hazır

Litho tamamen WooCommerce için hazırdır ve mobilya ve moda için 2 hazır web mağazası ana sayfası demosu içerir.

Litho tek tıklamayla demo içe aktarma aracı sayesinde, bir web sitesi oluşturma konusunda endişelenmenize gerek yok. Tüm demo verilerini veya istediğiniz sayfaları, gönderileri ve diğer öğeleri içe aktarabilirsiniz.
Uyumlu eklentiler

Litho, premium eklenti Slider Revolution ve diğer birçok eklenti ile uyumluluk ile birlikte gelir. Bu eklentileri ücretsiz olarak kullanarak web sitenizi kolayca oluşturabilirsiniz. Litho, mağazanızın web sitenizle çevrimiçi yolculuğunu sağlayan WooCommerce eklentisi ile de entegredir. Ayrıca Elementor, MailChimp, W3 Total Cache, Yoast SEO, Contact Form 7, Loco Translate, Autoptimize Litho teması ile uyumludur. Bu nedenle, çok fazla düşünmeyin ve güzel bir web sitesi oluşturmak için güçlü eklenti paketini kullanın.

Yüksek kaliteli şablon kitaplığı/koleksiyon

Litho ile yüksek kaliteli şablonlar ve inanılmaz özelleştirme seçenekleri kullanarak hayalinizdeki web sitesine ulaşabilirsiniz. Bu nedenle, yaratıcılığınıza kanat verin ve kalabalığın arasından sıyrılan benzersiz bir şey yapın. 300'den fazla harika şablondan oluşan bu hazır şablon kitaplığı, web sitenizin modern görünümünü oluşturmanıza da olanak tanır.

Yüksek Performans

Litho, olağanüstü performans için tasarlanmıştır.

Hafif ve erişilebilir olan Litho, kendisiyle gurur duyar. Ayrıca, geliştirilmiş performans ve daha iyi Google sıralama sonuçları için arama motoru optimizasyonu dostudur. Litho ayrıca W3 toplam önbelleği ve Autoptimize eklentisi ile tamamen uyumludur ve bu, sayfa yükleme hızınızı artıracaktır.
Güvenli ve Odaklanmış

Litho, yalnızca ısmarlama WordPress web sitesini düzenlemeyi gerektiren özelliklere ve yerleşik özelliklere odaklanan güvenli ve güvenli Elementor WordPress temasıdır. Aynı zamanda, günümüz pazarında bulunan yaygın çok amaçlı temalarda elde edilmesi zor olan harika görünümlü ve zengin özelliklere sahip bir web sitesi elde etmek için diğer birçok eklentinin bağımlılığını da azaltır. Şimdi, web sitenizin geleceği emin ellerde olduğundan Litho temasıyla içiniz rahat olsun.

Serbest Çalışanlar için En İyi Tema

Litho, serbest çalışanın hayallerinden biridir. Bir müşterinin web sitesini oluşturmak için gereken her şeyi sağlar. Litho ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğundan, artık mükemmel tema üzerinde uzun araştırmalara gerek yok. 36+ çarpıcı demosu ile farklı müşterilerin gereksinimlerini karşılayabilirsiniz. Bu tema ayrıca WooCommerce entegrasyonu ve harika bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olan önde gelen Elementor sayfa oluşturucu gibi gelişmiş özelliklerle doludur.

Yani, Litho ile müşterileriniz için her şey!
Geliştirici Dostu

Litho, ThemeZaa ekibinin beynidir, düzinelerce hazır düzen ve tasarım alacaksınız ve birçok ayar onu son derece özelleştirilebilir hale getiriyor. Bununla birlikte, tema özelliklerini müşterinizin gereksinimlerine göre genişletmeniz gereken durumlar vardır, o zaman geliştiricilerin eylemler, filtreler, kancalar, alt tema kullanarak ve hatta özel CSS ve JS kodu eklemek için WordPress özelleştirme paneli aracılığıyla bunu yapması kolay olacaktır. . Kodları iyi yapılandırılmış, yorumlanmış ve geliştirici dostu olduğundan, herkes Litho kullanarak her şeyi inşa edebilir. Uzmanlığınız ne olursa olsun, Litho web sitenizin potansiyelini artırır.

Özel Yazı Tipi Koleksiyonu

Seçilebilecek 1000'den fazla ücretsiz Google yazı tipi var ve zaten Litho ile birlikte geliyor. Bunun dışında Litho, Adobe Typekit ve özel yazı tipleri gibi başka bir yazı tipi ailesiyle de uyumludur. Tipografi özgürlüğünüzü yaşatmak için Litho'yu seçin!

Sezgisel Üstbilgi ve Altbilgi Oluşturucu

Litho teması, entegre üstbilgi ve altbilgi oluşturucu ile doludur ve bu nedenle ek eklentilere güvenmeniz gerekmez.

Oluşturucu tarafından sağlanan üstbilgi ve altbilgiyle ilgili tüm öğeleri kullanarak üstbilgi ve altbilginize istediğiniz tasarımı veya düzeni yerleştirin ve şık ve güzel tasarımlar oluşturun.
SEO'ya Hazır

Litho teması, daha iyi sayfa içi SEO ve Google zengin snippet'leri için özel olarak kodlanmıştır. Litho, geçerli HTML5 koduna sahiptir, W3C onaylıdır ve popüler Yoast SEO eklentisini destekler. Sızdırmaz SEO teknikleri ile siteniz, Google ve diğer arama motorlarında mümkün olan en iyi arama motoru sıralamasını kazanacaktır.

Litho'yu WordPress Özelleştirici ile Özelleştirin

Canlı WordPress Özelleştiricinin yardımıyla, sitenizde fazladan şişkinlik olmadan canlı düzenlemelerinizi görürsünüz. Ayrıca tema ayarlarını gerçek zamanlı olarak hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz. Bu şekilde tema ayarlarınızı daha az çabayla kaydedersiniz ve ayrıca özelleştirici ayarlarını dışa ve içe aktarabilirsiniz. Marka sunumunuzu ve hislerinizi sergilemek için düzeni, üstbilgiyi, altbilgiyi, renkleri, tipografiyi ve çok daha fazlasını değiştirmek için çeşitli özelleştirme seçenekleri vardır.

Mutluluklarının Arkasındaki Sebep Biziz

Team ThemeZaa, binlerce mutlu gülümsemenin arkasında.

Litho, ihtiyaçlarınızı koşulsuz olarak karşılayan Elementor tabanlı WordPress temasıdır. Team ThemeZaa'nın 5 yıldız derecelendirmesi ile binlerce mutlu müşterisi var. Ekip olarak, ihtiyaçlarınıza uygun temalar aracılığıyla mükemmel bir deneyim sunmaya gururla devam ediyoruz. Profesyonel desteğimiz ve değerli tema güncellemelerimiz, temalarımızı amansız ve klasik hale getiriyor. Şimdi, bizi daha fazla övmek istemiyoruz, sadece son kreasyonumuz Litho'yu kontrol edin ve yaratıcılığı deneyimleyin!
Litho'nun tüm özelliklerinin listesi

Gutenberg ve WordPress 5.x'e hazır – Litho, Gutenberg düzenleyicisiyle tamamen uyumludur, iyi test edilmiştir ve WordPress 5.x ile de iyi çalışır.

Esnek mega menü – Navigasyon, resimler, simgeler ve birden çok sütunla harika mega menülerinizi oluşturun ve Elementor düzenleyicisiyle kolayca özelleştirin.

Mini başlık – İletişim bilgilerini, USP veya promosyon mesajlarını, sosyal simgeleri, dil değiştiriciyi web sitenizin en üstünde görüntüleyin ve Elementor düzenleyicisiyle kolayca özelleştirin.

Promosyon / haber bülteni açılır penceresi – Açılır pencereyi yalnızca web sitenizin ana sayfasında veya promosyon içeriği veya Mailchimp ile entegre bülten formu içeren tüm sayfalarda otomatik olarak yükleyin.

Mobil menü stilleri – Litho, üst yatay başlığı kullanırken seçebileceğiniz standart, modern ve tam ekran gibi 3 tür mobil menü stili sunar.

Gelişmiş sayfalandırma – Portföy ve blog gönderileri için sayı, daha fazla yükleme ve aşağı kaydırmada sonsuz yükleme gibi çoklu sayfalama seçenekleri.

Mini sepet – Başlık navigasyonunda mevcut alışveriş sepeti içerik özetini görüntüleyin.

Mailchimp entegrasyonu – Haber bülteni aboneliğinizi özel Mailchimp hesap kişi listenizle entegre edin.

Son derece özelleştirilebilir – WordPress özelleştirici ve Elementor sayfa oluşturucu kullanarak site düzenini ve stilini gerçek zamanlı önizleme ile özelleştirin.

Yazı tipi simgeleri – Genel temada kullanılan çeşitli simgeler için Font Awesome, Et-Line, Themify, Icon mind, Feather ve Simple line icon kitaplıklarından net ve güzel yazı tipi simgeleri.

Kutulu düzen – Litho, tam genişlikte web sitesi yerine kutulu düzen web sitesi tasarlama seçeneğine sahiptir.

Çeviri hazır – Litho, temayla ilgili tüm dizeleri istediğiniz dile çevirmek için POEdit aracında kullanılabilen dil dosyaları sağlar.

Bunun için geri sayım sayacı ve haber bülteni abonelik formu içeren hazır demo sayfaları da sağladık.

Özel kenar çubukları – Sınırsız özel kenar çubuğu ekleyin, böylece istediğiniz widget'ları bu kenar çubuklarına ekleyebilir ve bunları üstbilgi, altbilgi, sayfa / gönderi sol / sağ gezinmenin yanı sıra içerik alanına da atayabilirsiniz. .

Özel widget'lar – Litho, stiliniz ve seçeneklerinizle kenar çubuklarınıza eklenebilecek özelleştirme seçenekleriyle Instagram, benim hakkımda ve son gönderiler gibi birçok özel widget sunar.

Güçlü öğeler – Elementor'un tema demosunda gösterildiği gibi her şeyi maksimum özelleştirme olanaklarıyla elde etmesi için önceden oluşturulmuş çok sayıda özel öğe geliştirilmiştir ve ekstra eklentilere gerek yoktur.

Küresel stil seti – Litho, Elementor için tipografi ve renkler içeren, tek tıklama demo veri içe aktarma aracıyla içe aktarılabilen küresel stil seti içerir.

İletişim formları – İletişim formu 7 eklentisini kullanan farklı düzen ve stillere sahip hazır iletişim formları.

Videolar – Yer paylaşımlı içerik ve CTA düğmeleriyle basit ve otomatik oynatılan arka plan videoları ekleyin.

Bu, web sitenizin yüksek çözünürlüklü ve retina ekranlarda harika görünmesini sağlayacaktır.

Pürüzsüz kaydırma – Web sitenizin sayfalarında tarayıcı standart kaydırma yerine yumuşak kaydırma için yumuşak kaydırma seçeneğini etkinleştirebilirsiniz.

Çoklu site uyumlu – Litho, WordPress çoklu site özelliğiyle kapsamlı bir şekilde test edilmiştir, böylece çok siteli ağınızda her şeyin olması gerektiği gibi çalışacağından emin olabilirsiniz.

Hızlı kurulum ve kolay kurulum – WordPress arka ucunun yanı sıra FTP aracılığıyla tema ve dahil edilen eklentiler için hızlı ve çok kolay kurulum süreci ve bunun için kolay yazılı ve video eğitimleri sayesinde.

Sosyal paylaşım entegrasyonu – Litho, harika gönderilerinizi ve portföylerinizi yaygın olarak kullanılan sosyal medya profillerinizde tek bir tıklamayla paylaşmak için sosyal paylaşım özelliği sağladığından, sosyal paylaşım özelliği eklemek için ekstra eklentiye gerek yoktur. .

Özel CSS ve JS – Sıradan bir özelleştirmeye ihtiyacınız varsa, WordPress özelleştirici aracılığıyla özel CSS ve izleme JS komut dosyalarınızı kolayca ekleyebilirsiniz. Bu özel CSS/JS, tema varsayılan CSS/JS'sinin üzerine yazar ve tema güncellemesinde de korunur.

Ayrıntılı belgeler ve HD anlatımlı videolar – Tema özelliklerini, seçenekleri, öğeleri ve nasıl yapılır makalelerini daha iyi açıklamak için çevrimiçi belgeler ve video eğitimleri.

Özel profesyonel destek – Destek uzmanlarından oluşan ekibimiz, destek sorgularını her zaman bir iş günü veya daha kısa sürede kibar, ayrıntılı ve yardımcı yanıtlarla yanıtlamayı sever ve bu nedenle 5 yıldızla derecelendirildik harika müşterilerimizden harika yorumlar.

Ömür boyu ücretsiz güncellemeler – Tüm temalarımızı en son WordPress, tema dahil en yeni eklentiler ve düzeltmeler uygulamak veya yeni demo / özellikler eklemek için düzenli olarak güncelliyoruz ve bu güncellemeleri ömür boyu ücretsiz olarak alabilirsiniz .

Fiyatlandırma tabloları
Portföy filtreleri
Duvar galerisi
Metro galerisi
Yaslanmış galeri
Akordeon
Düğmeler
Ekip üyeleri ızgarası ve atlıkarınca
Müşteri logosu ızgarası ve karusel
Harekete geçirici mesaj blokları
Sekme içeriği
Google haritası
İlerleme çubuğu
Simge, resim ve metin içeriği blokları
İstatistik sayaçları
Geri sayım sayacı
Pasta grafikler
Süslü metin
Görüşler tablosu ve atlıkarınca
Yaratıcı ve etkileşimli afişler
Fareyle üzerine gelindiğinde dönen kutular
Instagram besleme galerisi< br/> Metin kaydırıcıları
Başlık
Gömme büyük harfler
Kısa alıntılar
Sosyal simgeler
Listeler
Özellikler kutusu
Hakkında, hizmetler ve iletişim sayfaları birden çok düzen
Ekip, fiyatlandırma paketleri, 404 bulunamadı, bakım, çok yakında, SSS ve çok daha fazlası gibi diğer yardımcı sayfalar

Kredi

Mixkit, Mazwai, Unsplash, NothingToChance, Design made in Germany, BluGraphic, Lukaszdrozdz, JonathanQuintin, JucoPhoto, Quimmarin, Perkowska, Moodley, Veronicaformos, RiebenbauerDesign, Anti, Sarapellegrino, ToroFiPinlate, Image_Toughskinto'ya özel teşekkürler , Gents-Club-Identity, Teperspective, Lidiaminguez, EarlyBirdCafe, MrMockup, Zara

Notlar
  • Demo sitemizde gösterilen resimler ve videolar, lisans sınırlaması nedeniyle şablon indirme paketinin parçası değildir ve bu nedenle, önerilen resim boyutunda belirtilen yer tutucu resimleri sağlıyoruz.
  • Her tür kod veya css özelleştirme ve özellik ekleme/değiştirme, Envato öğe destek politikası uyarınca öğe destek kapsamının bir parçası değildir.
Değişiklik günlüğü.

Hide Post
İndir


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Exertio - Freelance Marketplace WordPress Theme Nedir? Ne işe yarar? admin 0 0 23-12-2021, Saat: 20:55
Son Yorum: admin
  Blogar - Blog Magazine WordPress Theme Nedir? Ne işe yarar? admin 0 0 23-12-2021, Saat: 20:55
Son Yorum: admin
  Envolve - Consulting Business WordPress Theme Nedir? Ne işe yarar? admin 0 0 23-12-2021, Saat: 20:55
Son Yorum: admin
  Viho - Bootstrap 5 & Laravel Admin & Dashboard Template Nedir? Ne işe yarar? admin 0 0 23-12-2021, Saat: 20:55
Son Yorum: admin
  Jupiter - Elementor Multi-Purpose Theme Nedir? Ne işe yarar? admin 0 0 23-12-2021, Saat: 20:55
Son Yorum: admin

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.