Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lanong - Yacht Rental WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum
Yorumları: 1,518
Konuları: 1,518
Kayıt Tarihi: 28-09-2019
Rep Puanı: 3
#1

Lanong - Yat Kiralama WordPress Teması nulled indir
Lanong, yat turu, yat kiralama, seyahat acentesi, tur paketi, seyahat blogu, şehir turu, bir günlük tur, yelken gezisi, yat kiralama için özel olarak geliştirilmiş, Elementor tabanlı WordPress temasıdır. İle temamız ve güçlü bir rezervasyon motoru (BA Book Everything WP eklentisi, https://ba-booking.com/ba-book-everything/ birçok seçeneğe sahip yat / oda / mülk kiralamak için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz: genel kullanın ve hafta günlerine, misafir sayısına, gecelere, yaş kategorilerine bağlı olarak mevsimsel fiyatlar, indirimler, promosyon kodları, ek hizmetler satma ve daha fazlası. Yerel ödeme ağ geçitleri entegrasyonu da istek üzerine mevcuttur. Lanong WordPress Teması da Denizcilik işletmeleri, charter rezervasyonları, charter satış şirketleri için uygundur.Yat yelken, deniz hizmetleri, charter rezervasyonu, charter. yat sporları, yat kiralama, tekne ve gemi kiralama, denizci, deniz taşımacılığı şirketi ve diğer tüm SEA işleri ve hizmetleri için mükemmeldir. Benzersiz şekilde tasarlanmış ve cilalanmış bir katmanla birlikte gelir. bu, tekne veya yat kiralama, otel veya tatil odası pazarlama web sitenizin ana sayfasının parlamasına yardımcı olacak. Elementor sayfa oluşturucuyu kullanarak varsayılan ana sayfayı özel içerik düzenlemenize uygun hale getirmek için kolayca düzenleyebilir ve özelleştirebilirsiniz… Lanong, hemen hemen her web sitesi ihtiyacı için profesyonel, piksel mükemmel ve temiz modern düzenlere sahiptir.Daha az çabayla içeriğinizi ve düzeninizi daha verimli bir şekilde kontrol etmenizi sağlar. Yerleşik Elementor Eklentilerimiz, çalışmanızı geleneksel yöntemden daha rahat, daha rahat ve daha hızlı hale getirmenize yardımcı olacaktır. Ön taraftaki sayfaları özelleştirirken sürükle ve bırak özelliği her zaman yararlı ve rahattır. Elementor, en güçlü sayfa oluşturucu olup, bunu çaba harcamadan yapmanız için size kullanışlı bir araç sunar. Herhangi bir ön ucu değiştirmek, önceden kodlama bilgisi olmayan herkes için basit ve kolaydır. Özelliklere Genel Bakış Elementor Sürükle ve Bırak Sayfa oluşturucu:
Dünyanın en iyi görsel sayfa oluşturucusuyla mükemmel piksel tasarımı: Elementor. BA Book Everything:
Temamız ve güçlü bir rezervasyon motoruyla (BA Book Everything WP eklentisi, https: // ba-booking .com / ba-book-everything /) birçok seçenekle yat / oda / mülk kiralamak için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz Demo içeriği dahil:
Lanong kutudan kullanıma hazırdır. FTP veya WordPress ile hızlıca kurun ve etkinleştirdikten sonra demo içeriği yükleyebilirsiniz. Ardından, önceden tasarlanmış sayfalara kendi içeriğinizi ekleyebilirsiniz. Tek tıklamayla kurulum:
Güçlü tek tıklama yükleyicimizle Lanong'u yükleyin.Bu nedenle, Finance Press'in hem mobil, hem masaüstü hem de retina ekranlarında harika görünmesini sağladık! WPML ve Translation Ready:
Lanong uyumludur çok dilli düzenlerin oluşturulmasını destekleyen en popüler WordPress eklentisi ile. WPML ile web sitenizi herhangi bir dile çevirin! Gelişmiş tipografi seçenekleri:
Güçlü tema seçenekleri aracılığıyla Google web yazı tipi kitaplıklarından herhangi birini seçin panel! Artık markanız için benzersiz bir stil belirleyebilirsiniz! İletişim formu 7 ile uyumlu:
Lanong, Harika ve çoğu popüler özel iletişim formları WordPress widget'ı! saniyeler içinde kendi formlarınızı oluşturun! Alt tema uyumlu:
Lanong, bir alt tema kullanarak varsayılan şablon dosyalarını kolayca geçersiz kılmanıza olanak tanır. Temanızın güvenli bir şekilde güncellenmesini de sağlar! Güçlü çerçeve:
Lanong, en popüler, köklü, güçlü vafpress'e dayanmaktadır tema seçenekleri çerçevesi! PSD dosyaları dahil (12 $ değerinde):
Artık özelleştirmelerinizi Photoshop'ta yapabilirsiniz, çünkü bizde bu pakete PSD dosyaları dahil edildi. Ayrıntılı Dokümantasyon:
Kapsamlı dokümantasyon ve Lanong'un nasıl kurulup özelleştirileceğine dair harika video kılavuzları özelleştirmeleriniz çok kolay ve hızlı! Çapraz tarayıcı uyumluluğu:
Lanong, IE9 + dahil tüm büyük tarayıcılar arasında harika görünüyor. Tam Özellikler Listesi % 100 Tam Duyarlı ve Tüm Cihazlara Mükemmel Uyar Gerçek cihazlarda test edildi Esnek Düzen 03 Farklı Demolar Demo düzenimizi kullanın veya görsel olarak farklı deneyiminizi yaratın. sayfa buiLanong özellik açısından zengin arka uç. Sınırsız Kenar Çubukları Özel ve özelleştirilmiş Görsel Besteci bileşenleri Retina Optimize Edildi WordPress Çoklu Site Test Edildi Gelişmiş Yönetici Paneli Demo İçe Aktarma, İçerik ve Kaydırıcılar Sosyal Bağlantılar Alt Alt Bilgi Widget'ları Temiz ve Yorumlu Kod Gelişmiş Tipografi Google Yazı Tipleri - 600+ Yazı Tipi ailesi mevcuttur Özel Yazı Tipi Desteği Özel Sayfa Şablonları < li> Mükemmel Piksel Tasarımı Hızlı ve Kolay Kurulum ve Kurulum Özel CSS Hazır Alt tema Dahildir HTML5 ve CSS3 Değişken İçerik Bölümleriyle Kolay Özelleştirme Özel Yapım Teması ve Sayfa Seçenekleri SEO Hazır .pot çeviri dosyalarıyla yerelleştirilebilir WPML Çok Dilli Eklenti Genişletilmiş Desteği Çeşitli Yazı Biçimleri Sınırsız Sayfalar Özelleştirmeler için Özel Widget'lar ve akıllı yönetici paneli Özelleştirilebilir C Contact Form 7 destekli ontact Formları Tam Ekran Arka Plan Kaydırıcısı Çapraz Tarayıcı Uyumluluğu Geniş ve Kutulu Düzenler İyi Belgelenmiş ve Daha Fazlası… . Krediler Lütfen belgeler klasöründeki tüm kredileri kontrol edin.
Hide Post
Bul
Cevapla
Yorumları: 3
Konuları: 0
Kayıt Tarihi: 18-04-2022
Rep Puanı: 0
#2
selam
Bul
Cevapla
Yorumları: 1
Konuları: 0
Kayıt Tarihi: 08-06-2022
Rep Puanı: 0
#3
oldukça iyi bir yazılım. dolayısıyla oldukça iyi bir yazılım. ondan dolayı oldukça iyi bir yazılım. bundan dolayı oldukça iyi bir yazılım. şundan dolayı oldukça iyi bir yazılım. bunlardan şunlardan onlardan herşeyden dolayı oldukça iyi bir yazılım.
Bul
Cevapla
Yorumları: 1
Konuları: 0
Kayıt Tarihi: 29-06-2022
Rep Puanı: 0
#4
(25-12-2020, Saat: 13:06)chaitra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Lanong - Yat Kiralama WordPress Teması nulled indir
Lanong, yat turu, yat kiralama, seyahat acentesi, tur paketi, seyahat blogu, şehir turu, bir günlük tur, yelken gezisi, yat kiralama için özel olarak geliştirilmiş, Elementor tabanlı WordPress temasıdır.  İle temamız ve güçlü bir rezervasyon motoru (BA Book Everything WP eklentisi, https://ba-booking.com/ba-book-everything/ birçok seçeneğe sahip yat / oda / mülk kiralamak için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz: genel kullanın ve hafta günlerine, misafir sayısına, gecelere, yaş kategorilerine bağlı olarak mevsimsel fiyatlar, indirimler, promosyon kodları, ek hizmetler satma ve daha fazlası. Yerel ödeme ağ geçitleri entegrasyonu da istek üzerine mevcuttur.  Lanong WordPress Teması da Denizcilik işletmeleri, charter rezervasyonları, charter satış şirketleri için uygundur.Yat yelken, deniz hizmetleri, charter rezervasyonu, charter. yat sporları, yat kiralama, tekne ve gemi kiralama, denizci, deniz taşımacılığı şirketi ve diğer tüm SEA işleri ve hizmetleri için mükemmeldir. Benzersiz şekilde tasarlanmış ve cilalanmış bir katmanla birlikte gelir. bu, tekne veya yat kiralama, otel veya tatil odası pazarlama web sitenizin ana sayfasının parlamasına yardımcı olacak. Elementor sayfa oluşturucuyu kullanarak varsayılan ana sayfayı özel içerik düzenlemenize uygun hale getirmek için kolayca düzenleyebilir ve özelleştirebilirsiniz… Lanong, hemen hemen her web sitesi ihtiyacı için profesyonel, piksel mükemmel ve temiz modern düzenlere sahiptir.Daha az çabayla içeriğinizi ve düzeninizi daha verimli bir şekilde kontrol etmenizi sağlar. Yerleşik Elementor Eklentilerimiz, çalışmanızı geleneksel yöntemden daha rahat, daha rahat ve daha hızlı hale getirmenize yardımcı olacaktır. Ön taraftaki sayfaları özelleştirirken sürükle ve bırak özelliği her zaman yararlı ve rahattır. Elementor, en güçlü sayfa oluşturucu olup, bunu çaba harcamadan yapmanız için size kullanışlı bir araç sunar. Herhangi bir ön ucu değiştirmek, önceden kodlama bilgisi olmayan herkes için basit ve kolaydır.  Özelliklere Genel Bakış    Elementor Sürükle ve Bırak Sayfa oluşturucu: 
Dünyanın en iyi görsel sayfa oluşturucusuyla mükemmel piksel tasarımı: Elementor.      BA Book Everything: 
Temamız ve güçlü bir rezervasyon motoruyla (BA Book Everything WP eklentisi, https: // ba-booking .com / ba-book-everything /) birçok seçenekle yat / oda / mülk kiralamak için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz      Demo içeriği dahil: 
Lanong kutudan kullanıma hazırdır. FTP veya WordPress ile hızlıca kurun ve etkinleştirdikten sonra demo içeriği yükleyebilirsiniz. Ardından, önceden tasarlanmış sayfalara kendi içeriğinizi ekleyebilirsiniz.      Tek tıklamayla kurulum: 
Güçlü tek tıklama yükleyicimizle Lanong'u yükleyin.Bu nedenle, Finance Press'in hem mobil, hem masaüstü hem de retina ekranlarında harika görünmesini sağladık!      WPML ve Translation Ready: 
Lanong uyumludur çok dilli düzenlerin oluşturulmasını destekleyen en popüler WordPress eklentisi ile. WPML ile web sitenizi herhangi bir dile çevirin!      Gelişmiş tipografi seçenekleri: 
Güçlü tema seçenekleri aracılığıyla Google web yazı tipi kitaplıklarından herhangi birini seçin panel! Artık markanız için benzersiz bir stil belirleyebilirsiniz!      İletişim formu 7 ile uyumlu: 
Lanong, Harika ve çoğu popüler özel iletişim formları WordPress widget'ı! saniyeler içinde kendi formlarınızı oluşturun!      Alt tema uyumlu: 
Lanong, bir alt tema kullanarak varsayılan şablon dosyalarını kolayca geçersiz kılmanıza olanak tanır. Temanızın güvenli bir şekilde güncellenmesini de sağlar!      Güçlü çerçeve: 
Lanong, en popüler, köklü, güçlü vafpress'e dayanmaktadır tema seçenekleri çerçevesi!      PSD dosyaları dahil (12 $ değerinde): 
Artık özelleştirmelerinizi Photoshop'ta yapabilirsiniz, çünkü bizde bu pakete PSD dosyaları dahil edildi.      Ayrıntılı Dokümantasyon: 
Kapsamlı dokümantasyon ve Lanong'un nasıl kurulup özelleştirileceğine dair harika video kılavuzları özelleştirmeleriniz çok kolay ve hızlı!      Çapraz tarayıcı uyumluluğu: 
Lanong, IE9 + dahil tüm büyük tarayıcılar arasında harika görünüyor.    Tam Özellikler Listesi  % 100 Tam Duyarlı ve Tüm Cihazlara Mükemmel Uyar  Gerçek cihazlarda test edildi  Esnek Düzen  03 Farklı Demolar  Demo düzenimizi kullanın veya görsel olarak farklı deneyiminizi yaratın. sayfa buiLanong özellik açısından zengin arka uç.  Sınırsız Kenar Çubukları  Özel ve özelleştirilmiş Görsel Besteci bileşenleri  Retina Optimize Edildi  WordPress Çoklu Site Test Edildi  Gelişmiş Yönetici Paneli  Demo İçe Aktarma, İçerik ve Kaydırıcılar  Sosyal Bağlantılar  Alt Alt Bilgi Widget'ları  Temiz ve Yorumlu Kod  Gelişmiş Tipografi  Google Yazı Tipleri - 600+ Yazı Tipi ailesi mevcuttur  Özel Yazı Tipi Desteği  Özel Sayfa Şablonları  < li> Mükemmel Piksel Tasarımı  Hızlı ve Kolay Kurulum ve Kurulum  Özel CSS Hazır  Alt tema Dahildir  HTML5 ve CSS3  Değişken İçerik Bölümleriyle Kolay Özelleştirme  Özel Yapım Teması ve Sayfa Seçenekleri  SEO Hazır  .pot çeviri dosyalarıyla yerelleştirilebilir  WPML Çok Dilli Eklenti Genişletilmiş Desteği  Çeşitli Yazı Biçimleri  Sınırsız Sayfalar  Özelleştirmeler için Özel Widget'lar ve akıllı yönetici paneli  Özelleştirilebilir C Contact Form 7 destekli ontact Formları  Tam Ekran Arka Plan Kaydırıcısı  Çapraz Tarayıcı Uyumluluğu  Geniş ve Kutulu Düzenler  İyi Belgelenmiş ve Daha Fazlası… .    Krediler  Lütfen belgeler klasöründeki tüm kredileri kontrol edin.
Hide Post
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Medilazar - Pharmacy WooCommerce WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 6 600 02-08-2022, Saat: 04:14
Son Yorum: zengbass
  GetCab | Online Taxi Service WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum social 1 250 25-07-2022, Saat: 23:46
Son Yorum: furkan4545
  Poco - Advanced OpenCart Theme scripti indirimli ucuza kurulum social 25 1,582 06-07-2022, Saat: 20:47
Son Yorum: yasinsar
  Uaques - Drinking Water Delivery WordPress Theme + RTL scripti indirimli ucuza kurulum social 2 441 22-06-2022, Saat: 16:21
Son Yorum: mesut55x
  Industroz - Factory & Industrial WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum hoppa 8 832 16-06-2022, Saat: 06:52
Son Yorum: kaly

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi