Konuyu Oyla:
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Itthinx Mail Queue & SMTP for WordPress scripti indirimli ucuza kurulum
Yorumları: 1,461
Konuları: 1,461
Kayıt Tarihi: 21-12-2019
Rep Puanı: 2
#1

WordPress için Posta Kuyruğu ve SMTP E-postaların işlendiği yöntemle WordPress sitenizdeki kullanıcı deneyimini iyileştirin!

Itthinx Posta Sırası eklentisi for WordPress, sitenizden e-postaların gönderilme şeklini önemli ölçüde iyileştiren tam otomatik bir e-posta kuyruğuna sahiptir:

 • Form gönderimleri için kullanıcı deneyimini iyileştirir, ziyaretçilerinizi bekletmeyin!
 • Yorum gönderimi sırasındaki gecikmeleri ortadan kaldırır ve büyük miktarda bildirimi optimize eder.
 • E-postaların sitenize ve sunucularınıza yüklediği yükü dengeler.
 • Gönderilip gönderilmemesine göre e-postalara öncelik verir. WordPress çekirdeği, bir eklenti veya tema ile. E-postaları anında göndermeye, sırayı kullanmaya veya engellemeye izin verir.
 • Göndermek için SMTP kullanarak geri dönen ve reddedilen e-postaları önler.
 • WordPress'ten e-posta gönderirken karşılaşılan yaygın sorunları giderir.
Destek

Eklenti sayfasına soru ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

Lütfen derecelendirin!

< strong> Lütfen denedikten sonra bu öğeyi derecelendirin . Düşük bir puan vermeden önce sorun yaşarsanız lütfen bize bildirin. Çoğu sorunun genellikle kolay bir çözümü vardır ve size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

E-postalar genellikle reddedilir veya hiç gönderilmez. Bu, WooCommerce ile sipariş onayları , yeni kullanıcı kayıtlarıyla ilgili bildirimler , abonelerinizin alması gereken blog yayını ve yorum bildirimleri gibi önemli e-postaları içerebilir. Bu durumların çoğu, blog kitlesinin azalmasından , müşterilerinizin siparişinizi ve ödeme onayınızı almaması nedeniyle geri ödeme talepleri gibi ciddi sorunlara kadar değişen istenmeyen sonuçlarla sonuçlanır. Itthinx Mail Queue eklentisi bu sorunları ortadan kaldırmaya yardımcı olur.
 • E-Ticaret - Sipariş ve ödeme onaylarının en yüksek öncelik ile gönderildiğinden ve müşterinizin spam klasörüne gitmediğinden emin olun. < li>
İletişim Formları - Bildirimler aldığınızdan, sizinle iletişim kurmaya çalışanların sorunsuz bir form gönderme deneyimi yaşayabileceğinden ve uygun onayları aldıklarından emin olun. Her şeyden önce - Tüm e-postaların zamanında gönderilmesini sağlarken acil ve önemli e-postalara düşük öncelikli bildirimlerden öncelik verin. Spam olarak işaretlenmekten kaçının - Sitenizi barındırmak için paylaşılan bir sunucu ortamı kullanıyor musunuz? Bazı komşularınız, gereksiz e-postalarını göndermek için sunucuyu kötüye kullandığından, paylaşılan sunucular genellikle kara listeye alınır.İnternet Servis Sağlayıcıları, hem gönderen hem de alan taraftaki IP'lerin hizmet sözleşmesine, güven düzeyine ve itibarına göre oran sınırlarını uygulayabilir. Bir e-posta kuyruğu, gönderilen e-postaların sayısının makul ve kabul edilen sınırlar içinde tutulmasına yardımcı olur. Sıra

Posta Sırası, ertelenmiş bir programı. Periyodik olarak gönderilen e-postaların sıklığını ve sayısını ayarlamanıza olanak tanır.

E-posta kuyruğunun ortalama verimini belirleyin ve saat başına gönderilen e-posta sayısını sınırlayın.

 • Barındırılan E-posta : Gmail, MailChimp / Mandrill, MailPoet, Mailgun gibi üçüncü taraf e-posta sağlayıcıları, genellikle sizin e-postalarınız için belirli sınırlamalar uygular kendi imkanları aracılığıyla gönderebilir. Siteniz e-posta göndermeye çalıştığında, bu sınırları aştığınız için e-posta sağlayıcınız tarafından reddedilmeyeceklerinden emin olmak için buradaki değerleri ayarlayabilirsiniz.
 • Kendi Kendine Barındırılan E-posta : Kendi e-posta sunucunuzu kullanıyorsanız, bu, e-posta sunucunuza tahsis edilen kaynaklara göre gönderilen e-postaları ayarlamak için kullanışlıdır.
 • Çok sayıda Abonesi olan bloglar : Posta Kuyruğunun uygulanması için özellikle yararlı bir durum, blog yayını veya yorum bildirimlerinin bir seferde yüzlerce veya binlerce aboneye gönderilmesidir.
Esasen, geniş bir kitleye ulaşması gereken yeni bir blog gönderisini her yayınladığınızda veya popüler bir gönderi için yeni bir yorum onaylandığında, siteniz tüm bu insanlara e-posta göndermeye çalışacak ve büyük olasılıkla başarısız olacak veya sizi beklemeye bırakacaktır. umutsuzluk, çünkü mantıklı sınırları aşıyor. Posta Kuyruğu, tüm bu e-postaları erteler ve aşamalı olarak göndererek tüm bu abonelerin zamanında bilgilendirilmesi için güvenilir bir yol sağlar.

Sıranın parametreleri, kaç e-postanın nasıl gönderileceğini belirler. veriler gönderildikten sonra kuyrukta uzun süre tutulur. Sistem, döngü başına bir grup e-posta gönderir. Saniyeler içinde her döngüde arasındaki süreyi belirlemek ve kaç e-posta döngüsü başına gönderilir.

\ < h2> Gönderenler

Sitenizden gönderilen e-postaların, hangi bileşenin veya Gönderenin onları gönderdiğini temel alarak nasıl ele alınacağına karar verin:

 • WordPress Çekirdeği - E-postaların WordPress çekirdeği
 • Eklentiler - E-postaların genel olarak eklentiler tarafından veya belirli bir eklenti için nasıl gönderileceğini kontrol edin
 • Tema - Etkin temadan kaynaklanan e-postaların nasıl gönderileceğine karar verin, örneğin yerleşik iletişim formları ve diğer işlevler

Her bileşen için bir Eylem ve Öncelik belirtebilirsiniz.

Eylemler arasında hemen e-posta gönderme, sıraları geldiğinde gönderilmek üzere kuyruğa ekleme seçeneği bulunur ve hatta bir bileşen için giden e-postaları engelleyebilirsiniz. SMTP

WordPress sitesi e-postalar göndermek değil ile kaçının problemleri. SMTP etkinleştirildiğinde ve yapılandırıldığında, e-postalar web sunucunuz yerine SMTP e-posta sunucunuz kullanılarak sitenizden gönderilir.

Gereksinimler
 • Wordpress 4.6 veya üstü. WordPress 5.x önerilir.
 • PHP 5.6 veya üstü.
 • MySQL 5.6 veya üstü.
 • Çalışma WP-Cron - Kuyruk işleme, WordPress zamanlanmış görevlerini gerektirir uygun şekilde yürütülür.
 • Mevcut wp_mail () geçersiz kılma yok. Standart WordPress wp_mail () işlevini geçersiz kılan başka bir eklenti veya özelleştirilmiş bir uygulama kullanmamalısınız, çünkü bu uyumlu olmayacak ve bu eklentinin doğru çalışmasını engelleyecektir. Halihazırda böyle bir eklentiniz veya özelleştirmeniz varsa, bunun yerine Itthinx Mail Queue 'yi kullanmak için devre dışı bırakın ve kaldırın.
Hide Post
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arcmos - Creative Portfolio Theme for WordPress scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 2 364 24-09-2022, Saat: 15:04
Son Yorum: sjokotofken
  Dentist - Dental One Page WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 1 227 23-09-2022, Saat: 21:11
Son Yorum: csmkrsnbs
  SkyTower - Real Estate and Cgramtruction WordPress Theme indirimli ucuza kurulum soulmy 2 191 15-09-2022, Saat: 13:26
Son Yorum: tomuso
  Axivis - Car Services & Repair WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum berhank 4 695 12-09-2022, Saat: 18:35
Son Yorum: x1r
  Uaques - Drinking Water Delivery WordPress Theme + RTL scripti indirimli ucuza kurulum social 3 594 25-08-2022, Saat: 17:35
Son Yorum: pironline

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi