Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İntifada1453 Spamdan Korunma Taktikleri
Yorumları: 238
Konuları: 220
Kayıt Tarihi: 13-09-2019
Rep Puanı: 7
#1
[Resim: nhbxljw.jpg]

- Spam tespit sisteminde çok önemli değişiklikler ve geliştirmeler yaptık. Spam tespit sistemi algılandığında Instagram keşfetinde ve etiketlerde gezintiler yapıyor. Onun için gezilmesini istediğiniz etiketi mutlaka Yardım > Spam Tespit Sistemi Ayarları menüsünden değiştirin. Etiketin sektörünüze yakın olması etkileşim için önemlidir.
- Spam tespit süresi 30 dk yani 1800 saniye olarak belirlendi. Yaptığımız testlerde 30 dk gezinti sonrası devam ederseniz Intagramın sizi yakalamama konusunda çok etkili olmaktadır. Sürelerinizi 1800 saniye olarak güncellemenizi öneririz.
- Instagram dün yaptığı güncellemede video yükleme sistemlerini değişirdi. Bu değişiklikler yazılıma uyarlandı. Video paylaşımlarında sorun yaşayan kullanıcılar artık sorun yaşamayacaktır.

İşlem süreleri olarak yaptığımız ve en iyi verimi aldığımız süreleri de sizlerle paylaşmak istiyoruz.
Takip işlemi: 5 - 25
Takipten çıkarma: 0 - 10
Beğeni: 0 - 10
Her 25 işlemde 900 saniye beklemesi işaretini kaldırın.
Hızlı işlemler şu anda çok daha verimli olmaktadır. Ayrıca İntifada1453 ile işlem yaparken telefonunuzdan Instagram hesabınıza çok fazla girmemeye dikkat edin.
ÖNEMLİ: Spam tespit sisteminin devreye girmesi riskli bir durum değil, aksine çok önemli bir durumdur. Spam tespit sistemi devreye girdiğinde bir işlem yapmadan bekleyin. Arkaplanda gezinti ve gerçek insansı davranışları İntifada1453 sizin yerinize yapmaktadır.

Programı Kullandıkça konuyu güncellicem arada ziyaret ederseniz konuyu faydanıza olur.

İntifada1453 programını almak için:
https://www.intifada1453.net

İntifada1453 için en iyi VDS firmaları:
https://www.timnet.com.tr/

İnstagram Otomasyon Markanızı geliştirmek ve satışlarınızı çoğaldırmak için kullanabileceğiz bir sistemdir.

PLANLI GÖNDERİLER
Gönderi tasarılama sayesinde gün içerisinde paylaşmayı düşündüğünüz gönderileri evvelden giderekip yoğun iş temponuzda müddet kazanabilirsiniz.Telefonuz olmasada bilgisayardan gönderilerinizi paylaşabilirsiniz.


OTOMATİK DM
Profilinizi yeni takip etmiş olan kullanıcılara sizin tanımladığınız iletiyi kullanıcıya otomatik olarak direct ileti olarak sevk edilirsiniz. Bu biçimde insanlardan geri bildirim alabilir ve kampanyalarınızı yüksek reklam bütçelerine gerek olmadan duyurabilirsiniz.


OTOMATİK TAKİP
Tanımlayacağınız rakip işletmelerin takipçilerine erişerek o kitleye yönelebilirsiniz.Hashtag, Konum  veya Profiller üzerinden 7/24 Otomatik takip isteği gönderibilir ve potansiyel alıcılarınızı sizi görmesini sağlayabilirsiniz.


OTOMATİK YORUM
Tanımlanan hashtag veya konumlardaki gönderilere sizin belirlediğiniz iletileri yollar. Yorum yapılacak gönderi tanımlanan hedefdeki en son paylaşılmış gönderidir, bu biçimde potansiyel alıcılarınız sizi görmüş olur.


TAKİPDEN ÇIKMA
Takip Ettiğiniz kullanıcılar zamanla çoğalmış olabilir ve bu insanları tek tek takipden çıkmak can sıkıcı olabiliyor. Modül sayesinde geri takip yapmamış, otomatik takip modülü ile takip edilmiş profilleri yada bütün takip ettiklerinizi çıkarabilirsiniz.

ORTAK ÖZELLİKLER

İnstagram Otomasyon Sistemini kullanırken tam modüllerin yaptığı harekâtların kayıtlarını sistemden görebilirsiniz.Otomatik Takip, Yorum ve Takipden Çıkma Modüllerin sürat ayarları yapabilir ve günün muhakkak saatlerinde durdurulması için ayarlayabilirsiniz.
Bul
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi