Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
InstagramAPI\Response\GenericResponse: Feedback required Hatası ve Çözümü
Yorumları: 238
Konuları: 220
Kayıt Tarihi: 13-09-2019
Rep Puanı: 7
#1
InstagramAPI\Response\GenericResponse: Feedback required

Yukarıyadaki yanılgıya eş bir kusurla karşılaşırsanız, bu yazı bütün size göre.

Geri Bildirim Lüzumlu kusurunu tetikleyen en yaygın iki neden fazla süratli bir sürat ayarı veya sunucumuzla alakalı bir problem olabilir.

İnstagram gerbildirim  kusuru genellikle instagram elle kullanırken veya Takipci artirma robotumuza eş bir otomasyon sistemini kullanırken  ortaya sıkça çıkabilen yanılgılardan biridir.

Anekdot: Şayet yalnızca takipciartirma kullanıcısıysanız, bu kusuru gördüğünüzde bize erişin, böylece sizin için süratli bir biçimde çözmeye çalışırız.

Feedback required  Geri bildirim lüzumlu kusuru genellikle alttakilerden kaynaklanır;

Instagram Sunucu kusuru Instagram’a bağlanılamıyor
Kastedilen hesap kaynaklı yanılgı
Çok süratli etkinlikler kullanmak
Kastedilen Hashtag’ler Menedildi
Spam olarak idrak edilen yorumlar yayınlamak
Yukarıyadaki nedenler, bu sualin mümkün sebeplerinden yalnızca birkaçıdır, ancak bunlar en yaygın nedenlerdir.

1. Instagram Sunucu kusuru: Şayet takipci artirma gibi bir otomasyon taşıtı kullanıyorsanız, hesabınızı takipci artirma üzerindeki hesabınızın bulunduğu sunucudaki fazla yüklenme sebebiyle hesabınıza bağlanmadığımız bir olasılık vardır, bu sebeple bu yanılgı oluşur. Bunun gibi bir sebeple oluşan kusurlar genellikle birkaç dakika sonra yine otomatik olarak kendiliğinden çözülür.

2. Kastedilen hesap kaynaklı yanılgı:  Etkileşim kurmaya çalıştığınız hesapla alakalı bir mesele olduğunda Instagram Geri Bildirim lüzumlu kusuruyla karşılaşabilirsiniz. Bu, saklılık ayarlarının bir neticeyi olabilir veya kullanıcı hesabınızı yasaklamış olabilir.

Bu vaziyette, bir sonraki kastedilen hesapla irtibat kurduğunda meseleyle karşılaşmayacağınız gibi, geri bildirim gerektiren yanılgıyı da görmezden gelebilirsiniz.

3. Aktivitileriniz Çok Süratli Olabilir:

Takipci Artirma Robotumuzda bulunan hesabınız için şayet sürat ayarlarını çok süratli yaparsanız instagram limitlerine takılabilir.Zira İnstagram Belli bir zaman için Belir rakamda operasyon yapmaya imkân sağlıyor. Bu genelde geçici oluyor ve vasati 1 saat içinde geçici maniler kaldırılıyor.Ayrıca aynı hesap için birden fazla modül kullanıyorsanız yeniden bu yeniden bu limitlere takılabilirsiniz.Modülleri beraber kullanacağınız zaman kesinlikle en düşük süratleri seçin aksi takdirde aralıksız bu kusurla karşlabilirsiniz. Ayrıca bu yanılgı tamamen İnstagram kaynaklı bir negatif yanıttır.Sistemsel bir mesele değildir.

4. Kastedilen Hashtag’ler Kara Liste’dir:  Bazen, mesele hesabınızla veya aktifliğinizle olmayabilir, bu sizin kastettiğiniz yaftalardan da olabilir. Instagram, kastedilen yaftalarınızda  Cinsellik vb  gibi İnstagramda yasaklı olan bu yaftalarla etkileşim kurmaya çalıyorsanız Bu kusurla karşılaşabilirsiniz. Listeyi Görmek İçin tıklayın

5. Spam olarak idrak edilen yorumlar: Instagram’ın spam olduğunu düşündüğü yorumlar yayınlarsanız , bu kusurla karşılabilirsiniz. Bu yanılgı genellikle aynı yorumu aralıksız olarak yayınlamak spam olarak idrak edilmeye neden olur.Bu nu aşmanın yolu olası olduğunca yorum çeşidini artırmaktır.Ne kadar yorum çeşidi çok olursa spam olarak idrak edilmesi de o kadar güçleşir. Ayrıca bu harekâtın benzersi otomatik İleti içinde geçerlidir.Instagram Geri Bildirim Lüzumlu Yanılgı Çözümü
Anekdot: Yeni Instagram hesapları için, hesabınızı doğrulamadıysanız, özellikle de cep telefonu numarasıyla ve hesabı fotoğrafı Instagram mobil uygulamasında kullanmadıysanız, bunun gibi kusurlar oluşur. Bu vaziyette, hesabı tercihen bir cep telefonu numarasıyla doğrulamanızı ve fotoğrafı Instagram mobil uygulamasında bir müddetliğine Alkış ve yorum yapma gibi harekâtlar asıllaştırmanızı öneririz.

Altta, lüzumlu yanılgıların üstesinden gelmenize destekçi olacak ipuçları verilmiştir.

Anekdot: Bu ipuçları, hesap güvenine ve kusuru tetiklemesine bağlı olarak farklı biçimde çalışır

1.  Önerilen düzenleme, operasyonları duraklatmak ve  bizimle bağlantıya geçmek  olacaktır ve dayanağımız meseleyi araştırıp çözmeye çalışacaktır.

2. Faalliği devre dışı vazgeçin :  İlk adım, bu kusuru tetikleyen şeyleri belirlemektir, belli bir modülü çalıştırdığınızda veya hangileri çalıştırıldığında meselelerin oluştuğunu tespit etmek gerekir.

Misalin, sadece Otomatik gibi veya Otomatik yorum gibi belli bir işlevi çalıştırdığınızda kusuru alabilirsiniz.. Bu arada, Otomatik Takip ve Takipten Vazgeçme gibi değişik işlevler hala çalışıyorssa  pronblemler otomatik ve yorumdan kaynaklı olur.

Bu vaziyette yapmanız gereken mesele çıkarmayan modüller çalışmaya devam ederken, mesele çıkaran modulleri 24 saat duraklatmak gayet iyi bir çözüm olacaktır.

3. Tüm hesap aktifliklerini duraklatın:  Bu yanılgıya takipci artırma üzerinden rastgele bir işlev asıllaştırdığınızda karşılaşırsanız, tüm hesabı 24 saat süresince durdurmanız çözüm için en sıhhatli yol olacaktır.. Ayrıca, bu zaman süresince Instagram fotoğrafı mobil uygulamasında rastgele bir operasyon yapmamanız nasihat edilir.

4. Etkinlik Süratini Eksiltin: 2. Uygulamaki kullandığınız modüller için nasihatimiz her zaman düşük hızlardır.Düşük süratlerde kullandığınız sürece basit basit mesele yaşamayacağınızı ümit ediyoruz. Şayet Kampanyalarınızı Süratli süratte çalıştırıyorsanız ve bu meseleyle karşılaşıyorsanız lütfen sürati eksiltmeye gidin. Misalin SÜRATLİ seçenete kullanıp mesele aldıysanız bir alt sürat olan ORTA sürat ayarını seçim edin.

Faaliyetlerinizi en az bir hafta süresince bu eksiltilmiş süratte çalıştırın.

5. Birden fazla vazifeyi yürütmekten kaçının:  Daha tehlikesiz bir hesap için  ilk birkaç gün süresince tek bir faallik çalıştırmanız ve önümüzdeki birkaç hafta süresince ikiden fazla faallik çalıştırmamanız önerilir.

Birden fazla faalliği çalıştırırken, aynı anda Otomatik Takip + Otomatik Takipten çıkma. Alternatiflerini bir arada kullanmamanız nasihat ederiz. Bu,  hesabınız için tehlikeli olabilir. Misalin Otomatik Takip Et modülü kullanırken  Otomatik yorum kullanın ve Takip limitine ılaşınca da Otomatik takipten Çıkma modülünü kullanırkende Otomatik takip modülü yerine otomatik veya yorum ile takipci toplamaya çalışabilirsiniz.

6. Her zaman operasyon geçmişine göz atın:  Her faallik için operasyon geçmişi sayfası mevcuttur., bu günlükleri takip ettiğinizde hesabınızın bu vazifeleri nasıl hakikatleştirdiğini bilmiş olacaksınız., işlerin muntazam gitmediğini görebilirsiniz. Ve çok fazla yanılgı üreten rastgele bir faalliği basitçe devre dışı vazgeçebileceksiniz..

Anekdot: Instagram’a daha fazla istek yollamaktan sakınmak için ‘InstagramAPI \ Response \ GenericResponse: Feedback required’ alternatifine eş rastgele bir kusuru gösteren aktiflikleri her zaman devre dışı vazgeçin.

Yukarıyadaki teklifler, Instagram Feedback required kusuruyla karşılaşan kullanıcılarımızın çoğunda işe yarayan tekliflerdir. Yukarıyadakilerin tümünü sınamanız koşul değildir, zira bazen tek bir operasyon dahi kendi meselenize çözüm olabilir. Kusuru ne tetiklediğini kavramak, onu çözmenin anahtarıdır.

Bu yazıyla alakalı rastgele bir sorunuz varsa, lütfen alttan yorumunuzu vazgeçin.


[Resim: mXv54Z.png]
Bul
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi