Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.25/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Instagram Araçları Programı (Yüzlerce Özellik)
Yorumları: 1
Konuları: 1
Kayıt Tarihi: 06-01-2020
Rep Puanı: 0
#1
İntifada1453
Çokça merak edilen ancak internet üzerinde hakkında bir döküman veya kaynak bulunmayan intifada1453 yazılımı hakkında bir kaynak oluşturmaya karar verdim. Böylece bu instagram hesap yönetim yazılımı hakkında aklında soru işareti olan kullanıcıların sorularını cevaplamaya mümkün olduğunca çalışacağım.


İntifada1453 Nedir?
Yukarıda da bahsettiğim üzere intifada1453, bir instagram hesabı yönetim aracıdır. Eğer bir işletme hesabına sahipseniz yada kişisel hesabınızı daha popüler hale getirmek istiyorsanız. Bu yazılım hakkında bilgi sahibi olmanız sizin için faydalı olabilir.
Biz dijital pazarlama ve sosyal medya kitlemizi büyültme odaklı bu konuya baksak da profesyonel stalk yapmak isteyen kişiler için de benzersiz özellikleri mevcut. Öyle ki mutlaka bu programı bu amaçla kullanan kişiler olduğuna da inaniyorum.


İntifada1453'ü Kimler Kullanmalı?
Öncellikle sosyal medya üzerinden satış ve pazarlama yapan kişiler kesinlikle bu programı kullanmayı değerlendirmeli. Eğer satışlarınızı arttırmak ve kitlenizi büyültmek istiyorsanız intifada1453 sizin için biçilmiş kaftan olabilir. Diğer bir yandan diyelim ki bir web siteniz var, ancak sitenize trafik çekmekte zorlanıyorsunuz. Bu instagram hesap yönetim yazılımı ile önce kitlenizi büyütmelisiniz. Hesabınızın takipçi sayısı 10bini aştığında ise web sitenizde içeriklerinizi kaydırmalı hikaye (linke yönlendirme) şeklinde girerseniz sitenize trafik çekebilirsiniz.
Bunların yanında eğer bir işletmenin hesabını yönetiyorsanız da kitlenize daha iyi yöneltebilmek veya kitlenizi büyütmek amacıyla bu programı kullanabilirsiniz. İntifada'nın hitap ettiği bir kitle de kişisel popülaritesini arttırmak isteyen kişiler olabilir. Bu kişiler de kendi instagram etkileşimlerini oldukça yüksek seviyeye yükseltebilirler.


İntifada'nın Özellikleri
Öncellikle ulaşmak istediğiniz kitleyi çok iyi seçebiliyorsunuz. Yani hangi cinsiyete, hangi sektörlerle ilgilenen insanlara ulaşmak istiyorsanız tam olarak da o niteliklerde kullanıcılara ulaşmanız intifada ile mümkün. Tabii ki kriterler belirleyerek oluşturduğunuz kitleyi otomatik bir şekilde takip edebiliyorsunuz böylece bu kitle doğrudan etkileşime girmiş oluyorsunuz, merak etmeyin bu yazılım ile bunları tek tık da takipten çıkmanız mümkün. Yine bu kitleye otomatik direkt mesaj atabilme imkanınız bu yazılım da mevcut. Ayrıca diyelim ki sektörü doğrudan temsil eden bir hesap var, otomatik olarak bu hesabın takipçilerini veya takip ettiklerini sizde takip edebiliyorsunuz. Sadece hesap olmasına da gerek yok, bu işlemi bir gönderiyi beğenen veya yorum yapan kullanıcılara da yapabilirsiniz. Sizinle etkileşime girmeyen takipçilerinizi tespit edip takipten çıkarmanız da sadece birkaç saniyenizi alacaktır.


İntifada Yazılımı
Yine bu yazılım ile önceden hazırladığınız liste halinde hazırladığınız kullanıcıların gönderilerini anında beğenme ve yorum yapma imkanınız var. Program üzerinden gelen tüm mesajlarınızı görmeniz ve toplu bir şekilde yanıtlama imkanınız var hatta size mesaj atıldığında otomatik yanıt fonksiyonu bile oluşturabiliyorsunuz. İntifada'nın bir diğer özelliği de gelecek tarih gönderi ve hikaye zamanlama özelliği. Böylece siz meşgulken, bilgisayar veya telefon başında değilseniz bile takipçileriniz ile daima etkileşimde kalabilirsiniz.
Yazının girişinde stalk yapmak isteyenlerinde bu yazılımdan ciddi derecede yararlanabileceğini söylemiştim. Çünkü intifada sayesinde takip etmediğiniz hesapların içeriğini görmeniz mümkün, hatta sadece takip etmediğiniz değil sizi engelleyen hesapların bile içeriğini görebiliyorsunuz. Biz olabildiğince yazılımın özelliklerini anlatmaya çalıştık ama daha anlatamadığım özelliklerde mevcut. Çünkü bu yazılım içinde 85’den fazla araç barındırıyor.


Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
İnstagram hesaplar için takip etme, beğeni ve yorum yapma limitleri uyguluyor. Bu limitler hesabın yaşına göre farklılık gösteriyor, yani daha önce açılan hesabın limitleri daha yüksek oluyor. Bu limiti aşarsanız hesabınız kapatılabilir bu konuda dikkatli olmalısınız. Bir diğer dikkat etmeniz gereken şey de hesabınız intifada yazılımı üzerinde açıkken başka bir cihazdan hesabınıza giriş yapmamanız. Bu İnstagram tarafından çok kolay fark ediliyor ve hesabınız kapatılıyor.
Ayrıca bu yazılımı kullanırken geliştiricinin yönergelerini ve tavsiyelerini dinlemenizi kesinlikle tavsiye ediyorum. Çünkü doğru kullanıldığında çok faydalı bir yazılım olan intifada'yı yanlış kullanırsanız hesabınıza zarar vermeniz de ihtimaller dahilinde. Eğer işinizi daha da sağlama almak istiyorsanız r10 gibi webmaster forumlarında bu yazılımın birçok eğitimi ve konusu mevcut. Bunlara göz atın veya yine bu forumlardaki profesyonellerden bu yazılım hakkında destek alın.
Ücretlendirme ve Detaylı Bilgi
Yazılımın geliştiricileri 1-3-6 aylık olmak üzere süreli bir şekilde intifada programını kullanmanıza izin veriyor, ücreti de bu süre için ödemiş oluyorsunuz. Bu yazılımı edinmek, geliştiricileri iletişime geçmek veya satın almak isterseniz buraya doğrudan geliştiricinin adresini bırakıyorum: intifada


İnstagram Araçları Tam Olarak Nedir?

 

Sayfalarınızı, profillerinizi geliştirmek, organik şekilde büyütmek, en geniş kitlelere yayılmak artık çok kolay.

İster kişisel hesaplarınızı geliştirip büyültün, isterseniz Ürün, dükkan v.b hesaplarınız için Pazarlama Stratejinizi belirleyin ve amacınıza yönelik 100'lerce özellik ile İnstagram hesabınızın hızla büyümesini sağlarken aynı zamanda Ürünlerinizi daha hızlı bir şekilde pazarlayın ve Gelirlerinizi arttırın, Amacınıza yönelik %100 organik şekilde büyüteceğiniz hesabınız ile ilgi alanlarındaki kullanıcılara daha kolay ulaşırsınız.[Resim: Lv90Mz.png]
Merhabalar,
Düyanın en iyi, en gelişmiş ve en çok tercih edilen Instagram Yazılımı olan İntifada1453 v7.0 ile karşınızdayız.
Sizlerin sayesinde bu kadar büyüdük, bu kadar geliştik!
İntifada1453 ile 22.500'den fazla kullanıcımız, 350.000'den fazla Instagram hesabını yönetiyor ve geliştiriyor!


İntifada1453 Nedir?
İntifada1453; içerisinde barındırdığı 85'den fazla, bir birinden farklı araçlar ile birlikte gelişmiş bir Instagram aracıdır.
Instagram üzerinde her işlemi detaylı ve güvenli biçimde hızlı bir şekilde yapmanıza yardımcı olur.
Daha detaylı bilgiye İntifada1453 linkinden ulaşabilirsiniz.


İntifada1453 ile Neler Yapabilirsiniz?
İntifada1453 size Instagram üzerinde temel olarak bütün işlemlerinizi kolayca ve hızlıca yapmanıza yardımcı olmaktadır.
* Güvenli ve Gelişmiş Bir Şekilde 10'dan Fazla Araç ile Takip Etme İşlemleri (Follow)
* Sizi Engelleyen Hesapların İçeriklerine Dahi Casus Hesap Özelliği Sayesinde Erişebilme
* Güvenli ve Detaylı Takipten Çıkarma İşlemleri (Unfollow)
* Geçmişte Gönderdiğiniz Tüm Bekleyen Takip İsteklerinizi Görüntüleyebilme ve İstekleri Geri Çekme İşlemi
* Zamanlanmış Takipçi Araçları ve Gelişmiş Spam Yönetimi
* Instagram'ın Her Alanındaki Kullanıcılara Takip İsteği Gönderme, Gönderileri Beğenme, Yorum Yapma ve Hatta Hikayelerini İzleme İşlemleri
* Beğendiğiniz ve Kaydettiğiniz Gönderileri Geçmişe Yönelik Görüntüleme
* Toplu veya Tek Özel Mesaj Gönderme (DM), Özel Mesajları Okuma ve Yanıtlama
* Profilinizi Takip Edenlere Anında ve Farklı Biçimlerde Karşılama Mesajları Gönderebilme
* Geliştirilmiş Otomatik Mesaj Algılama ve Yanıtlama Özelliği
* Gelişmiş Özel Mesaj (DM) ve Bildirim Sistemi ile Tüm Hesaplarınızı Aktif Şekilde Kontrol Edebilme
* Anlık veya İleri Zaman Ayarlı Resim / Video ve Hikaye Paylaşma
* Toplu Resim İndirme / Paylaşma Özelliği
* Albüm Paylaşma Özelliği
* Detaylı Liste Oluşturma Özelliği
* Detaylı Profil Ayırma Özelliği
* Hesabınızda Etkileşimsiz Takipçileri Silme Özelliği
* Toplu Yakın Arkadaş Ekleme Özelliği
* Geçmişe Yönelik Tüm Gönderilerinizde Toplu Açıklama Düzenleme İşlemi
* Hikayelerinizi İzleyen Aktif Kullanıcıları Kaydetme İşlemi
* Video Dosyası, Masaüstü Ekranı, Kamera, IPTV, Direkt Video Linki Full HD Kalitede Canlı Yayın Özelliği
* Geliştirilmiş Proxy Sistemi Sayesinde Tek Bilgisayarda Birden Fazla IP ile Güvenilir Hesap Yönetimi
* Sınırsız Hesapta Kullanım Seçeneği


İntifada1453'ın Ne Faydası Olacaktır?
* Instagram üzerinde yaptığınız satışları arttırabilirsiniz.
* Gelişmiş bildirim ve DM sistemi sayesinde yaptığınız hiç bir satışı kaçırmaz, tümünü bildirim olarak görebilirsiniz.
* Otomatik DM yanıtlama sistemi sayesinde gelen DM'lere otomatik yanıtlar oluşturabilirsiniz.
* Instagram takipçinizi organik bir şekilde arttırabilirsiniz.
* En uç noktalardaki kişilere bile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Instagram üzerinde olan butiğinize daha çok müşteri çekebilirsiniz.
* Oluşturduğunuz listelere özel mesaj göndererek direkt ulaşabilirsiniz.
* Bilgisayar başında olmasanızda gönderi ve hikaye paylaşabilirsiniz.
* Ve içindeki araçlara göre bir çok alanda fazlasıyla kazanabilirsiniz...


İntifada1453'a Güvenebilir miyim? Hesap Bilgilerim Saklanıyor mu?
Instagram hesap bilgileriniz hiç bir şekilde, hiç bir veritabanımızda kesinlikle saklanmamaktadır.
İntifada1453 içerisinde tüm bağlantılar 2 adet güvenlik sertifikası (2048 Bit SSL ve 4096 Bit Code Signing) sertifikası ile doğrulanmakta ve sertifika kontrolü ile iletişim sağlanmaktadır. Code Signing sertifikası Comodo firması tarafından doğrulanmış ve onaylanmıştır.
ÖNEMLİ BİR NOT;

Türkiye'de iç çamaşırı, cd-dvd, yiyecekte olduğu gibi hiç bir yazılımında iadesi mevcut değildir. Bu yasalar ile belirlenmiştir ve tüketici hakem heyetinde bu ibare mevcuttur. Türkiye'de biz dahil nereden yazılım alırsanız alın iadesini yapamazsınız. Lisans teslim edildikten ve faturası kesildikten sonra iade olayı kesinlikle gerçekleştirilmeyecektir. Bunun sebebi yazılımımızı korumamızdır. Yazılımın satışı kadar yazılımın güvenliğide bizim için önemlidir. Son tüketici yasasını bu linkten okuyabilirsiniz.

Yazılımın kimden, nereden alındığının bir önemi olmadan, yazılımı kullanan tüm kullanıcılar, Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılır.
Satın aldığınız lisansların satışı veya devir edilmesi serbesttir. Satın aldıktan sonra dilerseniz satabilirsiniz / devredebilirsiniz.
 


3 SAATTE 1000 KİŞİYİ TAKİPTEN ÇIKARTTIK ENGEL YEMEDEN [Resim: WXN4NL.png] Programla Kasılan Bazı Hesaplar ve Paylaşımlara Gelen Beğeniler

[Resim: 857ee1afecee928d364f5954ed3940bd.png] [Resim: ff3180c1d4646ee3c1dd2d7323854145.png] [Resim: a8971cdcb8616fdd81e1be40d2366f1f.png] [Resim: 84fc0ba12441fa1e8eb1f0f80adb771e.png] [Resim: 3726dc00e1846c587c1f6d5c9dd4ad1d.png] [Resim: 48a4e7ccbf9500590f06d084d4aa1c11.png]

[Resim: 657ffaa5cf90fde2338d8a0d6fed1e81.png]
[Resim: ef96cd48d92101f353827c0a00d5e801.png]
Bul
Cevapla
Yorumları: 238
Konuları: 220
Kayıt Tarihi: 13-09-2019
Rep Puanı: 7
#2
Programı Alanlara Hediyelerimiz:
Biolink Sistemi + Repost(İnstaklonun web hali) + Analiz Sistemi
[Resim: kMNnGy.png]
Bul
Cevapla
Yorumları: 238
Konuları: 220
Kayıt Tarihi: 13-09-2019
Rep Puanı: 7
#3
Yaklaşık 100 sayfayı ( son 100 ) gerçekten okudum. Ben de uygulamayı 1 Ağustos itibarı ile satın aldım. Hem uygulamayı almak isteyen arkadaşlar için hem de sürekli spama düşme durumları için kendi deneyip sonuç aldığım rakam aralıklarını, yolları yazacağım. Mesajımı beğenirseniz ilk sayfada çıkar belki birilerine yardımım dokunur. Öncelikle söylemem gerekli ben tam 3 hesap kapattırdım. Acemi olduğum için ve sistemi tam anlamadığım için. Şuan 4. hesabım ile gidiyorum bu gün 2. günüm takipçim 2K takip ettiğim 440 aşağıya maddeler halinde yazacağım daha anlaşılır olması açısından.

YENİ HESAP İLE BAŞLAMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR
Yeni açılan hesapların günlük takip,beğeni,yorum v.s sınırları vardır bunu bilerek yine de yeni hesap ile başlamak isterseniz.
1-Günlük 150'den fazla takip isteği göndermeyin ( rakam düşük evet ama şöyle düşünün günde 150 ayda ortalama 4k istek yapar )
2-150 isteğin hepsini tek bir hesaptan çekmeyin; örneğin 50 kişi xxx kullanıcısından 50 xx1 kullanıcısından 50 xx2 kullanıcısından çekin
3-Gizli hesaplara ilk 1-2 gün takip atmamaya özen gösterin ( istekler kabul olmaz büyük ihtimalle ve havuzda bekler bunu geri alması da gerçekten uzun sürebilir)

Evet ilk aşama günde 150 istek attık 50 gizli olsun 100 kişiyi takip ettik. Eee bittimi şimdi. Hayır ! Uygulamayı kapatmadan hikaye izlemeye özen gösterin ki instagramda geçirdiğiniz süre uzun gözüksün. Yani sistem sizi login oldu 150 istek attı çıktı olarak algılamasın. İsterseniz beğeni de yapabilirsiniz size kalmış ben kullanmadım pek. Ama 100 lerce yorum atmayın kesinlikle.
İlk 1 hafta bu şekilde ilerseniz bile YENİ HESAPLARDA spam yiyebilir hesabınız kapanabilir. Özetlersek ilk 1 hafta sonunda (programı arada mutlaka dinlendirin ya da 1 gün sadece hikaye izleyin ara ara) Gönderilen istek 750 desek dönüş 100 - 250 arası olabilir burası +/- olabilir sayfanızın ismi içerisi v.s kalmış. Ama öyle ilk 1 haftada yeni hesap ile 1 K takipçi beklemeyin. Hee olur mu elbette olabilir ancak bu ihtimal spam yeme ihtimalinizden çok daha düşüktür. Yeni hesaplar bu şekilde devam edebilir. Kendi uyguladığım zaman aralıklarını yazıyorum;
İstek Gönderme: 1-10 sn Bekleme yok. Gizli hesap takip etme son 50 kişide aktif ettim. Takip isteklerim bitti uygulama içinde hikaye izledim ve çıktım yeni bir hesap için yeterli.
-Ben başka bir ayara dokunmadım yani hızlı işlem gönderdi. 2 kere spam koruması devreye girdi ellemedim. İstekler gitti sorunsuz bir şekilde.
- Ne kadar dikkat ederseniz edin ne olursa olsun yeni hesapların takip gönderme v.s işlemi sonucu spam yeme ihtimali %70 olabiliyor. Bu yüzden şuan uyguladığım ve önerdiğim yöntemi ekliyorum

ESKİ HESAP SATIN ALARAK ( EĞER ELİNİZDE 2012-2017 ARASI PASİF, DONMUŞ HESABINIZ VARSA DA OLUR )
Bu hesapların takip limiti yüksektir 1000 civarlarında sanırım ancak bunda da hepsini kullanmayın. Ben 500-750 geçmedim hiç.
1-Günlük takip miktarını 600 yapın ve bunu 3'e bölün 200 200 200 olacak şekilde 3 kullanıcıdan takipçi çekecek şekilde ayarlayın.
2-Gizli hesaplara gönderdiğiniz istekleri maksimum 2.gün geri dönmüyorlarsa eskiden yeniye doğru silin ( Havuzda çok istek birikmesin kesinlikle)
3-Hesabınız eski olduğu için beğeni, gönderi, yorum limitleri daha yüksektir yine bu limitleri zorlamadan bunları uygulayın.
İstek Gönderme: 1-10 sn Bekleme yok.
İstek Çekme: 1-10 sn bekleme yok

Günlük istek limitinizi ( sizin belirlediğiniz ama 1000'den az olmasında fayda var ) doldurdunuz. İsterseniz beğeni yapabilir. İsterseniz de hikaye izlemeye bırakabilirsiniz.
Şahsen ben Google Chrome uzaktan bağlantısı ile bilgisayar başında olmadan da belirli zaman sonra hikaye izlemeyi de kapatıp uygulamayı komple kapatıyorum. Arkadaşlar bunlar benim kendi edindiğim tecrübelerim ben de ilk günlerde 1k takip ede ede ilerleyeceğimi sanıyordum ama öyle değil. Kapanan hesaplarımdan sonra bu şekilde denedim ve nadir spam koruma sistemine düşerek ilerliyorum. Sizlere de belki yardımcı olur diye uzun uzun yazdım.

KESİNLİKLE YAPILMAMASI GEREKENLER ( YAPARSANIZ SPAM, ENGEL YEME İHTİMALİNİZ ÇOK YÜKSEK )
UYGULAMA AÇIKKEN TAKİPÇİYE BAKMAK İÇİN BİLE OLSA MOBİLDEN YA DA BAŞKA BİR YERDEN GİRİŞ YAPMAYIN - DENEDİM 2 SAAT SONRA HESAP ENGELLENDİ
SPAM KORUMA SİSTEMİ BAŞLADIĞINDA DURDUR DEYİP MANUEL BEKLEYİP SONRA DEVAM ETMEYİN - DENEDİM VE HESABIM ENGELLENDİ
HAVUZDA 100 LERCE İSTEK BEKLETMEYİN 2 GÜNDE BİR TEMİZLEMEYE ÇALIŞIN

#Program sahibini tanımam uygulamayı da ben de burada gördüm. Amacım sadece yardımcı olabilimek.
Bul
Cevapla
Yorumları: 238
Konuları: 220
Kayıt Tarihi: 13-09-2019
Rep Puanı: 7
#4
çok güzel bilgiler gelmiş, teşekkürler. ben de bir kaç ek yapmak isterim. bir kere giriş yaptığınızda sürekli cihaz değiştirmeyin. giriş yaptıktan sonra mutlaka "girişleri onayla" kısmına bakın. varsa girişleri onaylayın.

takip aracını kullanırken takip ettiğiniz kişinin son 1 gönderisini beğenip hikayelerini izleme kısmını da aktif ederseniz daha az spam'e yakalandığını farkettim. çünkü normal bir insan da birini beğenip takip ettikten sonra genelde hikayelerini izler belki bir iki fotoğrafını beğenir. sonra diğer kişiye geçer.

eğer imkanınız varsa pc açık kaldığı süre boyunca intifada1453 açık kalsın. işlem yapmasanız bile açık şekilde dursun ve ara ara aklınıza geldikçe ana sayfa işlemlerinden hikaye izlemesi yapın. daha az sayıda da beğeni işlemi yapın. ama açık unutmayın veya abartmayın. bir insanın ara ara girip milletin storylerini izleyeceği bir süre veya sayı kadar yapın. böylece gün içerisinde, ara ara, intifada1453 ile giriş yapmış olduğumuz cihaz üzerinden, sanki telefondan instagramı kullanıyormuş gibi işlem yapmış oluyoruz. doğal görünüm veriyor.

intifada1453 ile işiniz bittikten sonra telefondan hesabınızı kullanmaya devam edecekseniz eğer telefonunuzda hücresel veriyi kullanın. yani intifada1453'ı kullandığınız wi-fi ağına telefondan bağlı olmayın. bu benim deneme yanılma ile bulduğum bir şey. + etkisini gördüğümü düşünüyorum.

intifada1453 ile işiniz bitti, telefondan devam edeceksiniz diyelim. araya mutlaka 1 saat kadar süre koyun. intifada1453'ı kapatır kapatmaz telefondan hesaba bakmayın.

gün içerisinde takip edeceğiniz toplam sayıyı üçe böldünüz ve üç ayrı işlemde yapacaksınız diyelim. birinde takip vs işlemlerde 1-10 saniye sayı değerlerini kullandıysanız diğerinde 2-13, diğerinde de 0-11 saniye olarak kullanın.

bu sonuncu söyleyeceğim benim batıl inancım veya totem'im olabilir. yine de yazayım. spam koruma ayarında 1800, takip edilecek sayılarda 100-200-1000 gibi tam sayılar, like ve hikaye izleme gibi işlemlerde yine 100-500-1000 gibi tam ve genel sayılar kullanmayın. hatta çift sayıyla bile bitmesin işlem sayılarınız. 1800 yerine 1797, 100 yerine 95, 200 yerine 177, gibi sayılar kullanıyorum ben. yani otomatize edilmiş gibi görünen hiç bir şeyin kalmamasına özen gösteriyorum.

eski hesap çok önemli. 7-15 liraya ilk mailli satıyorlar forumda. yeni hesapla başlamak için aşırı sabır gerekiyor.

yukarıda yazanları tekrar etmeye gerek yok hepsi aynen uyguladığım taktikler. hatta biri bunları uzun uzun yazıp görsellerle süslese ekitap diye satışa çıkarır forumda ve baya satar. arkadaş ücretsiz yazmış.

global hesap kasanlar profili açık kullanıcıları takip etmek yerine beğeni ve story izlemesi ile kolayca kendilerine çekebilirler. yabancılar bu konuda bonkör. iki like atın hemen takip ediyorlar. gizli profilleri de follow/unfollow ile çekebilirsiniz.
Bul
Cevapla
Yorumları: 238
Konuları: 220
Kayıt Tarihi: 13-09-2019
Rep Puanı: 7
#5
İşlem sürelerinizi 0 - 10 yada 2 - 13 yada 1 - 10 yapın ve 35 işlemde olan beklemeyi kaldırın.
Süreli engel yiyorsanız da telefondan aynı anda hesabınız açık demektir. Bu kurallara uyarsanız problem yaşamazsınız;

- intifada1453 ile işlem yaparken telefondan hesabınıza giriş yapmayın kesinlike.
- Hesabınızda bir gün takip yapıyorsanız ertesi gün farklı bir işlem yapın.
- Hesabınız ele geçirildi gibi bir şifre uyarısı alırsanız telefon dahil 24 saat işlem gerçekleştirmeyin.
- Web girişi yapmayın hiç bir zaman. Sadece normal giriş yapın.
- Spam tespit sistemi uyarısı riskli bir durum değildir. Spam tespit sistemine girdi diye yazılımı durdurmayın.
- Hesaplarınızda hergün aynı işlemleri yapmayın. Aynı işlemler bot işlemlerdir ve ceza alabilirsiniz. Hesaplarınızı onun için arada dinlendirin. Sadece takip yapanlar arada beğeni de yapsın.
- Ara ara IP adresinizi değiştirin. Sürekli aynı IP'den Instagram'a istek giderse bloke alabilirsiniz.
- İşlemlerinizi mutlaka yapabildiğiniz kadar hızlı yapın. Hızlı işlemlerde spama yakalanma riskiniz çok çok düşmektedir. (Örnek süre: 0 - 10 işlem süresi ve 35 işlemde bekleme seçeneğini kaldırın.)
- Bekleyen hiç bir tane takip isteği tutmayın. Gönderdiğiniz istekleri mutlaka ertesi gün tekrar sıfırlayın. Bekleyen istekler ve red edilmeler spama sebep verir.
- intifada1453 ile işlem yaparken iki faktörlü doğrulamayı geçici olarak kapatın. Spam tespit sisteminin sorunsuz ve kesintisiz çalışabilmesi için iki faktörlü doğrulamanın kapalı olması gerekmektedir. İşlemleriniz bittiğinde tekrar açabilirsiniz.
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İntifada1453 işlem Yapma Spamdan Kurtulma - İnstagram Programı admin 0 663 19-02-2021, Saat: 15:20
Son Yorum: admin
  Paylasdur İnstagram Oto Takip, Oto Beğeni Ayarları admin 0 1,059 20-09-2020, Saat: 16:16
Son Yorum: admin
  İnstagram Repost Web Otomasyon VPS/VDS Derdine Son admin 0 2,635 23-01-2020, Saat: 15:36
Son Yorum: admin
  İnstagram Programı Yeni Güncelleme admin 0 1,679 15-01-2020, Saat: 23:54
Son Yorum: admin
  İnstagram Otomasyon | Oto Takip, Oto Vazgeçme, Oto Beğeni, Oto Yorum, Oto DM, Repost admin 0 63,645 23-09-2019, Saat: 19:46
Son Yorum: admin

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi