Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Industrialr scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : hoppa
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,446
mesajlar
1,446
konular
3
REP PUANI
Yeni Üye
03-01-2020
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
#1
24-12-2020, Saat: 19:01

Sanayi nulled indir
Industrialr temiz, minimalist ve endüstriyel tarzdan ilham alan bir temadır. Bu tema HTML5, CSS3, javascript ile yazılmıştır ve jQuery kitaplığını kullanır. Tema aynı zamanda çok özelleştirilebilir ve birçok ihtiyaca uygun olabilir. Renk ve görüntü özelleştirmeye ek olarak, özelleştirme seçenekleriyle, gönderinin altında görünen bilgiler ve yazı başlığı simgeleri ve başlıklar gibi çeşitli öğeler gizlenebilir. Desteklenen Tarayıcılar: Chrome 5+ Firefox 4+ Internet Explorer 9+ Safari 5+ Opera 10.5+ Özellikler: Dinamik Kaydırılabilir Menü
Tarayıcınızın yüksekliği, içeriğinin tamamını göremeyecek kadar küçük olduğunda menü, bir kaydırma çubuğu görünecektir. Menü içeriği ana gövdenin parçası değildir ve bağımsız olarak kaydırılır. Kullanıcı aşağı kaydırdıkça menü her zaman görünür kalacaktır. Menü, özelleştirme seçenekleriyle sağa veya sola da konumlandırılabilir.
Sgramuz Kaydırma
Sgramuz Kaydırma etkinleştirildiyse, sayfa kullanıcı aşağı kaydırdıkça ek yayınları dinamik olarak yükleyebilir. Devre dışı bırakıldığında, kullanıcı, sayfanın alt kısmında bulunan sonraki / önceki bağlantılara sahip yayın sayfalarında gezinebilir.
Otomatik İçerik Boyutlandırma
Kullanıcının tarayıcı genişliğine bağlı olarak, Ses, Video, Görüntüler ve Fotokümeler gibi medya içeriği dinamik olarak yeniden boyutlandırılacaktır. Minimum ve maksimum genişlik, özelleştirme seçenekleriyle belirtilebilir.
Son Derece Özelleştirilebilir
Bu temanın Tumblr üzerinden erişilebilen 77 özelleştirme seçeneği vardır. tema özelleştirme paneli. Desteklenen Her Gönderi Türü
Şunlar da dahil olmak üzere bugüne kadarki her Tumblr gönderi türü desteklenmektedir: Ses, Video, Fotoğraf , Photoset, Text, Quote, Chat, Answer ve Reblog.
Disqus Yorumları
Bu tema, sizin için ücretsiz bir yorum sistemi olan Disqus Yorumlarını uygular. gönderiler. Bu özelliği etkinleştirmek için, ücretsiz olarak edinilebilecek bir Disqus hesabı gereklidir. Bir kez edindikten sonra yapmanız gereken tek şey, tema ayarlarında size Disqus Kısa Adını girmek.
SyntaxHighlighter
SyntaxHighlighter, programlama dilini renklendiren bir javascript kitaplığıdır belirli bir bloktaki öğeler. Bu özellik, özelleştirme seçenekleriyle değiştirilebilir.
Google Analytics
Google Analytics, görünümlerin izlenmesine yardımcı olan bir araçtır. Kullanıcıların sitenize nasıl ulaştığını ve neyin popüler olduğunu belirlemenize yardımcı olabilir. Bir Google Analytics hesabı gereklidir ve ücretsiz olarak edinilebilir. Edinildikten sonra, tema ayarlarına İzleyici Kimliğinizi girmeniz yeterlidir.

Hide Post


Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.