Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Icon Studio - iOS 14 | App Icon Changer + AdMob scripti indirimli ucuza kurulum
Yorumları: 1,501
Konuları: 1,501
Kayıt Tarihi: 16-10-2019
Rep Puanı: 5
#1

VİDEO DEMO

iOS 14 widget'larıyla artık App Store'daki birçok uygulama temalar, simge değiştirici uygulamalar ve birçok özelleştirme seçeneği.

BU ÜRÜN SİZE NE SUNUYOR
Uygulama video demosunda gösterildiği gibi. Satın almadan önce soru sormaktan çekinmeyin.
Kodla ilgili tüm sorular için yardım sağlanacaktır.

Uygulama, kullanıcıların simge paketlerini indirmelerine olanak tanıyan bir özelliğe sahiptir. Toplamda 150'den fazla simgeye sahip 3 simge paketi ile birlikte gelir.
Uygulama, tam ekran ve banner AdMob reklamlarını destekler.


BAŞLAMAK İÇİN NEYE İHTİYACIM VAR?

Xcode 12 yüklü bir Mac bilgisayara ihtiyacınız olacak. Bu uygulama iOS 14+ gerektirir.
Uygulama Google AdMob Reklamlarını gösterecek şekilde yapılandırılmıştır, bu nedenle bir AdMob hesabına ihtiyacınız olacaktır.
Tüm uygulama SwiftUI kullanılarak oluşturulmuştur.


NASIL ÇALIŞIR

- uygulaması, kullanıcıların özel simgeler oluşturmasına olanak tanır. Bu simgeler Kamera Rulosuna kaydedilebilir, ardından kullanıcılar bunları Apple tarafından sağlanan Kısayollar uygulamasını kullanarak istedikleri herhangi bir uygulama için kullanabilir. Simgelerin nasıl kurulacağına dair bir kılavuz uygulamada sağlanmıştır.

- Simge tasarımı birkaç katmanı destekler. İlk katman olan arka plan katmanı, renk gradyanlarını veya görüntüleri destekler. Arka plan için bu görüntüler, Fotoğraf Kitaplığından resim seçme seçeneği olmadan uygulamada sağlanır. İkinci katman, kullanıcının uygulamadan seçebileceği gerçek simge / semboldür. Bu katman aynı zamanda opaklık, ölçek ve renk özelliklerini de destekler.

- Uygulamanın ayarlar bölümü, kullanıcıların simge rengini arka plan gradyan rengiyle çevirmesine / değiştirmesine olanak tanır. Ayrıca, bazı uygulama simgelerinde görebileceğiniz hoş bir iç kenarlık ekleyebilirsiniz.

- Keşif akışı / ekranı, simge paketlerinin bir listesini gösterir. Bunlar, kullanıcının film rulosuna indirebileceği simgelerdir. Bu özellik, birden fazla simge paketiniz varsa ve ardından kullanıcıların bunları bir abonelik veya uygulama içi satın alma mekanizması kullanarak indirmelerine izin veriyorsa harikadır (bu uygulama, uygulama içi satın alımlarla birlikte gelmez).

NOT
uygulaması, simge kaydetme sürecini ve ayrıca arka planları, simgeleri / sembolleri vb. kontrol eden özel bir çerçeve kullanır. Uygulamayı yapılandırmanız gerekir. Kendi CodeCanyon lisans kodunuzla, bu, uygulamanın satın alma kodunuzu doğrulamak için bir internet bağlantısı gerektirdiği anlamına gelir. Bunu sahtekarlığı önlemek ve yalnızca yasal alıcıların bu uygulama şablonunu kullanmasına izin vermek için yapıyoruz. Çerçeve ve lisans kodu doğrulaması olmayan bir sürüm istiyorsanız, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Lütfen satın almadan önce gerekirse soru sorun. Herhangi bir yardıma veya özel işler için bir fiyata ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Her zaman olduğu gibi bu üründe size bol şans diliyoruz ve abone olmayı unutmayın YouTube kanalımıza, böylece yeni bir uygulama şablonunun ne zaman yayınlandığını ilk öğrenen siz olabilirsiniz.

SATINAL
DOWNLOAD
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Archer Hero Unity 2D Shooter Game With Admob for Android and iOS scripti indirimli ucuza kurulum LazyMt 1 291 12-06-2022, Saat: 04:58
Son Yorum: olamazm
  My Name Ringtone Maker Android App | Admob Ads scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 1 305 12-06-2021, Saat: 10:22
Son Yorum: kathiriyashreeja
  Color Rush - (Unity - Admob) scripti indirimli ucuza kurulum KennethFoups 3 376 12-06-2021, Saat: 10:19
Son Yorum: kathiriyashreeja
  HealthyPro - 2 in 1 Water Reminder + Pedometer with Admob Ads scripti indirimli ucuza kurulum social 1 286 25-04-2021, Saat: 03:11
Son Yorum: Fadi_Draxler
  Slots Egypt (Admob + GDPR + Android Studio) scripti indirimli ucuza kurulum omer.dundar 1 296 19-04-2021, Saat: 23:09
Son Yorum: mehmet

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi