Forum Gündemi:

Her Türlü Destek, Şikayet, Reklam İçin Whatsapp

Konu Başlığı : Icon Studio - iOS 14 | App Icon Changer + AdMob scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : social
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,500
mesajlar
1,500
konular
2
REP PUANI
Yeni Üye
16-10-2019
(Kayıt Tarihi)
Gizli
(Cinsiyet)
#1
22-12-2020, Saat: 16:38

VİDEO DEMO

iOS 14 widget'larıyla artık App Store'daki birçok uygulama temalar, simge değiştirici uygulamalar ve birçok özelleştirme seçeneği.

BU ÜRÜN SİZE NE SUNUYOR
Uygulama video demosunda gösterildiği gibi. Satın almadan önce soru sormaktan çekinmeyin.
Kodla ilgili tüm sorular için yardım sağlanacaktır.

Uygulama, kullanıcıların simge paketlerini indirmelerine olanak tanıyan bir özelliğe sahiptir. Toplamda 150'den fazla simgeye sahip 3 simge paketi ile birlikte gelir.
Uygulama, tam ekran ve banner AdMob reklamlarını destekler.


BAŞLAMAK İÇİN NEYE İHTİYACIM VAR?

Xcode 12 yüklü bir Mac bilgisayara ihtiyacınız olacak. Bu uygulama iOS 14+ gerektirir.
Uygulama Google AdMob Reklamlarını gösterecek şekilde yapılandırılmıştır, bu nedenle bir AdMob hesabına ihtiyacınız olacaktır.
Tüm uygulama SwiftUI kullanılarak oluşturulmuştur.


NASIL ÇALIŞIR

- uygulaması, kullanıcıların özel simgeler oluşturmasına olanak tanır. Bu simgeler Kamera Rulosuna kaydedilebilir, ardından kullanıcılar bunları Apple tarafından sağlanan Kısayollar uygulamasını kullanarak istedikleri herhangi bir uygulama için kullanabilir. Simgelerin nasıl kurulacağına dair bir kılavuz uygulamada sağlanmıştır.

- Simge tasarımı birkaç katmanı destekler. İlk katman olan arka plan katmanı, renk gradyanlarını veya görüntüleri destekler. Arka plan için bu görüntüler, Fotoğraf Kitaplığından resim seçme seçeneği olmadan uygulamada sağlanır. İkinci katman, kullanıcının uygulamadan seçebileceği gerçek simge / semboldür. Bu katman aynı zamanda opaklık, ölçek ve renk özelliklerini de destekler.

- Uygulamanın ayarlar bölümü, kullanıcıların simge rengini arka plan gradyan rengiyle çevirmesine / değiştirmesine olanak tanır. Ayrıca, bazı uygulama simgelerinde görebileceğiniz hoş bir iç kenarlık ekleyebilirsiniz.

- Keşif akışı / ekranı, simge paketlerinin bir listesini gösterir. Bunlar, kullanıcının film rulosuna indirebileceği simgelerdir. Bu özellik, birden fazla simge paketiniz varsa ve ardından kullanıcıların bunları bir abonelik veya uygulama içi satın alma mekanizması kullanarak indirmelerine izin veriyorsa harikadır (bu uygulama, uygulama içi satın alımlarla birlikte gelmez).

NOT
uygulaması, simge kaydetme sürecini ve ayrıca arka planları, simgeleri / sembolleri vb. kontrol eden özel bir çerçeve kullanır. Uygulamayı yapılandırmanız gerekir. Kendi CodeCanyon lisans kodunuzla, bu, uygulamanın satın alma kodunuzu doğrulamak için bir internet bağlantısı gerektirdiği anlamına gelir. Bunu sahtekarlığı önlemek ve yalnızca yasal alıcıların bu uygulama şablonunu kullanmasına izin vermek için yapıyoruz. Çerçeve ve lisans kodu doğrulaması olmayan bir sürüm istiyorsanız, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Lütfen satın almadan önce gerekirse soru sorun. Herhangi bir yardıma veya özel işler için bir fiyata ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Her zaman olduğu gibi bu üründe size bol şans diliyoruz ve abone olmayı unutmayın YouTube kanalımıza, böylece yeni bir uygulama şablonunun ne zaman yayınlandığını ilk öğrenen siz olabilirsiniz.

SATINAL
DOWNLOAD


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Revo Studio - Multipurpose WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum sercantelli 0 0 Dün, Saat: 12:09
Son Yorum: sercantelli
  Puzzle Games Bundle - 7 Games(Unity Complete+Admob+Android+iOS) scripti indirimli ucuza kurulum sercantelli 0 0 Dün, Saat: 02:41
Son Yorum: sercantelli
  Switch Color - Unity | Admob | Fresh Design scripti indirimli ucuza kurulum soulmy 0 0 Dün, Saat: 02:41
Son Yorum: soulmy
  Flutter dating app with Firebase AdMob and RevenueCat scripti indirimli ucuza kurulum LazyMt 0 0 04-03-2021, Saat: 15:45
Son Yorum: LazyMt
  Super JetBoy Android Game with AdMob + Ready to Publish scripti indirimli ucuza kurulum li0n 0 0 04-03-2021, Saat: 15:45
Son Yorum: li0n

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
instafly socifly instafly vds instafly indirim instafly nedir instagram repost instagram otomasyon instafly satın al instafly kullanımı instafly ücret instafly proxy instafly yorum instafly kullananlar instaklon