Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hongo - Modern & Multipurpose WooCommerce WordPress Theme nulled indir
Yorumları: 1,520
Konuları: 1,520
Kayıt Tarihi: 05-01-2020
Rep Puanı: 4
#1

Hongo - Modern ve Çok Amaçlı WooCommerce WordPress Teması
Hongo, WooCommerce mağazası, şirket web sitesi ve blog oluşturmak için özel olarak seçilmiş, modern ve çok amaçlı, hızlı ve esnek bir WordPress temasıdır.

Modern e-Ticaret WordPress Teması Powered by WooCommerce < Hongo, harika bir profesyonel görünüm oluşturmanıza yardımcı olacak tüm gerekli ayar ve araçlarla birlikte gelen ThemeZaa ekibi tarafından özenle hazırlanmış, yaratıcı ve duyarlı, arama motoru optimize edilmiş ve zengin özelliklere sahip, güçlü ve kullanımı kolay bir WooCommerce WordPress temasıdır. ve dönüşüm oranı yüksek düzeyde optimize edilmiş e-ticaret web sitesi. Hongo, çarpıcı ve etkileyici 10 artı hazır mağaza demoları, mükemmel piksel ve son derece özelleştirilebilir 200'den fazla öğe, 250'den fazla harika şablondan oluşan olağanüstü şablon kitaplığı ve tek bir kodlama satırı gerekmeden web sitenizi hızlı bir şekilde oluşturmanızı sağlar. < /
NEDEN ŞİMDİ KENDİNİZ İÇİN DÖNÜŞTÜRMEYİN VE GÖRMEYİN?

Son Sürüm 1.1.4 - 13 Ağustos 2020
WordPress 5.5 Uyumlu
WooCommerce 4.3.x Uyumlu
WPBakery 6.2.0 Uyumlu
PHP Sürüm 7.4.x Uyumlu
Dokan Çoklu Satıcı Pazar Yeri Uyumlu
WPML Uyumlu
Değişiklikleri görüntüle < / blockquote>
Sitenize Özel Görünüm Verin Hongo, e-Ticaret web sitesi mağazanız için daha iyi bir seçimdir.

Her mağaza demosu, sitenizi diğerlerinden farklı kılan, güvenilir ve yaratıcı şekilde çalışan mükemmel web öğelerine sahiptir. Hongo, canlı tasarımlarıyla en iyi özellikli içeriğinizi sergiler. Ayrıca, web sitenizi tamamlayan hazır bağımsız bir WooCommerce temasıdır. Duyarlı web sitesi oluşturmak için 250'den fazla önceden oluşturulmuş şablon arasından seçim yapın. Hongo'nun temiz ve modern görünümü ve hissiyle yepyeni bir alışveriş sitesi deneyimlemenin tam zamanı.

Koleksiyonunuzu Sergilemek İçin Mükemmel Stiller Hongo, gerçek e-ticaret özellikleri. Hongo, ürün koleksiyonunuzu en güzel şekilde listeleyebilmeniz için özenle 10 benzersiz stil oluşturmuştur. Mağaza stillerini klasik, minimalist, metrodan modern, temiz, duvarcılık ve çok daha fazlasına kadar seçebilirsiniz.

Bu mükemmel stillerle ürün ve hizmetlerinizi en büyüleyici şekilde sergileme şansınız olacak. Hongo, hayatınızı ve site ziyaretçisinin hayatını kolaylaştıran araçların ve ayarların eksiksiz bir listesini içeren yeni nesil WordPress e-ticaret teması olduğundan, ziyaretçiler ürünlerinizi kolayca görüntüleyebilir.

El Yapımı Benzersiz Ürün Sayfası Stiller Hongo, WooCommerce ile uyumlu en özelleştirilebilir WordPress temasıdır.

Bu stiller esnekliği yeni düzeye taşır. Hongo, en dinamik ürün sayfası stilleriyle ürünlerinizi ve tasarımlarınızı bir sonraki seviyeye dönüştürür. Ürün resimlerini ve diğer özellikleri kolayca ekleyebilir ve kompozisyon ve yapı bakımından benzersiz olan yeni bir ürün düzenini yeniden oluşturabilirsiniz. Bu ürün tasarımları, size tek tek ürün veya koleksiyon üzerinde tam kontrol sağlar. İstediğiniz Blogu Oluşturun Daha önce söylediğim gibi Hongo, özel blog özelliği olan yeni nesil bir WordPress temasıdır. Bu, okuyucularınıza muazzam bir göz atma ve okuma deneyimi sağlayabilir. Artık Hongo ile ürünlerinizin yanı sıra zengin özelliklere sahip içeriği en etkileyici şekilde satabilirsiniz.

Hongo, yeni nesil trendlere uygun, görsel olarak çarpıcı ancak ilgi çekici blog listesi düzenleri sunuyor. Büyüleyici blog listesi düzenleri, ana sayfa özellik alanı ve ızgara, duvar seçenekleri ve sayfalara sahip diğer sayfalar için üstündür. Hongo blog listesi düzenleriyle, basit içerik gönderisinden video ve ses entegre blog gönderisine kadar istediğiniz gönderi türlerine ulaşmak artık çok kolay. Şimdi bu harika özelliği Hongo ile deneyimleyin!

En Çok Aranan e-Ticaret Özellikleri Hongo zarif ve temiz bir WordPress temasıdır ve artık bir ürünü doğrudan ürün listeleme sayfasından da görüntüleyebilirsiniz. güçlü filtre özelliği ile.

Ürün hızlı bilgilerini, liste sayfasının kendisinde de gösterebilirsiniz. Hongo inanılmaz özelleştirme seçenekleri sağladığından, Hongo bölüm oluşturucuyu kullanarak içerik açısından zengin mega menüler oluşturabilirsiniz. 200'den Fazla Harika Özelleştirilebilir Öğeyi Kullanarak Sitenizi Oluşturun Mükemmel sitenizi kolayca oluşturabilirsiniz özelleştirilebilir öğeleri kullanarak hızla. Mükemmel bir WordPress e-ticaret sitesini sergilemek çok önemlidir ve bu nedenle öğeler sizin için profesyonel bir web sitesi sağlar. Önceden oluşturulmuş düzenler ve özel öğe özelliklerinin yardımıyla, güçlü bir WooCommerce entegre sitesi oluşturabilirsiniz. Bu öğelerin kullanımı kolaydır ve sitenizi özelleştirmek için sayısız seçenek sunar. Sınırsız özelleştirme seçenekleri için bugün Hongo'yu edinin!

Mağazanız İçin Yaratıcı İçerik Sayfaları ThemeZaa Ekibi, doğrudan mağazanız için kullanabileceğiniz özel hazırlanmış içerik sayfası şablonlarına sahiptir. Bu özellik, içerik veya ürünler için özel bölümler oluşturmanıza olanak tanır ve ayrıca içerik sayfası düzenlerinin tam kontrolünü ele alabilir ve uzun zamandır hayalini kurduğunuz en arzu mağazasını oluşturabilirsiniz. Yani, sadece Hongo ile hayal etmeniz ve yaratmanız gerekiyor. Hongo size mağazanız için içerik sayfaları oluşturma konusunda tam özgürlük verdiğinden.

Özel Üstbilgi ve Altbilgi Oluşturucu Hongo teması, entegre üstbilgi ve altbilgi oluşturucu ile doludur ve bu nedenle, ek eklentilere güvenin.

Oluşturucu tarafından sağlanan tüm seçenekleri kullanarak üstbilginize ve altbilginize istediğiniz tasarımı veya düzeni yerleştirin ve şık ve güzel tasarımlar oluşturun. Tonlarca Hazır Şablonla Hayallerinizi Gerçekleştirin Hongo tema, inanılmaz özelleştirme seçeneklerine sahip harika düzenlere sahiptir. Bu yüzden, Hongo ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın ve kalabalıktan sıyrılan benzersiz bir şey yapın. Hongo, WooCommerce uyumlu olduğundan, WordPress teması söz konusu olduğunda nihai bir web sitesi çözümüdür. Bu hazır şablonlar size birçok bileşenle modern bir görünüm oluşturma fırsatı sunar.

Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu ile Herhangi Bir Web Öğesi Oluşturun Hongo ile kolayca yaratıcı düzenler oluşturabilirsiniz. İçeriğinize herhangi bir öğeyi sürükleyip bırakmanız yeterlidir ve siteniz hazırdır. Burada, sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentisi, WordPress sitesi ile başlamak için hayati bir rol oynar. Bu şaşırtıcı özellik, tek bir kod satırı uygulamadan WordPress'te eksiksiz özel site tasarımı oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca, bir site oluşturmak için gerçek zamanlı ön uç düzenleme deneyimini de deneyimleyebilirsiniz.

Premium ve Uyumlu Eklenti Gücünü Deneyimleyin Hongo ile, dahil olan premium eklentileri kullanarak web sitenizi oluşturun ve 93 $ tasarruf edin.

Hongo teması, WPBakery Page Builder ve Slider Revolution gibi en temel premium eklentileri içeriyordu. Bir Hongo satın aldığınızda, bunları ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Sadece bu premium eklentiler değil, Hongo teması, sitenizde çevrimiçi satış platformunu etkinleştiren WooCommerce adlı diğer önemli eklentilerle, kişi listenizde birden çok alan içeren formlar ekleyen İletişim Formu 7 ile de entegre edilmiştir. Ayrıca MailChimp, WPML, W3 Total Cache ve Yoast SEO Hongo temasıyla uyumludur. Bu nedenle, bu güç paketi eklenti paketini kullanarak benzersiz bir şekilde güzel içerikler oluşturun. Tek Tıkla Demo Verileri İçe Aktarma Tek tıklamayla yepyeni web sitenize demo yoluyla ulaşabilirsiniz veri içe aktarma. Hongo'nun harika bir özelliği var, yani One Click demo veri aktarımı. Tam demoyu içe aktarabilir veya yapmak istediğiniz belirli bir sayfayı / postayı / portföyü / ürünü içe aktarabilirsiniz. Tek tıklama veya tek bir tıklama, sitenizin yapım sürecini çok kolay ve hızlı hale getirir. Artık herhangi bir kod yazmadan eksiksiz çalışan bir web siteniz olacak.

WordPress Özelleştirici ile Hongo'yu Gereksiniminize Göre Özelleştirin Kim olursanız olun, bir WordPress uzmanı veya acemi kişi. Etkili özelleştirici ayarlarını seçerek sitenizi değiştirebilirsiniz.

Bu nedenle, WordPress Özelleştirici, sitenizi hızlı bir şekilde oluşturma sürecini gerçekleştirmenize ve bu değişiklikleri gerçek zamanlı olarak görmenize olanak tanıyarak yayınlama kararı alma özgürlüğü verir. Marka sunumunuzu ve hissinizi sergilemek için düzeni, üstbilgiyi, altbilgiyi, renkleri, tipografiyi ve çok daha fazlasını değiştirmek için çeşitli özelleştirme seçenekleri vardır. Yüksek Gelir Sağlayan Özellikler Eklendi Hongo, WooCommerce entegre işletmeleri için mükemmel bir WordPress teması. Çok sayıda işletme veya hizmet için uygundur. Hongo'nun inanılmaz temel özellikleri arkanızda ve kalabalığın arasından sıyrılmanıza olanak tanıyor çünkü bu özellikler siteyi görsel olarak güzel kılan ve gelir oluşturmaya yardımcı olan benzersiz ve dinamik içerik bakımından zengin sayfalar oluşturuyor.

ThemeZaa ekibi size garanti veriyor. Hongo'yu kullanmaya başladığınızda, beklenti ve deneyim konusunda sizi asla yarı yolda bırakmaz. Hongo'yu şimdi deneyin!

Duyarlı ve Retina Hazır Deneyimin Keyfini Çıkarın Duyarlı tasarım çerçeveleri tüm web siteleri için hayati önem taşır ve bu nedenle ThemeZaa ekibi, en yenilikçi, yeni yaşlı WooCommerce temasını oluşturmuştur. Duyarlı ve retinaya hazır Hongo. Hongo, tamamen duyarlı web sitesi tasarımları oluşturan BootStrap duyarlı çerçeve üzerine kurulmuştur.

Tüm öğeler, her tür cihazda yüksek çözünürlükle harika retinaya hazır görünür. WooCommerce web siteleri için el yapımı bir WordPress teması olan Hongo'yu deneyimleyin. Hongo ile En Hızlı Performansı Deneyimleyin Hongo, en iyi hızlı sonuçlar ve sağlıklı SEO sonuçları için özenle seçildi. Sızdırmaz SEO teknikleri ile siteniz sonuçlarda mümkün olan en iyi arama motoru sıralamasını kazanacaktır. En iyi kodlama uygulamalarımız, Hongo'yu dönüştürme oranını artıracak en hızlı WordPress teması yapar.

Çeşitli Mevcut Seçeneklerden Yazı Tiplerini Seçin Hongo'da zaten yerleşik olan 910'dan fazla Google yazı tipini kullanabilirsiniz. tema. Bununla birlikte, Adobe typekit gibi başka bir yazı tipi ailesi kullanmak istiyorsanız veya siteniz için özel bir yazı tipiniz varsa, bunları Hongo temasında kullanın, çünkü Hongo teması bu tür yazı tipleriyle entegre edilmiştir. Bu nedenle, en çok istenen yazı tiplerini seçme özgürlüğünüzün diğer temalarla birlikte ölmesine izin vermeyin, sadece Hongo deneyimini yaşayın ve temada arzuladığınız özel yazı tiplerine sahip olun.

Mutluluklarının Arkasındaki Sebep Biziz < ThemeZaa Takımının binlerce mutlu müşterisi var. Ekip olarak, ihtiyaçlarınıza uygun temalar aracılığıyla mükemmel bir deneyim sunmaya gururla devam ediyoruz.Şimdi, tek bir şey söylemiyoruz, yani en doğal ve ön uç düzenleme deneyimine sahip olmak için Hongo'yu deneyin! Hongo'nun tüm özellik listesi Ürün fırsatları üçlü> - Web sitenizin ziyaretçilerini hızlı bir şekilde müşterilere dönüştürmek için ürün arşivine ve ayrıntı sayfasına satış / teklif geri sayım sayacı ekleyin.

Ürün resim galerisi - Ürün resimleri galerisini ürün arşiv sayfalarında görüntüleyin, böylece müşteriler ürün detay sayfasına gitmeden liste sayfasının kendisinde ürünün birden fazla resmini görüntüleyebilir.

Gutenberg ve WordPress 5.x için hazır - Hongo, Gutenberg editörünün tüm bloklarını ve özelliklerini kullanmak için tamamen uyumludur, ayrıca test edilmiştir ve WordPress 5.x ile de iyi çalışır .

Güçlü filtre sistemleri - Ürün arama sonucunu daraltmak için kategori, fiyat ve ürün özellikleri için filtreleri etkinleştirin.

Ürün hızlı görünümü - Ürün listeleme sayfasının kendisinden ürünle ilgili hızlı bilgileri görüntüleyin.

Kullanışlı mega menü - Hongo bölüm oluşturucuyu kullanarak ihtiyacınıza göre içerik açısından zengin mega menüler oluşturun.

İstek Listesi - İstediğiniz ürünleri istek listesine ekleyin ve daha fazlasını öğrenin veya bunları daha sonra listeden satın alın.

360 ° ürün - 360 ° ürün görünümünü görüntülemek için ürününüzün birden çok açılı görünüş görüntüsünü yükleyin.

Resim etkin noktası - Resmin farklı yerlerine raptiyeler ekleyin ve bunları belirli ürünlere bağlayın.

Renk örnekleri - Renk kutularını ürün sayfalarında açılır menü yerine bir özellik olarak görüntüleyin.

Mini başlık - Web sitenizin en üstünde iletişim bilgilerini, USP'yi veya promosyon mesajını görüntüleyin.

Ürün listesi - Web sitenizin herhangi bir sayfasında farklı türde ürün ızgarası veya atlıkarınca görüntüleyin.

Etkileşimli mağaza afişleri - Mağaza afişleri şablonunu kullanarak önemli kategorilerinizi veya ürünlerinizi sergileyin.

Tanıtım / haber bülteni açılır penceresi - Web sitenizdeki tanıtım içeriği veya haber bülteni formu içeren otomatik yükleme açılır penceresi.

Gelişmiş sayfalama - Sayı kullanarak daha kolay ürün sayfalama, aşağı kaydırmayla daha fazla yükleme veya sonsuz yükleme.

Mini alışveriş sepeti - Mevcut alışveriş sepeti içeriği özetini başlıkta veya kenar çubuklarında görüntüleyin.

Beden kılavuzu - Müşterilerinize ürün beden kılavuzu özeti sağlayın.

Katalog modu - Ürün kataloğunuzu yalnızca alışveriş sepeti ve sipariş süreci olmadan görüntüleyin.

Mailchimp entegrasyonu - Bülten aboneliğinizi Mailchimp hesabınızla entegre edin.

Ürün videosu - Ürün bilinirliğini artırmak ve satış yapmak için ürünlerinize video ekleyin.

Çok satıcılı pazar yeri - Hongo ve Dokan çoklu satıcı eklentisini kullanarak bir ticaret sitesi web sitesi oluşturun.

Akıllı ürün - Genel web sitesi sayfalarında en iyi ürününüzü pop-up olarak vurgulayın.

Son derece özelleştirilebilir - WordPress özelleştirici ve Hongo tema seçeneklerini kullanarak site düzenini ve stilini gerçek zamanlı önizleme ile özelleştirin.

Sezgisel demo veri içe aktarma aracı - Tek bir tıklama ile tüm demoyu içe aktarabilir veya yapmak istediğiniz belirli bir sayfayı / postayı / portföyü / ürünü içe aktarabilirsiniz.

Sürükle ve bırak sayfa oluşturucu - WordPress uzmanları ve yeni başlayanlar için tema paketine dahil profesyonel sürükle ve bırak WPBakery sayfa oluşturucu eklentisi.

Yazı tipi simgeleri - Genel temada kullanılan çeşitli simgeler için Font Awesome, Et-Line, Themify ve Simple line icon kitaplıklarından net ve güzel yazı tipi simgeleri.

Tercüme hazır - Hongo, temayla ilgili tüm dizeleri istediğiniz dile çevirmek için POEdit aracında kullanılabilen dil dosyaları sağlıyor.

WPML hazır - Hongo, WPML eklentisini kullanarak web sitenizi çok dilli hale getirmek için WPML ile tamamen uyumludur.

Yapışkanlı sepete ekle - Ürün sayfasını aşağı kaydırdığınızda, altta sepete ekle seçenekleriyle birlikte yapışkan bir bölüm görünür.

Paralaks ve video arka planları - Güzel görünümlü paralaks arka plan resimleri ve otomatik oynatılan video arka planı, bölüm içinde istediğiniz içerik bloklarıyla içerik bölümünü parlak, canlı ve göz alıcı hale getirir.

Sayfada gezinme - Ayrıca yerleşik sayfa gezinme seçeneklerini ve yumuşak kaydırmayı kullanarak tek sayfalık bir web sitesi geliştirebilirsiniz.

Sınırsız renk ayarları - Tüm web sitesi için temel rengi tanımlayın ve renk belirli öğeler için de değiştirilebilir.

Alt tema hazır - Temanın özelleştirilmesi veya yeni özelliklerin eklenmesi için, ana tema güncellemesinden sonra bile özelleştirmenizi korumak için her zaman alt tema yüklemeniz önerilir, bu nedenle boş çocuk teması pakete zaten dahildir.

Yapım aşamasında / bakım sayfası - Hongo'nun bunun için yerleşik seçeneği olduğu için siteyi yapım veya bakım aşamasına almak için ayrı bir eklenti kullanmaya gerek yoktur. Bunun için geri sayım sayacı ve haber bülteni abonelik formu ile hazır demo sayfaları da sağladık.

Sipariş takibi - Sipariş numaranızı ve e-posta adresinizi kullanarak siparişinizi ve gönderim durumunuzu takip edin, ayrıca sipariş güncellemelerini alın.

Temiz geliştirici dostu kod - Tema, WordPress standart uygulamalarıyla çok düzgün ve temiz bir şekilde kodlanmıştır ve bu nedenle, WordPress geliştiricilerinin herhangi bir derin değişiklik için kodu özelleştirmesi veya yeni özelliklerin eklenmesi.

Özel kenar çubukları - Sınırsız özel kenar çubukları ekleyin, böylece bu kenar çubuklarına istediğiniz widget'ları ekleyebilir ve bunları üstbilgi, altbilgi, sayfa / sol / sağdaki gezinme bölümlerinde atayabilirsiniz. içerik alanında da.

Özel widget'lar - Hongo; Instagram, sosyal simgeler, Twitter, ürün arama, istek listesi ve daha pek çok özelleştirme seçenekleri gibi birçok özel widget sunar ve bunları yan çubuklarınıza eklenebilir stil ve seçenekler.

Güçlü kısa kodlar - Marka ve hayal gücünüzü gerçekleştirmek için maksimum özelleştirme olanaklarıyla tema demosunda gösterilen 200'den fazla benzersiz öğenin tamamına ulaşmak için çok sayıda önceden oluşturulmuş kısa kod geliştirilmiştir.

Hızlı kurulum ve kolay kurulum - Tema için hızlı ve çok kolay kurulum süreci ve WordPress arka uçta bulunan eklentiler ile FTP yoluyla ve aynı şey için kolay yazılı ve video eğitimleri sayesinde .

Sosyal paylaşım entegrasyonu - Hongo, harika gönderilerinizi ve ürünlerinizi yaygın olarak kullanılan sosyal medya profillerinizde paylaşmak için sosyal paylaşım özelliği sağladığından, sosyal paylaşım özelliği eklemek için fazladan eklentiye gerek yoktur. sadece tek bir tıklama ile.

Özel CSS ve JS - Olağan dışı özelleştirmeye ihtiyacınız varsa, tema seçenekleri aracılığıyla özel CSS ve izleme JS komut dosyalarınızı kolayca ekleyebilirsiniz. Bu özel CSS, tema varsayılan CSS'nin üzerine yazacak ve tema güncellemesini de koruyacaktır.

W3 toplam önbellek uyumlu - Web sitenizin daha hızlı yüklenmesini sağlamak için Hongo temasını W3 Total Cache eklentisiyle uyumlu hale getirmek için kodlamaya özen gösterdik. Gerçek optimize edilmiş sayfa yükleme hızını hissetmek için canlı demomuzu kontrol edin.

SEO optimize - Şablonlarımızı, W3C tarafından doğrulanmış kod, uygun HTML ve optimize edilmiş kod ile SEO'nun en iyi uygulamalarını dikkate alarak tasarladık ve geliştirdik. Diğer SEO gereksinimleri için SEO by Yoast eklentisini kullanmanızı öneririz.

Kendini adamış profesyonel destek - Destek uzmanlarından oluşan ekibimiz her zaman destek sorgularını bir iş günü veya daha kısa sürede kibar, ayrıntılı ve yardımcı yanıtlarla yanıtlamayı severler ve biz de bu harika müşterilerimizin harika değerlendirmeleri ile 5 yıldız aldı.

Ömür boyu ücretsiz güncellemeler - En son WordPress ile uyumlu hale getirmek için tüm temalarımızı düzenli olarak güncelliyoruz, tema en son eklentileri içeriyordu ve düzeltmeleri uyguluyor veya yeni demo / özellik ekliyoruz ve bunları alabilirsiniz. ömür boyu ücretsiz güncellemeler.

Notlar Demo sitemizde gösterilen resimler, lisans sınırlaması nedeniyle tema paketinin bir parçası değildir ve bu nedenle, içinde belirtilen önerilen resim boyutuna sahip yer tutucu resimler sağlıyoruz. Her tür tema veya css özelleştirmesi, tema ve demo veri kurulumunun yanı sıra yeni özellik eklenmesi, Envato öğe destek politikası uyarınca öğe destek kapsamının bir parçası değildir. < h3> Kredi Pauland williams, Xia xu, Nike, Zara, Caratlane, Bluestone, MVMT saatler, Liuchenguang, Oysho, Ipixel Graphics, Katerina_se, Varun chauhan, Poutmedia Lesauvage, rrrub.com, Swift'e özel teşekkürler Creatives Studio, Phnam Bagley, Mardis Bagley, Muid, Prarri, Rita afonso, Unsplash, Flipkart, Amazon, Nothingtochance.

Changelog ver.Bu yüzden lütfen bu eklentileri devre dışı bırakın ve kaldırın ve ardından en son eklenti sürümüne sahip olmak için bunları tekrar yükleyin. - 5.5'in en son WordPress sürümü için uyumluluk eklendi - 4.3.2'nin en son WooCommerce sürümü için uyumluluk eklendi - Slider Revolution eklentisi en son 6.2.18 sürümüne yükseltildi ve tema uyumluluğu için test edildi - WP 5.5 ile WPBakery düzenleyici yükleme sorunu düzeltildi - Diğer bazı düzeltmeler küçük jQuery sorunları ver. 1.1.3 (11.08.2020) NOT: Bu tema yükseltmesinde Hongo Eklentileri ve Slider Revolution eklentilerini güncelledik. Bu yüzden lütfen bu eklentileri devre dışı bırakın ve kaldırın ve ardından en son eklenti sürümüne sahip olmak için bunları tekrar yükleyin. - 5.4.2'nin en son WordPress sürümü için uyumluluk eklendi - En son 6.2.17 sürümüne yükseltilmiş Slider Revolution eklentisi ve tema uyumluluğu için test edildi - 4.3.1'in en son WooCommerce sürümü için uyumluluk eklendi - En son Google yazı tipleri json eklendi - En son Font Awesome eklendi sürüm 5.14.0 kitaplığı ve simgeleri - İnstagram öğesinde Video seçeneği eklendi - Özelleştir> WooCommerce> Mini Sepet> Düzen altında Alışveriş sepetinde ve ödeme sayfasında Mini alışveriş sepeti için Her zaman göster seçeneği eklendi - Özelleştir> Üstbilgi ve Altbilgi altında Üstbilgi - Altbilgi için 404 seçenekleri eklendi > her bölüm> 404 Sayfası - Özelleştir> Genel Tema Seçenekleri> 404 Sayfası altında üst başlık yüksekliğinin üst boşluğunu ekle seçeneği eklendi - Hongo İstek Listesi Listesi Menü widget'ında İstek listesi sayılarını göster seçeneği eklendi - Hesabım sayfasına İstek Listesi bağlantısı eklendi - Sepete AJAX eklendi Özelleştir> WooCommerce> Hızlı Görünüm Açılır Penceresi> Ürün Stili ve Verileri altındaki seçenek - Özelleştir> Genel Tema Seçenekleri> Promo Açılır Penceresi> Promo P altındaki yalnızca ana sayfa seçeneğinde Promosyon açılır penceresi eklendi opup Ayarı - Özelleştir> WooCommerce> Ürün Arşivi / Mağazası> Ürün Listeleri Stili ve Verilerinin yanı sıra Ürün listesi kısa kodu altına Duyarlı sütun ayarı eklendi - w3 toplam önbelleği için Uyumluluk eklendi ve eklenti yavaş yükleme özelliği eklendi - Karşılaştırmada Ek Bilgi verileri eklendi liste açılır penceresi - Hesabım gösterge sayfası değiştirildi ve hesap menü sayfası simgelerimi değiştirmek için "hongo_my_account_endpoint_icons" filtresi sağlayın - Yükseltilmiş dil POT dosyası - Sabit Video araç ipucu ürün sayfasında çalışmıyor - Sabit Varsayılan değer, varyasyon renk örneği kutusunda seçilmedi - Birden Çok resim yükleme düğmesi sorunu düzeltildi - Tek ürün sayfasındaki yeni etiket sorunu düzeltildi - Sabit Dokan eklenti uyumluluğu - Sabit Öznitelik arşiv sayfası başlık sorunu - Tek ürün düzenleme sayfasındaki Özel sekme yüksekliği sorunu düzeltildi - En Son Popüler sonrası ilk resim çözünürlüğü sorunu düzeltildi - Arka plan HTML5 videosu düzeltildi iPhone safari tarayıcısında otomatik oynatma çalışmıyor - Alt menü renk ayarı sorunu düzeltildi - Diğer bazı küçük sorunlar düzeltildi CSS ve jQuery sorunları ver.Bu yüzden lütfen bu eklentileri devre dışı bırakın ve kaldırın ve ardından en son eklenti sürümüne sahip olmak için bunları tekrar yükleyin. - 5.4.1'in en son WordPress sürümü için uyumluluk eklendi - Slider Revolution eklentisi en son 6.2.9 sürümüne yükseltildi ve tema uyumluluğu için test edildi - WPBakery Page Builder eklentisi en son 6.2.0 sürümüne yükseltildi ve tema uyumluluğu için test edildi - 4.1.1'in en son WooCommerce sürümü - Font Awesome en son sürüm 5.13.0 kitaplığı ve simgeleri eklendi - En son PHP sürümü 7.4.0 ile uyumluluk eklendi - En son Google yazı tipleri json eklendi - Özelleştir> WooCommerce> Tek Ürün> Tek altına görüntü yakınlaştırma efekti seçeneği eklendi ürün stili ve verileri - Özelleştir> WooCommerce> Genel Ayarlar> Başlık Simgeleri altına hesap, istek listesi, mini sepet ve arama simgesi seçeneği eklendi - Özelleştir> WooCommerce> Tek Ürün> Tek ürün stili ve veri altına varyasyon animasyon kaydırma seçeneği eklendi - Altına kaplama seçeneği eklendi Özelleştir> Genel Tema Seçenekleri> GDPR Ayarları> Genel - Yükseltilmiş dil POT dosyası - Sabit çeviri sorunu - Sabit sayfa düzeyi ayarları mağaza sayfası - Görüntü etkin nokta öğesinden kaynaklanan arka uç yükleme sorunu düzeltildi (artık yalnızca arka uçta yapay verilerle görüntü etkin nokta önizlemesini görüntülüyoruz) ver.Bu yüzden lütfen bu eklentileri devre dışı bırakın ve kaldırın ve ardından en son eklenti sürümüne sahip olmak için bunları tekrar yükleyin. - Slider Revolution eklentisi en son 6.2.2 sürümüne yükseltildi ve tema uyumluluğu için test edildi - En son 4.0 WooCommerce sürümü için uyumluluk eklendi - Gezinme menüsü kısa koduna iPad yatay menü açılır simgesi açma / kapama ayarı eklendi - Yükseltilmiş dil POT dosyası - Instagram grafiği değiştirildi Instagram eski API olarak api 31 Mart 2020'den itibaren kapatılacaktır. Instagram erişim jetonunuzu aşağıdaki gibi oluşturmak için bu makaleyi okuyun: https://hongo.themezaa.com/documentation...ess-token/ yeni API gereksinimlerine göre. - Paralaks sorunu düzeltildi - Karşılaşma açılır özelliği sorunu düzeltildi - Düzeltildi Gözat kategorisi mobil menü sorunu - WPML için Sabit Haber Bülteni ve Hakkımda pencere öğesi - Sabit Ürün Listesi kısa kod karşılaştırma ve hızlı görünüm açılır penceresi sorunu düzeltildi - Tek ürün ajax sepete ekleme sorunu düzeltildi - Ipad ve Mobil ana menü bağlantısı sorunu - Diğer bazı küçük css ve jQuery sorunları düzeltildi. 1.1 (09.02.2020) NOT: Bu tema yükseltmesinde Hongo Eklentileri ve Slider Revolution eklentilerini güncelledik. Bu yüzden lütfen bu eklentileri devre dışı bırakın ve kaldırın ve ardından en son eklenti sürümüne sahip olmak için bunları tekrar yükleyin.1.0.3 (31.12.2019) NOT: Bu tema yükseltmesinde Hongo Eklentileri ve WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentilerini güncelledik. Bu yüzden lütfen bu eklentileri devre dışı bırakın ve kaldırın ve ardından en son eklenti sürümüne sahip olmak için bunları tekrar yükleyin. - 5.3.2'nin en son WordPress sürümü için uyumluluk eklendi - WPBakery Page Builder eklentisi en son 6.1.0 sürümüne yükseltildi ve tema uyumluluğu için test edildi - Yükseltilmiş Sonsuz kaydırma 3.0.6 kitaplığı - Font Awesome en son sürüm 5.12.0 kitaplığı ve simgeleri eklendi - En son Google fontları json eklendi - Özelleştir> WooCommerce> Genel Ayarlar altında fiyat ve satın alma seçeneğini görmek için Oturum Açma eklendi - Özelleştir> WooCommerce> Ürün Tek> Tek ürün stili ve veri altına AJAX sepete ekle seçeneği eklendi - Özelleştir> WooCommerce altına Düzen stili eklendi > Mini Sepet> Düzen - Özelleştir> Başlık Sarmalayıcı> Tüm başlık türü> Başlık Stili ve Veriler altında Başlık Başlığı seçeneği eklendi - Özelleştir> Başlık Sarmalayıcı> Tüm başlık türü> Başlık Stili ve Veriler altında Kırıntı Başlığı seçeneği eklendi - Gelecekteki özelleştirmeler için bazı filtreler eklendi alt tema aracılığıyla kullanıcılar için olasılıklar - Mağaza listelemede Sonsuz kaydırma sorunu düzeltildi - Dil pot dosyasında çoğul işlevli dizi çeviri sorunu düzeltildi - Düzeltildi Diğer bazı küçük css & jQuery sorunları ver.Bu yüzden lütfen bu eklentiyi devre dışı bırakın ve kaldırın ve ardından en son eklenti sürümüne sahip olmak için tekrar kurun. - 3 yeni resim küçük resim boyutu eklendi - Simge yazı tiplerinde takas özelliğinin yazı tipi görünümü eklendi - Alt tema aracılığıyla kullanıcılar için gelecekteki özelleştirme olasılıkları için bazı filtreler eklendi - Katalog resim listesi / ızgara küçük resim boyutu 360 piksel genişliğine değiştirildi - Bazı küçük JS ve CSS düzeltildi sorunlar ver. 1.0.1 (03.12.2019) - Tema lisans uygulaması ver. 1.0 (03.12.2019) - İlk sürüm Destek Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir, bizimle buradan iletişime geçmekten çekinmeyin: http://www.themezaa.com/support/ eğer isterseniz herhangi bir yardıma ihtiyacınız var. Bir iş günü içinde yanıtlamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Öğe desteği şunları içerir:

Yazarın soruları yanıtlama imkanı Teknik soruları yanıtlama öğenin özellikleri hakkında Bildirilen hatalar ve sorunlarla ilgili yardım Dahil edilen üçüncü taraf varlıklarla ilgili yardım .
İNDİR
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Scisco - Questigram and Answers WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum li0n 0 804 25-12-2020, Saat: 16:17
Son Yorum: li0n
  ArchiPress - Architecture & Interior Design WordPress scripti indirimli ucuza kurulum LazyMt 0 491 25-12-2020, Saat: 16:17
Son Yorum: LazyMt
  Brezza - Fruit Store Multipurpose WooCommerce WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum li0n 0 486 25-12-2020, Saat: 16:17
Son Yorum: li0n
  Streamit | Video Streaming WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum omer.dundar 0 507 25-12-2020, Saat: 16:17
Son Yorum: omer.dundar
  Brisk - Elementor Multi-Purpose WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 0 490 24-12-2020, Saat: 11:33
Son Yorum: chaitra

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi