Forum Gündemi:

Konu Başlığı : FreshApp - Startup & Showcase Elementor Template Kit scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : social
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,501
mesajlar
1,501
konular
4
REP PUANI
Yeni Üye
16-10-2019
(Kayıt Tarihi)
Gizli
(Cinsiyet)
#1
26-02-2021, Saat: 20:09

FreshApp - Başlangıç ​​ve Vitrin Elementor Şablon Seti nulled indir
FreshApp bir başlangıç ​​ve vitrin Elementor Şablon Kiti. Şablon piksel açısından mükemmel bir tasarıma sahiptir ve son eserinizin esnek ve kolayca genişletilebilir olmasını sağlar. Ayrıca, FreshApp çeşitli ekran boyutundaki cihazlarda kusursuz çalışır.


Mevcut 19 sayfa ve bölüm şablonuyla, yeni web sitenizi hemen hazır hale getireceksiniz. Sayfa şablonları dahil Başlık Altbilgi Ana Sayfa Hakkında Ekip Hizmet Hizmet Ayrıntısı İşe Alma 404 Yakında Blog Bize Ulaşın Tek gönderi Optin Popup Offcanvas Arşiv Stil Kılavuzu Elementor Pro Özellikleri Üstbilgi ve Altbilgi Oluşturucu Tema Stilleri Gerekli Eklentiler Elementor Elementor Pro Elementor için DethemeKit (otomatik olarak yüklenir) Nasıl Kurulur Şablon Kiti içe aktarma eklentisini kullanmak için aşağıdaki adımları izleyin Öğr Şablon Kitini İçe Aktarma arayarak, Eklentiler> Yeni Ekle 'den tüm eklentileri. Eklentileri yüklemek için FTP kullanıyorsanız, https://wordpress.org/plugins/template-kit-import adresinden indirebilirsiniz. Eklenti etkinleştirildikten sonra, Araçlar> Şablon Kiti'ne gidin Zip dosyanıza göz atmak ve içe aktarmak için Şablon Kiti ZIP Dosyası Yükle 'yi tıklayın. Şablon Kiti önizlemeniz görünecektir.Ayrıntılar için Gereksinimleri Yükle 'yi tıklayın.
Kitinizin yüklenmesi veya etkinleştirilmesi gereken eklentileri listeleyen bir açılır pencere görünecektir. Devam etmek için Gereksinimleri Yükle 'yi tıklayın.
İstediğiniz şablon üzerindeki Şablonu İçe Aktar düğmesini tıklayarak şablonlarınızı içe aktarmaya başlayın. Tıklamaktan da kaçının aynı anda birçok. Tarayıcınız genellikle bir seferde en fazla 3-4 işleyebilir. Önce Global Kit Stillerini, ardından en iyi sonuçlar için diğer Global şablonları içe aktarın. < strong> Şablon Ekleme WP Admin alanı aracılığıyla içe aktardığınız tüm şablonlar Elementor Şablon kitaplığına kaydedilecektir.
Elementor Builder'ı açın ve Envato düğmesine tıklayın Yüklü kitlerinizi görüntüleyen kalıcı bir pencere açılacaktır. Eklemek istediğiniz şablonları veya blokları görüntülemek için Yüklü Kiti Görüntüle'yi tıklayın Bloğu sayfanıza eklemek için Şablon Ekle 'yi tıklayın Varlıklar Bu Şablon Kiti, Envato Elements'ten demo görüntüleri kullanır. Bu resimleri web sitenizde kullanmak için Envato Elements'ten lisanslamanız gerekir veya bunları kendi resimlerinizle değiştirebilirsiniz.

https://elements.envato.com/ canlı gradyanlar-arka planlar-QK56CTP https://elements.envato.com/tomatus-rest...kit-TPHJXC https: // öğeler. envato.com/foodia-restaurant-ios-app-design-ui-template-Z3K645T https://elements.envato.com/image-8NPESTS https: // elements.envato.com/image-PLNYSUW https://elements.envato.com/image-F7L42WA https://elements.envato.com/image-MBHRR48 https://elements.envato.com/image-USKMT2R https://elements.envato.com/image-P6A2XGJ https: // elements.envato.com/image-8RR8SFV https://elements.envato.com/image-G66YRFP https://elements.envato.com/image-PYZNCJM https://elements.envato.com/image-PY9ASDU https://elements.envato.com/image-73G2MKG https: // elements.envato.com/image-35KL74J https://elements.envato.com/image-PZLC523 https://elements.envato.com/image-SGNH5ND https: / /elements.envato.com/image-5TUXMPC https://elements.envato.com/image-P5V3J99 https://elements.envato.com/image-PMDX2GT https://elements.envato.com/image-L8KN5PL https://elements.envato.com/image-7VS4VLJ https: / /elements.envato.com/image-UBVD4F7 https://elements.envato.com/image-XF35BM2 https://elements.envato.com/image-X4GJSC5 https://elements.envato.com/image-M3GCM5T .
Hide Post


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  PIRUS – Dark Digital Agency Elementor Template Kit scripti indirimli ucuza kurulum hoppa 1 72 12-10-2021, Saat: 15:01
Son Yorum: pacoca2613
  FlashMart - Multipurpose Elementor WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum li0n 7 307 10-10-2021, Saat: 20:02
Son Yorum: niyht
  Influence Marketing - SEO & Digital Agency Elementor Template Kit scripti indirimli ucuza kurulum LazyMt 1 77 01-10-2021, Saat: 17:13
Son Yorum: zencart
  Zenix - Crypto Admin Dashboard UI Template Figma scripti indirimli ucuza kurulum hoppa 2 55 22-09-2021, Saat: 12:58
Son Yorum: RawShed97
  Makro - Creative HTML Template For Saas & Startup scripti indirimli ucuza kurulum sercantelli 1 103 16-09-2021, Saat: 18:45
Son Yorum: furkan4545

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.