Forum Gündemi:

Her Türlü Destek, Şikayet, Reklam İçin Whatsapp

Konu Başlığı : Facebook'un Messenger ve Instagram'daki Kaybolma Modu, kaybolan mesajlar göndermenizi sağlar

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : hoppa
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Kidemli Üye
*
442
mesajlar
442
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye
03-01-2020
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
#1
14-11-2020, Saat: 00:22

Facebook ’un en yeni Snapchat özelliği bugün geliyor ve adı Vanish Modu. İlk olarak Messenger'ın Eylül'deki büyük yeniden tasarımının bir parçası olarak duyurulan Vanish Modu, hem Facebook Messenger hem de Instagram için, görüntülendikten hemen sonra kaybolan metinler, fotoğraflar, sesli mesajlar, emoji ve çıkartmalar göndermenize izin veren geçici bir mesajlaşma modudur. diğer taraflarca ve sohbet penceresi kapatılır.

Bazı kullanıcılar, iki ay önce yeniden tasarımın duyurulmasından bu yana Facebook, bazı kullanıcılara yavaşça dağıttığı için Messenger'daki sohbet ayarlarında Vanish Modu'nu çoktan fark etmiş olabilir. Ve Instagram'da, Vanish Mode'un bazı öğeleri, bir medya parçası görüntülendikten sonra kaybolan fotoğraflar ve videolar dahil olmak üzere zaten temel doğrudan mesajlaşma özelliği setinin bir parçası. Kaybolma Modu, Messenger'ın yalnızca cihazınızda kayıtlı uçtan uca şifreli bir sohbete girmenize olanak tanıyan mevcut gizli konuşma moduna benzerlik gösterir, ancak yeni mod görüntülendikten sonra sgramuza kadar gönderilen her şeyi silmek için tasarlanmıştır.

Resim: Facebook

Facebook için, geçici mesajlaşma, sohbet uygulamalarına ve platformlara akın eden genç akıllı telefon kullanıcılarını çekmenin bir yolunu temsil ediyor. halka açık bir şekilde yayınlamak zorunda kalmazlar ve hayatlarının ilerleyen dönemlerinde sosyal medya paylaşımları tarafından rahatsız edilme riskiyle karşı karşıya kalırlar. Snapchat, Hikayeler ve DM tasarımıyla ABD'li gençler arasında geçici mesajlaşmayı popüler hale getirirken, Facebook o zamandan beri rakiplerinin pek çok özelliğini benimsedi ve bunları tüm yaş gruplarından kullanıcılar için Messenger, Instagram ve WhatsApp'ta uygulamaya koydu.

Vanish Mode, Facebook'un trendi üstlendiği en son gelişmelerden biri ve CEO Mark Zuckerberg'in geçen yıl şirketinin Haber Kaynağından ve genel yayınlardan stratejik olarak uzaklaşacağını ve daha fazlasını özel mesajlaşma ve gruplara kaydıracağını açıkladığı dikkate alındığında dikkate değer bir eklenti. .

Facebook, genç akıllı telefon kullanıcılarının ilgisini çekmek için geçici mesajlaşma kullanıyor

Vanish Modu, her iki uygulamada da belirli bir sohbet mesajı veya grup ileti dizisinin ayarlarında açıp kapatabileceğiniz ayrı bir seçenek olarak görünecek. Bir sohbet penceresinde yukarı kaydırarak da moda girebilirsiniz. Mod daha sonra kaybolan mesajları ve diğer sohbet etkileşimlerini, sohbet penceresinin üst kısmında bulunan veya tekrar aşağı kaydırarak kapatma seçeneği ile etkinleştirecektir.

Facebook, modun yalnızca dahil olacağını söylüyor, bu da sohbet veya gruptaki başka bir kullanıcı tarafından etkinleştirildiğinde Vanish Moduna girmeyi kabul etmeniz gerektiği anlamına geliyor. Messenger ve Instagram, mod etkinken bir sohbetin ekran görüntüsü alındığında da sizi bilgilendirecektir. Facebook, Kaybolma Modu sohbet davranışı üzerinden bireyleri şikayet edebileceğinizi söylüyor, ancak Facebook'un ihlalleri incelemek için görüşmenin ne kadarını inceleyebileceği belirsiz.

Facebook, Vanish Mode'un ABD'deki Messenger'ın yanı sıra diğer bazı ülkelerde de mevcut olacağını söylüyor. Ve daha sonraki bir tarihte ABD ve diğer ülkelerde Instagram'da yayınlanacak.

Satın Al


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bugün kendi DIY akıllı gözlüğünüzü yapabilecekken neden Apple veya Facebook'u bekleyesiniz? niggaTR 0 0 14-11-2020, Saat: 23:19
Son Yorum: niggaTR
  Mahkeme, Facebook'un dünya çapında Avusturyalı politikacılara yönelik hakaretleri silmesi gerektiğini söyledi social 0 0 14-11-2020, Saat: 23:17
Son Yorum: social
  Amazon, Instagram'ın sahte olduğu iddiasıyla etkileyiciye dava açtı hoppa 0 0 14-11-2020, Saat: 00:21
Son Yorum: hoppa
  Facebook artık daha hızlı denetleme için içeriği sıralamak için AI kullanıyor social 0 0 14-11-2020, Saat: 00:18
Son Yorum: social
  Huge accusations against Facebook niggaTR 0 67 13-09-2020, Saat: 06:57
Son Yorum: niggaTR

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.