Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Elegant Tabs for Fusion Builder and Avada scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : niggaTR
Konuyu Oyla:
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,522
mesajlar
1,522
konular
2
REP PUANI
Yeni Üye
22-12-2019
(Kayıt Tarihi)
Gizli
(Cinsiyet)
#1
25-12-2020, Saat: 10:54

En Son Sürüm - 2.7 - 27 Mart 2020

Bu eklenti, Avada WordPress Tema sürüm 5.0 ve üzeri ile birlikte gelen Fusion Builder WordPress eklentisi için bir eklentidir . WordPress 4.6 ve Fusion Builder 1.0 ve üstü ile harika çalışıyor. Fusion Builder eklentisini edinmek için, Buradan Avada Satın Alın.

Eklenti aynı zamanda zarif sekmeler için WooCommerce eklentisini de içerir; bu, eklentinin Woocommerce ve Avada ile iyi çalıştığı anlamına gelir!

Birden çok kısa kod veya HTML içeriği eklemenize olanak tanır sekmeler, böylece kullanıcılar görmek istedikleri verileri seçebilirler. Ayrıca, farklı bölümler / sekmeler için farklı renkler, simgeler ve arka planlar seçebileceğiniz çok sayıda özelleştirme olanağı da ekledik. İçerik alanı TinyMCE editörü ile doldurulabilir; bu, WYSIWYG'yi uygulayabileceğiniz anlamına gelir.

Özellikler

Fusion Builder için Zarif Sekmeler aşağıdaki özellikleri sağlar. Daha fazlası da var.

 • Atlı Karıncaya Sekme Gezinme

  Tek bir satırda birden çok sekmenin görüntülenmesi bazen mümkün olmayabilir ve sekmeler yeni bir hat. Şimdi, sekmeleri bir karusele dönüştürme seçeneğiniz var. Sonraki sekmeyi görmek için sonraki / önceki okunu tıklayın.

 • Yapışkan Sekmeler

  Sekmelerinizi sonraki seviye.

Özel konumu, temanızın yapışkan başlığını destekleyecek şekilde ayarlayın.
Tıklamada Sekmeleri Göster / Gizle

Artık sekmeleri gösterebilir ve gizleyebilirsiniz ikinci tıklamada. Herhangi bir açık sekmeyi tıklarsanız, kapatılacak ve vise-a-a-a-vise olacaktır.

Özel Simge Yazı Tipi Boyutu

Artık daha güzel görünmesi için sekme başlığı gibi sekme simgesi için özel yazı tipi boyutu ayarlayabilirsiniz.

Yüklemede Özel Etkin Sekme

Artık herhangi bir sekmeyi sayfa yüklemede aktif hale getirebilirsiniz. Bu, ziyaretçiniz için sekmeye odaklanmanıza olanak tanır.

Sekmeleri Otomatik Değiştir

Artık sekmeleri ile otomatik geçiş yapacak şekilde ayarlayabilirsiniz. özel aralık. Bu, saniyeler içinde belirli aralıklarla sekmeyi bir sonrakine geçirmenize olanak tanır, böylece kullanıcılarınızın manuel olarak etkileşime girmesine gerek kalmaz.

Özel Renkli Sekmeler

Bu en çok istenen özelliktir. Birbirlerine benzersiz görünmeleri için her sekmenin özel rengini ayarlayın.


WooCommerce'de Sekmeler için Simge Seçici

Artık şunları yapabilirsiniz: WooCommerce sekmelerindeki simgeleri kullanın. Woocommerce sekmeleri için 400'den fazla simgeye sahip simge seçici ekledik.

Mobil Cihazda Akordeon Sekmeleri

Şimdi, kolay erişim için mobil cihazlarda akordeon şeklinde dönüştürmek için sekmeler

Yaslanmış Sekmeler

Tüm sekmeleri hizalamak için başka bir seçenek eklendi.

Artık sitenize daha fazla görünüm eklemek için sayfanıza dikey sekmeler ekleyebilir veya mevcut sekmeleri dikey sekmelere dönüştürebilirsiniz.
Özel Resim Simgesi

Artık sekmeleriniz için özel resim simgesini kullanabilirsiniz. Simge türünden resim simgesini seçin ve özel resim simgenizi yükleyin.

Sekme Simgesi

Her biri için simgeyi seçebilirsiniz. Fusion Builder'daki mevcut font kitaplığından sekme.

Sekmeler Hizalama

Kullanıcılarımızın çoğu bu özelliği istedi. Hizalama için bir seçenek ekledik. Artık sekmelerinizi sola, sağa veya ortaya hizalayabilirsiniz.

Şu anda, Fusion Builder için Elegant Tabs yaklaşık 10 farklı sekme stili ve yapılabilecek sınırsız varyasyon sunuyor iki web sitesinde benzer görünümlü sekmeler olmadığından emin olun. Bu aynı zamanda çok çeşitli seçenekler arasından seçim yapmanıza izin verir. Sunduğumuz stil aşağıdadır -

 • Çubuk Stili
 • Simge Kutusu Stili
 • Altı Çizili Stil
 • Üst Çizgi Stil
 • Fallig Simge Stili
 • Çizgi Stili
 • Çizgi Kutusu Stil
 • Çevirme Stili
 • Yamuk Stili
 • Fillup Stili
Değişiklik günlüğü -

Sürüm 2.7 - 27 Mart 2020

- Yeni: Yapışkan sekmelerde gezinme - Yeni: Sekmeler yoksa atlı karıncaya sekmeli gezinme konteynere sığdır - Yeni: Tıklamada sekmeyi göster / gizle özelliği, tıklandığında herhangi bir açık sekmeyi kapatmanıza olanak sağlar - İyileştirildi: Başlangıçta tüm sekmeleri gizle özelliği - Düzeltme: Fareyle üzerine gelme görüntüsü ayarlanmamışsa, resim simgesi yer tutucusunu kullanmayın > Sürüm 2.6.1 - 13 Şubat 2020 - Düzeltmeler: Aynı sayfada birden çok sekme kullanıldığında derin bağlantı oluşturma sekme kimliği çakışmasına sahip - Düzeltmeler: Görüntü Simgesi seçeneği seçiliyse ancak yoksa görüntü sağlandı, boş bir yer tutucu eklendi - Düzeltmeler: Avada 6.2 ve Fu ile uyum sion Builder 2.2

Sürüm 2.6.0 - 7 Ekim 2019

- Yeni: Ön uç düzenleyici uyumluluğu.

Sürüm 2.5.0 - 10 Nisan 2019

- Yeni: Sekme ayarında bir kullanıcı seçeneği olarak metnin kaydırma özelliği ekleme seçeneği - İyileştirme: Güncellenmiş seçenek açıklaması daha net hale getirmek için varsayılan etkin sekme seçeneği için - Düzeltme: url'nin # olduğu ve # adlı sekmenin olmadığı yerlerde küçük js çakışması - Düzeltme: Simge kutusu sekmesi stili için dikey sekme stili - Düzeltme: İçeriğin bir kayan öğe - Düzeltme: Birkaç stil için hem sekmelerin hem de açılır listenin aynı anda görüntülendiği duyarlı davranış - Düzeltme: Avada etkin değil ancak Elegant Tabs eklentisi etkinken oluşan hatalar

Sürüm 2.4.0 - 22 Mayıs, 2018

- Yeni: Her sekme için farklı renk ayarlayabilirsiniz - Yeni: Simge yazı tipi boyutunu ayarlama seçeneği - Yeni: Herhangi bir sekmeyi sayfa yüklemede etkin olarak ayarlama seçeneği ekleyin - Yeni: Sekmeleri otomatik olarak değiştirme seçeneği belirli aralıklarla - İyileştirme: Zarif sekmeler içinde Google harita öğesi için destek eklendi - İyileştirme: Avada 5.5 ve FontAwesome 5 ile uyumluluk - Improveme nt: En son WordPress ile uyumluluk - Düzeltme: Açılır menü seçeneği yanlış özellik nedeniyle iyi çalışmıyor

Sürüm 2.3.0 - 14 Kasım 2017

- Yeni: Yikes ile uyumluluk eklendi WooCommerce için Özel Ürün Sekmeleri - Geliştirildi: WordPress 4.9 uyumluluğu - Geliştirildi: Sekmeler stili.- Yeni: Ürün sekmeleri için simge seçici eklendi. - Geliştirildi: Sekmeler stili. - Geliştirildi: WooCommerce 2.7 ile uyumluluk - Düzeltildi: Birkaç küçük hata.

Sürüm 2.1.0 - 21 Şubat 2017

- Yeni: Sekme genişliğini kapsayıcıya eşit olarak yaymak için Yaslanmış Sekmeler seçeneği. - Sabit: Mobil cihazlarda dropdwon sorunu için sekme.

Sürüm 2.0.0 - 24 Aralık 2016

- Yeni: Sekmeleri dikey türe dönüştürmek için Dikey Sekmeler seçeneği. - Yeni: Özel sekme kimlikleri eklemek için Sekme Kimliği seçeneği eklendi. - Yeni: Mobil cihazlarda aşağı açılır dönüşüme sekmeleri etkinleştirmek için seçenek eklendi. - Geliştirildi: WordPress 4.7 ile uyumluluk - İyileştirildi: Fusion Builder 1.0.6 ile uyumluluk - İyileştirildi: Sekmeler stili. - Düzeltildi: Hiçbir simge seçilmezse Boş Resim yer tutucusu ekleniyor. - Sabit: Sekme içerik alanı üst kenar boşluğu, sekme gezinmesinden sonra boş alan ekliyor.

Sürüm 1.0.0 - 16 Kasım 2016

İlk Sürüm.
Hide Post


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MaxiCom - Internet Company Joomla Template with Page Builder scripti indirimli ucuza kurulum KennethFoups 1 81 14-06-2022, Saat: 09:34
Son Yorum: ogzhnoızy41
  Laurent - Elegant Restaurant Theme scripti indirimli ucuza kurulum sercantelli 1 80 30-06-2021, Saat: 15:20
Son Yorum: convertor
  Digitup - Respgramive Email for Agencies, Startups & Creative Teams with Online Builder scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 0 72 05-03-2021, Saat: 04:15
Son Yorum: chaitra
  Avada | Website Builder For WordPress & WooCommerce scripti indirimli ucuza kurulum sercantelli 0 64 04-03-2021, Saat: 15:47
Son Yorum: sercantelli
  Blak - Respgramive MultiPurpose Joomla Website Template With Page Builder scripti indirimli ucuza kurulum enis 0 69 02-03-2021, Saat: 15:27
Son Yorum: enis

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.