Forum Gündemi:

Her Türlü Destek, Şikayet, Reklam İçin Whatsapp

Konu Başlığı : E- Academy - Online Learning Management System & live-streaming classes Android App with Web portal scripti indirimli uc

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : li0n
Konuyu Oyla:
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Çevrimdışı
Kidemli Üye
*
443
mesajlar
443
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye
24-12-2019
(Kayıt Tarihi)
Gizli
(Cinsiyet)
#1
04-11-2020, Saat: 20:35

E- Akademi - Çevrimiçi Öğrenim Yönetim Sistemi ve canlı akış sınıfları Web portalı Android Uygulaması scripti indirimli almak için ADMİN'e mesaj atın

Giriş

Hepimiz bir pandeminin ortasındayız ve bu zor zamanların hepimizi etkilediğine şüphe yok. Devam eden kriz nedeniyle, tüm eğitim merkezleri de kilitlendi ve öğretmenler ve eğitim kurumları, çalışmaların devam ettiğinden ve öğrencilerin eğitim kaybının olmadığından emin olmak için çevrimiçi oldu.

Demomuzu deneyin -
Yönetici: http://kamleshyadav.in/e-academy/login
Kullanıcı Adı - [email protected]
Şifre - 123

Öğretmen:
Kullanıcı Adı - [email protected]
Şifre - 123

Öğrenci:
Kullanıcı Adı - ACAD1244
Şifre - 123

\

Fakat, bir sorun ... yürütülmesi ve çevrimiçi sınıflar yönetmek kolay bir iş değildir vardır ve hatta Çevrimiçi sınıflardaki küçük bir sorun veya bir engel, çalışmaları ve öğrencilerin sonuçlarını ciddi şekilde etkileyebilir. Bu nedenle, çevrimiçi sınıfların yürütülmesinde, çevrimiçi sınıfların kurs yönetiminde ve çevrimiçi sınıflarla ilgili diğer tüm etkinliklerde kolaylık ve rahatlık sağlamak için çevrimiçi bir sınıf ve kurs yönetim sistemi olan E - Akademi'yi geliştirdik. & öğretmenler.

Son derece deneyimli ve kalifiye geliştiriciler tarafından tasarlanan E - Akademi, eğitim sınıfları, koçluklar, ajanslar ve diğer eğitim kurumları için özel olarak oluşturulmuş çevrimiçi bir platformdur.

Ayrıca, E - Academy, tarayıcılar arası uyumlu bir web sitesidir, bu da farklı tarayıcılarda kolayca çalışabileceği anlamına gelir.

Ünlü - CI, "CodeIgniter" MVC çerçevesi, E - Academy olarak kısaltılmış olarak geliştirilmiş ve oluşturulmuştur. çevrimiçi dersler ve kurs yönetimi etkinlikleriyle ilgili tüm sorunlarınıza çözüm olabilecek güvenilir bir platformdur.

* Ana Özellikler 1. Kursları Yönet

E - Academy yardımıyla, çevrimiçi sınıflarınızda / enstitünüzde öğretilen tüm kursları kolayca yönetebilirsiniz. Enstitünüzde öğretilmesi gerektiğini düşündüğünüz dersleri seçebilir, seçtiğiniz derslerin müfredatını ve uzunluğunu yönetebilir, öğrenciler için faydalı olmadığını düşünüyorsanız dersleri enstitü müfredatından kaldırabilir veya daha fazlasını ekleyebilirsiniz. bu derslerin öğrencilere öğretilmesi gerektiğini düşünüyorsanız enstitü müfredatına ekleyin. Enstitünüz için doğru kursları seçmek, öğrencileri, öğretmenleri ve bir bütün olarak enstitüyü etkilediği için çok önemli bir görevdir. Bu nedenle, E - Akademi size kursları doğru bir şekilde seçme ve yönetme seçeneği sunar, böylece hem öğrenciler hem de enstitünüz parlak bir geleceğe sahip olabilir.

2.Ve E - Akademi yardımıyla, çevrimiçi sınavlar / testler (alıştırma veya alay) öğretmenler / enstitü tarafından kolaylıkla yapılabilir. E - Akademi sayesinde öğrenciler evlerinin rahatlığında çevrimiçi sınavlara / testlere kolayca katılabilirler. Ayrıca, E - Academy'nin yardımıyla, öğrencilerinizin çalışmalarında iyi performans gösterdiklerinden emin olmak için yaklaşan sınavları (açık pozisyon) yönetebilir ve sınavlar / testler (alıştırma veya alay) oluşturabilirsiniz ve değilse, düzeltici alabilirsiniz. sonuçlarını iyileştirecek eylemler. 3. Toplu Yönetim

Toplu yönetim, hem öğrencileri hem de öğretmenleri etkilediği için bir eğitim kurumunda gerçekten önemlidir ve dikkatli yapılmazsa, öğrencilerin çalışmalarını etkileyebilir ve çalışmalarını ve sonuçlarını etkileyebilir ve aynı zamanda öğretmenlerin öğretim yöntem ve tekniklerini de etkileyebilir. Böylece, E - Akademi yardımıyla kurumunuzdaki partileri verimli bir şekilde yönetebilir ve kurumunuzda sunulan konu / kurslara, öğretmen ve öğrenci sayılarına, her bir sınıftaki / partideki öğrenci sayılarına, zamanlamalara göre partiler oluşturabilirsiniz. .

4. Öğrenci / Öğretmen Yönetimi

Öğrenci ve öğretmen yönetimi, bir eğitim kurumunun yönetimindeki en önemli unsurlardan biridir, çünkü enstitüdeki tüm hizmetler öğrenciler içindir ve öğretmenler bir eğitim kurumunun omurgasıdır .

Öğretmenler, öğrenme sürecinin merkezinde yer alır ve bir eğitim enstitüsünün gösterdiği tüm çabalar yalnızca öğrenciler içindir, bu nedenle herhangi bir eğitim sisteminin başarısı için bir öğrenci / öğretmen yönetim sistemi gereklidir. 5. Öğrenci / Öğretmen girişi

E - Akademi'de, her öğrencinin ve öğretmenin giriş ve çıkış süresinin, her öğrencinin katılımının kayıtlarını tutabileceğiniz öğrenci / öğretmen girişi özelliği sunuyoruz. öğretmenlerin aldığı yapraklar, her öğrencinin katıldığı çevrimiçi derslerin sayısı vb. Bu özellik, günlük yoklama işini azaltabilir ve her öğrenci ve öğretmenin yoklama kayıtlarının uygun ve güvenli bir şekilde tutulmasına ve yönetilmesine yardımcı olabilir.

6. Ev Ödevi / Ekstra Sınıflar

Hepimiz ev ödevinin gerçekten önemli olduğunu biliyoruz çünkü öğretmenlerin derslerin öğrencileri tarafından ne kadar iyi anlaşıldığını bilmelerine yardımcı oluyor ve ev ödevleri öğrencilerin sınıftaki materyalleri gözden geçirmesine ve onlara problem çözmeyi öğretmesine olanak tanıyor. , ve bunun gibi. Yani E - Akademi'nin bu özelliği sayesinde öğretmenler öğrencilere kolayca ödev verebilir, öğrencilere verilen ev ödevlerinin kaydını tutabilir, öğrencilerin yaptığı ödevleri kontrol edebilir vb. Ayrıca bazen müfredatı tamamlamak için ekstra derslere ihtiyaç duyulur, ekstra hazırlık için veya başka nedenlerle.

Yönetici Özellikleri -

E - Academy'de, çevrimiçi platforma bakan ve düzgün çalıştığından emin olan kişinin yönetici olduğunu biliyoruz ve bu nedenle, admin (ler).

E - Academy'nin yardımıyla yönetici, Öğrenci Gruplarını / Sınıfları kolayca inceleyebilir ve Yönetebilir, sınıflarda öğretilen Dersleri ve Konuları Yönetebilir ve ayrıca Fazladan dersleri kaldırın, yani Ekstra Dersleri Yönetin.

Ön uçlar, bir çevrimiçi platformun en önemli özelliklerinden biridir, çünkü bunlar aracılığıyla sadece işletmemizin mesajını ve hizmetlerini müşteriye iletiriz ve ayrıca müşteriyi iyileştirmede ön uç yardımı deneyim ve benzeri… bu yüzden E - Academy'de size Ön Uçlarınızı Yönetme özelliği sunuyoruz, böylece öğrenciler, öğretmenler ve çevrimiçi platformunuzu ziyaret eden herkes rahatlıkla içinden geçebilir ve iyi bir deneyim yaşayabilir. Ayrıca, çevrimiçi platformunuzdaki tüm resimleri yönetebileceğiniz Galerileri Yönetme özelliğine de sahip olursunuz.

E - Academy'de Soruları Yönetme, Sınav Oluşturma / Öğrencilerinizin çalışmalarına ayak uydurduğundan ve çalışmalarında iyi performans gösterdiğinden emin olmak için Test Edin (Pratik veya Sahte) ve Yaklaşan Sınavları Yönetin (Açık Pozisyon). Aksi takdirde, sonuçlarını iyileştirmek için düzeltici eylemler gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca E - Akademi aracılığıyla Video Ders (ler) i Yükleyebilirsiniz (Youtube Bağlantıları aracılığıyla), böylece öğrencileriniz çevrimiçi derslerden herhangi birine katılmasalar bile, yine de öğrencilerinizin yardımıyla çalışmalarına ayak uydurabilirler. video dersler yüklenmiştir.

Doğru bilgiyi doğru zamanda görüntülemek, herhangi bir çevrimiçi platformun en önemli faktörlerinden biri olabilir, bu nedenle E - Academy'de Bildirimleri Yönetme özelliğine sahip olursunuz , böylece öğrencileriniz ve öğretmenleriniz tüm haberleri, bilgileri, yaklaşan etkinlikleri vb. takip edebilir.

E - Academy ile, Güvenli bir şekilde çevrimiçi platformunuza giriş yapın ve ayrıca her öğretmenin konularını ve sınıflarını vb. görebileceğiniz Öğretmenleri Yönetme özelliğine sahip olursunuz.

2.

Öğrenciler, ekstra derslerine ayak uydurmak ve onlara katılmak için Ekstra Ders Zamanlamasını görebilir ve çevrimiçi dersleri kaçırmışlarsa, daha fazla bilgi edinmek veya çalışmalarına yetişmek için Video Dersleri izleyebilirler.

E - Akademi'nin yardımıyla, öğrenciler Çevrimiçi Sınavlara / Testlere (Pratik veya Sahte) Katılabilir.

Öğrenciler, çevrimiçi platform üzerinden Ev Çalışmalarını alabilir ve Açık Pozisyonları görebilir. Ayrıca öğrenciler, katılım kayıtlarını alabilecekleri ve kaç çevrimiçi sınıfa katıldıklarını ve kaçını kaçırdıklarını görebilecekleri E - Akademi'de Giriş yapma özelliğini

alacaklar.

E - Akademi'nin yardımıyla öğrenciler, bilgileri / haberleri almak ve tüm olayları ve diğer tüm aktiviteleri takip etmek için Bildirimleri görüntüleyebilirler.

3. Öğretmenler için Özellikler -

Öğretmenler bir eğitim enstitüsünün omurgasını oluştururlar, bu nedenle E - Academy'de gerekli özelliklere erişimleri olduğundan emin oluruz, böylece çevrimiçi dersleri kolayca yürütebilir ve görevlerini

E - Academy'nin yardımıyla, öğretmenler, bilgileri / haberleri almak ve tüm etkinlikleri ve sınıflarında devam eden diğer tüm etkinlikleri takip etmek için Bildirimleri görüntüleyebilirler. / Institute.

E - Akademi, öğrencilerin ilerlemesini görmek için öğretmenlerin Soru Eklemesine ve Sınav Kağıtlarını / Sonuçlarını Görüntülemesine yardımcı olur.

E - Akademi aracılığıyla, öğretmenler Video Ders (ler) ) (Youtube Bağlantıları aracılığıyla), böylece herhangi bir çevrimiçi dersine katılmasalar bile hiçbir öğrenci için bir kayıp olmaz.

E - Akademi, öğretmenlere giriş yapabilmeleri için oturum açma özelliğini de sağlayacaktır. katılımlarının yanı sıra izin kayıtlarına sahip olmak.

Ayrıca, E-Akademi öğretmenlerin öğrencilerinin Ev İşlerini Yönetmesine de olanak tanır. Ana Özellikler Yönetici Özellikleri Giriş Yapma Yönet Ön Uç Toplu İşi Yönetin Yönetim Kursu Konuları Yönetin Soruları Yönetin Sınav Kağıtları Oluşturun (Alıştırma, Mock) Öğretmenleri Yönetin Fazladan sınıfı yönetin Öğrencileri Yönetin Video Dersi Yükleyin (Youtube Bağlantıları) Bildirimi Yönet Galeriyi Yönet Yaklaşan Sınavları Yönetme (Açık Pozisyon) Yeni Kullanıcı Arayüzü Katılım Soru Excel kullanarak yükleme Canlı sınıf (yakınlaştırma) Performans Grafiği Yönetimden Ayrılma Sertifika
< strong> Öğrenciler için Özellikler (Uygulama İçi)
 • Giriş Yapın
 • Bildirimi Görüntüle
 • Çevrimiçi Sınavlara Katılın
 • Ek Derslere Bakın Zamanlama
 • Evde Çalışma
 • Video Derslere Bakın
 • Açık Pozisyona Bakın
Öğretmenler için Özellikler
 • Giriş
 • Sıra Ekle stigram
 • Sınav Kağıtlarını / Sonuçları Görüntüle
 • Ekstra Sınıf
 • Video Dersi Yükle (Youtube Bağlantıları)
 • Bildirimi Görüntüle < li> Ev Çalışmalarını Yönetin
 • İlerlemelerini görüntüleyin

Temayla ilgili daha fazla ayrıntı için lütfen Çevrimiçi Belgelere bakın.

** Varsa herhangi bir sorun, sorgu veya şikayetiniz varsa, "[email protected]" adresinden bize e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

SATINAL
DOWNLOAD


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hyper Dash - iOS + Android + HTML5 için Hyper Casual Oyun admin 0 0 18-11-2020, Saat: 00:01
Son Yorum: admin
  Akıllı Hastane Android Uygulaması - Akıllı Hastane için Mobil Uygulama admin 0 0 18-11-2020, Saat: 00:00
Son Yorum: admin
  Zombiler Avcısı | Google AdMob | Android | Oyunlar admin 0 0 18-11-2020, Saat: 00:00
Son Yorum: admin
  Alley Bird Admob & Leaderboard | Android | Oyunlar admin 0 0 18-11-2020, Saat: 00:00
Son Yorum: admin
  11 Unity Games in 1 Bundle with 55% OFF | Shooter and Casual Unity Projects for Android and iOS 0 0 17-11-2020, Saat: 20:59
Son Yorum:

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.