Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doktorsuz laboratuvarız kendi kendine korona testi!
Yorumları: 238
Konuları: 220
Kayıt Tarihi: 13-09-2019
Rep Puanı: 7
#1
Korona virüs belirtileri ile ilgili bilgi ve test edinme sitesi arıyorsanız hoş geldiniz. İnternet üzerinden çok sayıda bilgiye kolay bir şekilde ulaşabiliyoruz. Bu da doğal olarak bilgi dağarcığımızı arttırıyor. Dünyanın bir numaralı gündem maddesi olan Korona virüs (Covit-19) a yönelik de birçok site var. Bugün sizler için Korona virüs (Covit-19) a dair yeni bilgiler edinebileceğiniz ve online test olabileceğiniz bir site önermek isteriz. İlgili tüm detaylara Koronateshismerkezi.com aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Hastalığın güncel belirtilerini esas alarak online testler ile oluşturulmuş site yayın hayatına devam ediyor. Sağlık siteleri günümüzde giderek artıyor. Ve bu sitelerden bir tanesi de koronateshismerkezi.com olarak biliniyor. Sade bir içerikle net bilgi sunan bu site her gün giderek gelişiyor. Aslında adı da oldukça güzel ve akılda kalıcı.

Koronateshismerkezi.com… Hastaneye gitmeden kendini test etmek isteyen kişiler için güzel bir site. Virüsün semptomları hakkında çok sayıda soru var ve bu sorulara cevaplayarak kolayca kendinizi test edebiliyorsunuz. Korona Teşhis Merkezi / koronateshismerkezi.com web sitesinde çok sayıda soru vardır. Örnek vermek gerekirse, boğaz ağrısı yaşıyormusunuz, tek nefeste 0’dan 20’ ye kadar sayabiliyormusunuz gibi. Ve depresif bir kişilikmisiniz yoksa mutlu bir kişilikmisiniz gibi. Sizin için önerdiğimiz korona test sitesi altı dilde hizmet vererek dünya insanlarına da umut oluyor . Sizlerin de göz atmasını tavsiye ederiz. Çok sayıda test yer alıyor sitede. Doktor Ertan Kutlucan ve ekibi tarafından  hazırlanan bu testlerin araştırma aşaması da son derece zorlu. Her testin sonunda olumlu yada olumsuz puanlarınız hesaplanarak size bir sonuç veriliyor.

İstediğiniz her zaman Korona teşhis merkezi sitesindeki soruları çözüp kendinizi test edebilirsiniz. Korona teşhis merkezi sitesi hastaneye gitmeden korona semptomlarınız hakkında sizlere doğru bilgi ulaştırmayı hedefler. Sizler de koronamıyım? sorusunun cevabı hakkında bilgi almak isteseniz bu siteyi tercih edebilirsiniz. En iyi güncel sağlık sitleri arasında yer alan bu site eminiz ki sizleri de memnun edecektir. Tüm detaylar için giriş yapabilirsiniz.
Bul
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi