Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Dentalika — Dental Clinic and Medical Health Figma Template scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : li0n
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,551
mesajlar
1,551
konular
3
REP PUANI
Yeni Üye
24-12-2019
(Kayıt Tarihi)
Gizli
(Cinsiyet)
#1
24-12-2020, Saat: 16:56

Dentalika - Diş Kliniği ve Medikal Sağlık Figma Şablonu nulled indir
Dentalika diş klinikleri için bir Figma Şablonudur. Şablon tıbbi uygulamalar, diş hekimleri, doktorlar, cerrahlar, hastaneler, sağlık klinikleri, pediatri, psikiyatrist, psikiyatri, stomatoloji, kiropraktör, veteriner klinikleri ve diğer tıbbi uygulamalar için uygundur. Dentalika temiz ve diş kliniği veya kişisel diş hekimi web sitesi için modern Figma şablonu. Şablon 1170 Bootstrap tabanlı tasarıma dayalıdır, bu nedenle bu Şablon herhangi bir cihazda% 100 akışkan duyarlı olacaktır.
Dentalika - Sağlık ve Medikal Figma Şablonu. Bu şablon her tür Diş hizmetleri, Diş klinikleri veya Diş hekimleri için çok uygundur. Paketimiz 11 iyi düzenlenmiş Figma dosyası içerir. Bu şablonu WordPress, Joomla veya diğer CMS'ye dönüştürebilirsiniz. Figma şablonu ayrıntılara, esnekliğe ve performansa büyük önem verilerek deneyimli bir tasarımcı tarafından özenle hazırlanmış. Lütfen yapma ' derecelendirmeyi unutmayın! Ana Özellikler 11 Benzersiz Düzen Kolay ve% 100 özelleştirilebilir Figma dosyaları Profesyonel tasarım Bootstrap 1170px Grid System'a dayalıdır Tam genişlik: 1920px Temiz Düzen Her sayfa tamamen katmanlı ve uygun şekilde düzenlenmiştir isimler. Tüm katmanlar, gruplar ve alt gruplar halinde adlandırılır ve düzenlenir Mükemmel Piksel Ücretsiz Google Yazı Tipleri Ücretsiz Yazı Tipi Tabanlı Simgeler Dahil Edilen Dosyalar Dentalika.fig Dokümantasyon dosyası Çalışma Yüzeyleri 01-Ana Sayfa 02-Hakkında 03-Hizmetler 04-Hizmetler_Ayrıntılar 05-Doktorlar 06-Doktorlar_Ayrıntılar 07-Kişiler 08-Blog_3_Columns 09-Blog_with_sidebar 10-Blog_Post 11-404_Page Yazı Tipleri Poppins Roboto Görseller Önizleme ekran görüntülerinde kullanılan örnek resimler yalnızca demo amaçlıdır ve satın alma işleminize dahil değildir .
Sizin için yüksek kaliteli görsellerden oluşan büyük bir koleksiyon hazırlıyoruz. Kapsamlı bir araştırmanın ardından, web sitenizi öne çıkarmak için bu Figma Şablonu için 50'den fazla resmi tek tek seçtik. Tüm resimler Envato Elements'te bulunabilir. Ve işte Dentalika koleksiyonu. 6 Aylık Büyük Destek ve Ömür Boyu Ücretsiz Güncellemeler Ekibimiz Dentalika Figma Şablonu ile ilgili her türlü sorununuzda size yardım etmeye ve yardımcı olmaya hazır. Profesyonel ve kendini işine adamış destek ekibimiz size yardımcı olmak için her zaman hazırdır. Mükemmel destek ve sık güncellemeler, satın alma işleminizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar: Müşterilerimizi önemsiyoruz Yaşam boyu güncellemeler alırsınız Güzel belgelerimiz var 3. taraf varlıklara yardımcı oluyoruz Ücretsiz otomatik güncellemeler sunuyoruz. Bu, güvenle satın alabileceğiniz ve ayrıca satın alma işleminizin ücretsiz ömür boyu güncellemelerle de desteklendiğinden emin olabileceğiniz anlamına gelir. 42theme tarafından 6 aylık destek Öğe desteği şunları içerir: Bu öğe için sunulacak gelecekteki tüm güncellemeler satın alma işlemine dahildir Yazarın soruları yanıtlama imkanı < li> Bildirilen hatalar ve sorunlarla ilgili yardım alın Dahil edilen 3. taraf varlıkları ile ilgili yardım Öğe desteği şunları içermez: Özelleştirmeler ve kurulumlar Daha fazla ayrıntı için öğe destek politikasına bakın. Not Önizleme için kullanılan tüm resimler sadece amaçlar. Şablonun parçası değildirler ve son satın alma dosyalarına İÇERMEZ . Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen buradaki iletişim formu aracılığıyla bize e-posta göndermekten çekinmeyin.
Hide Post


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Zenix - Crypto Admin Dashboard UI Template Figma scripti indirimli ucuza kurulum hoppa 2 55 22-09-2021, Saat: 12:58
Son Yorum: RawShed97
  Makro - Creative HTML Template For Saas & Startup scripti indirimli ucuza kurulum sercantelli 1 103 16-09-2021, Saat: 18:45
Son Yorum: furkan4545
  Cyberwave - App Landing Figma Template scripti indirimli ucuza kurulum social 1 82 05-09-2021, Saat: 16:34
Son Yorum: dumanınc
  Dentalux | A Dentist Medical & Healthcare Doctor WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum LazyMt 1 93 31-08-2021, Saat: 00:45
Son Yorum: KriptoBarij
  NoonPost - Personal Blog HTML Template scripti indirimli ucuza kurulum li0n 1 139 23-08-2021, Saat: 13:17
Son Yorum: lisog40930@fleeebay.com

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.