Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Customer Loyalty and Memberships for Perfex CRM scripti indirimli ucuza kurulum
Yorumları: 1,478
Konuları: 1,478
Kayıt Tarihi: 07-12-2019
Rep Puanı: 2
#1

Not: Bu, Perfex CRM için bir modüldür . Bağımsız bir senaryo değildir.

Kısa açıklama

Müşteri Bağlılığı ve Üyelik Modülü , müşterilerinizi puanlarla ödüllendirerek sadakatini sağlamanıza olanak tanır. Müşteri Bağlılığı ve Üyelikleri ile mağazanızda bir ödül sistemini verimli bir şekilde uygulayabilirsiniz. Müşteriler tarafından alınan sadakat puanları, kuponlar, satın almalarda indirimler veya diğer bağlılık ödülleri sunarak kullanılabilir. Sadece bu değil, puanlar da sadakat üyeliğini kazanmak ve markanın sadık üye topluluğunun bir parçası olmak için kullanılabilir.

Müşteri sadakati nedir? Müşteri sadakati bir müşterinin tekrar tekrar yapma isteğidir o markayla yaşadıkları keyifli ve olağanüstü deneyimler nedeniyle bir tür iş yapmak için bir şirkete geri dönün. Müşteri sadakatini artırmak istemenizin ana nedenlerinden biri, bu müşterilerin işinizi satış ve pazarlama ekiplerinizden daha hızlı büyütmenize yardımcı olabilmesidir. Müşteri sadakat programı nedir? Müşteri sadakat programı, bir şirketin ücretsiz ürünler, ödüller, kuponlar ve hatta teklifler sunarak sadakati ve uzun vadeli işletmeleri teşvik etmek için en sık müşterilerine sunduğu bir ödül programıdır. önceden piyasaya sürülen ürünler.Müşteri sadakati, tüm şirketlerin sadece varlıklarından dolayı arzu etmesi gereken bir şeydir: Kâr amaçlı bir şirket kurmanın amacı, gelir elde etmek için ürünlerinizi satın alan mutlu müşterileri çekmek ve tutmaktır.
2. Müşteriler dönüştürür ve harcama yapar sadık oldukları markalarla daha fazla zaman ve para. Bu müşteriler aynı zamanda arkadaşlarına ve meslektaşlarına da yönlendirme trafiğini ve ağızdan ağza pazarlamayı yönlendiren bu markalar hakkında bilgi verir.
3. Müşteri sadakati aynı zamanda markanız ve müşterileriniz arasında güçlü bir güven duygusunu besler - müşteriler bunu tercih ettiğinde sık sık şirketinize döndüğünüzde, ilişkiden elde ettikleri değer, rakiplerinizden birinden elde edecekleri potansiyel faydalardan ağır basar.
4. Yeni bir müşteri edinmenin maliyetinden daha pahalı olduğunu bildiğimiz için Mevcut bir müşteriyi elde tutmak, sadık müşterilerinizi yenilerini işe almak için harekete geçirme ve harekete geçirme olasılığı - sadece bir markayı teşvik ederek - pazarlamacıları, satış görevlilerini ve müşteri başarı yöneticilerini heyecanlandırmalıdır. Müşterilerin Sadık Kalmasını Sağlama 1. Puan tabanlı basit bir sistem kullanın.
2. İlk bağlılığı ödüllendirmek ve daha fazla satın alma işlemini teşvik etmek için kademeli bir sistem kullanın.
3. Ön ödeme yapın VIP avantajları için ücret.
4.
5. Ondan bir oyun yapın.
6. Programı tamamen sıfırlayın.
7. Müşterileriniz için yararlı bir topluluk oluşturun.
Müşteri Bağlılığının Temel Özellikleri & Üyelik Modülü
  1. Puanlarla Ürün Satın Alma: Bu özellikte, kullanıcı puanlarını ürünleri satın almak için kullanabilir. Ayrıca, ürünleri satın almak için kaç puan gerektiğine dair bildirim de gösterilecektir. Satın alırken puan kullanmak için Omni-Channel Satış modülünü entegre etmeniz gerekir

  2. Kupon Oluşturma: Satıcılar artık bildirimi kurduktan sonra kullanıcılara gönderebilirler. bildirim için sona erme tarihinden önceki gün sayısı. Ayrıca satıcı, E-posta Şablonunun tüm mesajını özelleştirebilir. Kullanıcı, toplam puanını kuponlara çevirerek kuponu oluşturabilir ve kupon kullanabilir. Kupon Oluşturmak İçin Gerekli Minimum Puan: Yönetici, müşterinin kuponu oluşturmak için ihtiyaç duyduğu minimum puan sayısını belirleyebilir. Kullanıcının puan sayısı gerekli minimum puan değerine ulaşır ulaşmaz kuponu oluşturmaya hak kazanır.


  3. Harcanan Para Başına Puan: Kullanıcı şunları yapabilir: harcanan her dolar üzerinden puan kazanın ve Satıcı harcanan puan başına dolar belirleyebilir.
Her seviyeye bazı sadakat puanları verilecektir. Her seviyede, yukarıda seçilen kategorilerin bazı kategorileri ve ürünleri vardır (ürün seçilmezse, seçilen kategorilerin tüm ürünleri o seviyeye atanır), bir miktar indirim (% olarak) Müşteriler herhangi bir seviyede ulaşmak için yeterli puana sahip olduğunda o zaman sadece bu seviye bir seçim kutusuyla görüntülenecek ve diğer seviyeler de tabloda listelenecektir. Müşteri üye olduğunda, seçilen kategoriler ve ürünlerle ilgili teklifler alacaktır. Üyeliğin Sona Ermesi: Yönetici üyelik özelliğinin sona erme tarihini belirleyebilir.
Puanların Sona Ermesi: Satıcılar artık puanları belirleyebilir Son kullanma tarihini saymak için bir eşik süre belirleyerek puanları kullanmak için sona erme süresi süresi.

Puan Kullanarak Ürün Satın Alın: Müşteriler artık puanları kısmi olarak ürün satın almak için kullanabilir. miktar ile ve kısmen puanla ödeme. Özel Dönüştürme: Kullanıcının seçtiği puanları toplam mevcut puanlarından kuponlara dönüştürmesine izin verilebilir. Alışveriş yaparken puan kullanmak için Omni-Channel Satış modülüyle entegre olmanız gerekir.


Puan Kaydı Özelliği: Müşteri kazanılan puanları görebilir, üyelik özellikleri bölümündeki puan-günlüğü ayarlarını etkinleştirerek kontrol panelinde kullanılmış veya kuponlar.Puanları Kullan Dönüşüm: Yönetici puanları, karşılık gelen fiyatı ve her puanın kupon fiyatına dönüştürülmesinde müşteri tarafından alınan kupon tutarını belirlemek gerekir.

Puan Tablosu: Sahip olan tüm kullanıcıları listeler. puan aldı.Destek talebinde bulunmaktan çekinmeyin.
Destek departmanındaki görevliler, herhangi bir sorunda size yol gösterecek bir yanıtla en kısa sürede size geri dönecekler. Değişiklik günlüğü Sürüm 1.0. 0 / 2021-01-10 İlk sürüm.
Hide Post
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Customised Accounting Perfex CRM scripti indirimli ucuza kurulum soulmy 0 386 26-02-2021, Saat: 22:58
Son Yorum: soulmy
  Perfex integration with LexOffice scripti indirimli ucuza kurulum soulmy 0 362 25-02-2021, Saat: 22:56
Son Yorum: soulmy
  Elite Custom JS module for Perfex CRM scripti indirimli ucuza kurulum sercantelli 0 368 25-02-2021, Saat: 22:56
Son Yorum: sercantelli
  Customer Wishlists & Favorites Products List scripti indirimli ucuza kurulum sercantelli 0 357 24-02-2021, Saat: 10:46
Son Yorum: sercantelli
  Customer Feedback Management | UpvoteX scripti indirimli ucuza kurulum hoppa 1 431 18-02-2021, Saat: 20:15
Son Yorum: hardkboy

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi