Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Custom Date Display Module for OpenCart (vQmod) scripti indirimli ucuza kurulum
Yorumları: 1,461
Konuları: 1,461
Kayıt Tarihi: 21-12-2019
Rep Puanı: 2
#1

Vitrininizde Tarihlerin ve Saatlerin Görüntülenme Biçimini Kolayca Değiştirin!

OpenCart için Özel Tarih Görüntüleme Modülü (vQmod), mağaza sahiplerinin tarihleri ​​ve saatleri değiştirmeleri için kolay bir yol sunmak üzere tasarlanmıştır OpenCart vitrininde görüntülenir. Ana dil dosyasını hem yönetici hem de ön uç için manuel olarak düzenlemek zorunda kalmak yerine, bu modül her iki bölümde de verileri görüntülemek için kullanılan tarih ve saat biçimlerini dinamik olarak değiştirmenin kolay bir yolunu, tümü içindeki standart Ayarlar panelinden oluşturur. OpenCart Yönetim alanı. Bu modül, vitrininizin böylesine basit ama hayati bir yönünü değiştirmek için mümkün olan en kolay yöntemi sağlar.

Mağaza sahipleri, standart ve yerel PHP Tarih / Saat gösterimini kullanarak herhangi bir yerde görüntülenecek tarihi kolayca değiştirebilir. arzu ettikleri format. Yönetici ayarları kaydedildikten sonra, Ayarlar paneline döndüğünüzde, mağaza sahipleri tarihlerin sistem genelinde her bir konumu manuel olarak kontrol etmek zorunda kalmadan nasıl biçimlendirileceğini görebilmeleri için seçilen biçimlerde geçerli tarih ve saat gösterilir.

Gördüğümüz bu modülün en yaygın kullanımlarından biri, varsayılan kısa tarih biçimini OpenCart içindeki bir siparişten değiştirmektir (ör.

"03/15/2015 12:32:00") OpenCart içinden basitleştirin ve kısa bir tarih formatına getirin.

Bu modül, vitrininizin veritabanında depolanan verileri hiçbir şekilde değiştirmez. yol. Sadece o tarih ve saat verilerini size geri göstermek için kullanılan formatı değiştirir. Verilerinize herhangi bir zarar gelmez ve bu modülü kaldırmak, tarih ve saat biçimlerinizi dil paketiniz tarafından kullanılan varsayılan ayarlara döndürür.

OpenCart için vQmod'u kullanarak, bu modül, yüklenecek yalnızca tek bir dosya içerir ve aslında OpenCart sisteminin tek bir çekirdek dosyasını değiştirmez. Bunun yerine, vQmod sistemini kullanarak gerekli kodu dinamik olarak çekirdek dosyaların önbelleğe alınmış bir sürümüne enjekte ederek tam yerel işlevsellik sağlarken, bu eklenti tarafından yapılan herhangi bir değişikliğin üzerine yazma endişesi olmadan OpenCart sistemini güncelleme yeteneğini sürdürür.

Nasıl Çalışır

Bu modül kurulup yapılandırıldığında, vitrininiz, kullanılan OpenCart sürümüne bağlı olarak OpenCart Yönetim alanının Ayarlar bölümüne 3-4 yeni alan eklenecektir.

Bu alanları düzenledikten ve istenen tarih biçimi dizesini girdikten sonra, ayarları kaydedip Ayarlar bölümüne geri döndüğünüzde, her tarih ve saat dizisi için seçilen biçimin örnek bir çıktısı ortaya çıkar.

< Sonuçlardan memnun olduğunuzda, artık hazırsınız! Bu yeni tarih ve saat biçimlerinin tüm sisteme otomatik olarak uygulanması için başka değişiklik gerekmez. OpenCart 1.5+ ve OpenCart 2.0+ ile uyumludur!

Bu modül iki sürüm içerir ! İlki, OpenCart 1.5+ çalıştıran tüm siteler için destek sağlar.

Mevcut OpenCart sürümünüze özel sürümü yüklemeniz yeterlidir ve birkaç dakika içinde modül çalışır hale gelir.

OpenCart 1.5.6 ve vQmod 2.4.1 ile tamamen test edilmiş ve işlevsel

Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Opencart Vehicle Parts Finder - Make/Model/Year scripti indirimli ucuza kurulum niggaTR 6 750 05-09-2022, Saat: 17:43
Son Yorum: srcnckncom
  Poco - Advanced OpenCart Theme scripti indirimli ucuza kurulum social 25 1,907 06-07-2022, Saat: 20:47
Son Yorum: yasinsar
  Opencart - Product DHL Shipping Rates Extension scripti indirimli ucuza kurulum soulmy 1 389 05-05-2022, Saat: 14:10
Son Yorum: andrushkevich.va
  Styleway - Online Fashion OpenCart 3.x Respgramive Theme scripti indirimli ucuza kurulum li0n 2 493 29-11-2021, Saat: 01:57
Son Yorum: deneme20
  Big Bucket - Multipurpose Respgramive OpenCart Theme scripti indirimli ucuza kurulum KennethFoups 2 403 30-05-2021, Saat: 15:11
Son Yorum: efturgut

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi