Konuyu Oyla:
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Connect - Live Chat, Live Class, Meeting, Webinar, Video & Audio Conference scripti indirimli ucuza kurulum
Yorumları: 1,522
Konuları: 1,522
Kayıt Tarihi: 22-12-2019
Rep Puanı: 2
#1

Bağlan - Bağlanmak ve İşbirliği Yapmak İçin Mükemmel Çözüm Canlı Sınıf, Toplantı, Web Semineri, Çevrimiçi Eğitim ve Web Konferansı

Connect Gerçek -Video, Ses ve Ekran Paylaşımı İletişim ve Canlı Sohbet İçeren Zamanlı İletişim Web Uygulaması. Tonlarca yerleşik özellik ve bileşene sahip Laravel, VueJS ve Bootstrap CSS çerçevesi gibi modern web teknolojileri üzerine inşa edilmiş olup, kullanıcıların Video Konferans, Web Semineri, Sesli Konferans vb. Yoluyla başkalarıyla iletişim kurmasını sağlar. varsayılan olarak kendi Sinyal Sunucumuzu kullanarak gerçek zamanlı iletişim için WebRTC'yi kullanır.

NOT: Bu uygulamanın komut dosyasını özelleştirmek için en azından orta düzeyde web geliştirme deneyimine ihtiyacınız vardır Bu uygulamanın geliştirilmesinde kullanılan birkaç bileşeni ve stratejiyi anlamak. PHP, Laravel, JavaScript ve Vue Library gibi Web Teknolojilerini bilmeniz gerekir. Bu uygulamanın ön koşulları yüklemek gerekiyor

Connect - Envato Düzenli Lisansı Connect - Envato Genişletilmiş Lisansı

Connect - Yeni Özellik - Canlı Sohbet, Gerçek Zamanlı Mesajlaşma

düzenli çerçevenin son sürümüyle güncelleme olacak, eklentileri, özellikler ve düzeltmeler.

Lütfen şimdilik MariaDB yerine MySQL kullanın! Ek Sunucu Gereksinimleri
 • allow_url_fopen etkin
 • SSL Sunucuya Yüklendi
Diğer Gereksinimler
 • İtici API Kimlik Bilgileri
 • Sinyal Sunucusu (varsayılan olarak KodeMint'in Ücretsiz özelliğini kullanır Sinyal Sunucusu)
 • STUN / TURN Sunucusu

Bağlan - Canlı Sınıf, Toplantı, Web Semineri, Video Konferans, online Sınıf -? SSS

bilgi yükleme sırasında neler gereklidir
Komut dosyası, kurulum sırasında "Erişim Kodu" girilmesini gerektirir. Erişim kodunu almak ve uygulamayı yüklemek istediğiniz alan adlarını eklemek için Envato hesabınızla https://auth.kodemint.in adresinde oturum açmanız gerekir.

Bu komut dosyası hepsini içeriyor mu? küçültülmemiş sürümlere sahip kaynak kodları?
Evet, her şeyi içerir! Composer.json, package.json, webpack.mix.js'deki tüm dosyalar, kullanılan çeşitli eklentiler dahil.

Belgelere nereden erişebilirim?
Dokümanlar, çevrimiçi olarak erişilebilen https://kodemintserviceshelp.freshdesk.c...1000097241 adresinde mevcuttur.

Tahmini yanıt süremiz 48 çalışma saatidir.

Yazar kurulum desteği sağlıyor mu?
Hayır, yazar canlı sunucunuzda kurulum desteği sağlamıyor. Alıcılarımızın ürünü ücretli bir hizmet olarak çalışır duruma getirmelerine yardımcı olmak için kurulum desteği ve ek teknik hizmetler sağlıyoruz. Daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayın: https://kodemintserviceshelp.freshdesk.c...es-offered. Ayrıca https://kodemintserviceshelp.freshdesk.c...1000097241 adresindeki destek belgelerini okuyabilir veya https://www.youtube.com/watch?v=QY_VdHvBsSI.kurulum turu videomuzu izleyebilirsiniz.

Daha fazla geliştirme için destek alacak mıyım?
Evet, sorularınıza bir yanıt alacaksınız. Lütfen yazarın size nasıl kod yazılacağını veya ön koşulların nasıl kurulacağını veya sunucunun nasıl kurulacağını öğretmeyeceğini unutmayın. Ancak yazar, Envato destek sekmesinde belirtildiği gibi sorularınızı yanıtlamaya hazır olacaktır. Uygulama açıklamasında belirtildiği gibi Laravel Framework, JavaScript ve VueJS hakkında gerekli bilgi seviyesine sahip olmanız önerilir. Ayrıca, destek yalnızca komut dosyasını www.codecanyon.net adresinden satın alan müşteriler için mevcuttur.

Daha büyük özelleştirme gereksinimleri için maliyet tartışılabilir.

Bu komut dosyasını birden çok örnekte kullanabilir miyim?
Hayır, normal bir lisans satın aldıysanız bu komut dosyasını kullanabilirsiniz yalnızca tek bir örnek için. Bu komut dosyasının birden fazla örneğini kullandıysanız desteğiniz engellenecektir. Bu komut dosyasını birden çok örnekte kullanmak için genişletilmiş bir lisans satın alabilirsiniz.

Para iadesi veya değiştirme seçeneği mevcut mu?
Bu komut dosyası doğası gereği dijital bir üründür, dolayısıyla maalesef bir geri ödeme veya değişim seçeneği vermemiz mümkün değildir.

Bu komut dosyasıyla ilgili belgeler şu adreste mevcuttur:
https: // kodemintserviceshelp.freshdesk.com/support/solutigram/81000097241

Yeni başlayanlar için SSS ve Referanslara
https: //kodemintserviceshelp.freshdesk.com/support/solutigram/folders/81000223810. Referans listemizi ve kullanıcılarımızın sorduğu soruyu temel alan sorularımızı güncellemeye devam edeceğiz.

Tüm özelliklerin bulunduğu canlı demoyu ziyaret etmeniz önerilir, ayrıca aşağıdaki dokümanları da ziyaret etmeniz önerilir. 150'den fazla makalenin bulunduğu https://kodemintserviceshelp.freshdesk.com/support/home, https://www.youtube.com/watch?v=QY_VdHvBsSI&list=PL67N6o5yN3SmHIXttzvxeLkVCyoKCSBBs&ab_chann KodeMintServices satın almadan önce ve memnun kalırsanız yalnızca satın alın.

Connect'te düşüncelerinizi ve fikirlerinizi duymak isteriz.

SATINAL
DOWNLOAD
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MeetUp: Complete Audio/Video Calling + Meeting Solution With Flutter WebRTC & Signaling Server scripti indirimli ucuza k LazyMt 1 317 15-06-2022, Saat: 02:35
Son Yorum: alime
  Whoop - One to One Video Meetings, Chat, Screen Share & PWA scripti indirimli ucuza kurulum enis 3 455 04-05-2022, Saat: 19:14
Son Yorum: memar
  Chatvia - VueJs Chat App Template scripti indirimli ucuza kurulum enis 2 510 21-03-2022, Saat: 12:20
Son Yorum: demo1234
  Sniplay - Watch & Download Youtube Video and MP3 scripti indirimli ucuza kurulum soulmy 1 329 30-04-2021, Saat: 13:25
Son Yorum: webmeto
  Ajax Live Search Product With Voice Search scripti indirimli ucuza kurulum KennethFoups 0 237 04-03-2021, Saat: 15:46
Son Yorum: KennethFoups

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi