Konuyu Oyla:
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
ClockGo - Time Tracking Tool scripti indirimli ucuza kurulum
Yorumları: 1,546
Konuları: 1,546
Kayıt Tarihi: 07-01-2020
Rep Puanı: 2
#1

Genel Bakış

Zaman izleme hiç bu kadar kolay olmamıştı. ClockGo ile, zamanlayıcı ayarları ve manuel kurulum yoluyla her proje için harcanan zamanı izleyebilirsiniz. Grafikler ve birikmiş veriler aracılığıyla, müşterinizin ve bireysel üyenin zamanını etkili bir şekilde yönetebilirsiniz.

Demo

Url: Demo Link
Şirket olarak giriş yapın: admin @ example .com / 1234
Kullanıcı olarak giriş yapın: dianasing@jourrapide.com / 123456789
Müşteri olarak giriş yapın: ollielloyd@rhyta.com / 123456789

ClockGo'dan neler beklenebilir - Zaman İzleme Aracı
 • Her proje için harcanan zamanı, her günü ve özel bir zaman çerçevesi için harcanan toplam zamanı anlamak için Zaman Çizelgesi.
 • Etkili bir düzen Görsel çubuk grafikler ve pasta grafikler içeren gösterge panosu.
 • Bir proje üzerinde çalışırken zamanı takip edin.
 • Raporlar ve Özet, proje, müşteri, etiket ve faturalama vb. seçeneklere göre filtrelenir. .
 • Bir projenin her görevi için harcanan zamanı yönetin, proje durumunu öğrenin ve proje ayarlarınızı düzenleyin.
 • Temel ayrıntıları ekleyerek veritabanına üye ve müşteri ekleyin.
 • ClockGo, G için birden çok dilde mevcuttur lobal kullanım.
 • Ödemelerinizi Stripe ve Paypal ödeme ağ geçidi ile yapın.
ClockGo'nun göze çarpan özellikleri - Zaman İzleme Aracı Kontrol Paneli Herhangi bir özelleştirilmiş zaman aralığı için farklı projelerde harcanan sürenin görsel bir temsilini alın.Ayrıca, belirli bir süre için izlenen en iyi 10 faaliyetin bir listesini de alabilirsiniz. Her projede bir sekme tutarken, en iyi projenizi ve en iyi takım arkadaşınızı ilgili zaman dilimlerinin yanı sıra da öğrenebilirsiniz. Her projenin arkasında harcanan bireysel zamanı ve tamamlanan işin oranını belirleyebilirsiniz. Ve son olarak, ekip arkadaşlarından ve projelerden oluşan bir pasta grafik faydalı sonuçlar çıkarmanıza yardımcı olabilir. Zaman Çizelgesi Bu özellik sayesinde, herhangi bir hafta için her gün, her proje için harcanan zaman hakkında kesin bir fikir edinebilirsiniz. Ayrıca, bu araç aracılığıyla tüm projelere harcanan toplam süreyi de öğrenebilirsiniz. Ayrıca, belirli bir projenin görevine başlangıç ​​ve bitiş zamanları atayarak çalışmanızı zaman çizelgesine manuel olarak ekleyebilirsiniz. İzleyici Bir zamanlayıcı başlatarak, herhangi bir proje ve görevi üzerinde çalışırken harcanan zamanı izleyebilirsiniz. Yapılan işin faturalandırılabilir olup olmadığını seçme seçeneğiniz vardır. Ayrıca, izleyiciye başlangıç ​​ve bitiş zamanlarını önererek izleyiciyi manuel olarak ekleyebilirsiniz. Yine, tercih ettiğiniz dönemi seçerek sayfa görünümünü özelleştirebilirsiniz. Raporlar Görsel bir temsil her zaman açıklayıcı olmaktan daha iyidir. Belirli bir zaman dilimi için farklı projelerde harcanan zaman hakkında kolay raporlar alın.Bir çubuk grafik, her proje için harcanan zamanın kusursuz bir temsilini sunar. Ek olarak, belirli bir süre için farklı projelerde harcanan zamanı gösteren bir pasta grafik bulabilirsiniz.

Ayrıca, kazanılan miktar, zaman aralığı, kullanıcılar ve etiketlere genel bir bakışla bu görevlerin özetine erişebilirsiniz. İstemciyi, projeyi, etiketleri ve faturalandırma yöntemini seçerek aramayı filtreleyebilirsiniz.

Proje özeti İstemcileri onlara atayarak yeni projeler oluşturun. Ayrıca, bu projelere görevler ve üyeler de atayabilirsiniz. Yeni görevler ekleyin ve bunlara tahmini saatler atayın. Varsa, üyeleri ve faturalandırılabilir oranlarını atayın.

Ek olarak, renk ve proje faturalanabilir oranları atayarak proje ayarlarını özelleştirebilir. Faturalandırma ayarlarını varsayılan olarak tutmayı seçebilirsiniz. Son olarak, ister göreve dayalı ister manuel tahmin yoluyla projelerinizi izleme şeklinizi seçin.

ClockGo aracılığıyla her projenin durumunu da takip edebilirsiniz. Tamamlanan görevlerin ve kalan zaman diliminin oranını, gerçekleştirilen toplam faturalandırılabilir ve faturalanamaz çalışma saatlerini, kazanılan miktarı ve bir projeyi tamamlamak için kalan süreyi analiz edin.

Ekip Yeni üyeler ve müşteriler ekleyin. listenize. Sistem ayarları Marka logosundan izinlere ve varsayılan ayarlara kadar, bu araç formunun her yönünü buradan kontrol edin. ClockGo, küresel kullanım fizibilitesi için birden fazla dilde mevcuttur. Destek

Herhangi bir sorun, soru veya öneriniz için lütfen buradan destek isteği gönderin. Zaman kazanmak ve hızlı geri bildirim almak için lütfen yorumlar bölümünde destek istemeyin.

Hide Post
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cave Time Racing (CAPX and HTML5) Car Game scripti indirimli ucuza kurulum hoppa 0 372 06-03-2021, Saat: 02:42
Son Yorum: hoppa
  XeroIni - Instagram Post Scheduler & Marketing Tool scripti indirimli ucuza kurulum niggaTR 0 403 02-03-2021, Saat: 15:11
Son Yorum: niggaTR
  Livex - Real Time Live Streaming, Chatting scripti indirimli ucuza kurulum omer.dundar 0 474 02-03-2021, Saat: 01:07
Son Yorum: omer.dundar
  Clockify Pro - Time Management system scripti indirimli ucuza kurulum niggaTR 0 316 01-03-2021, Saat: 15:59
Son Yorum: niggaTR
  Goal Rush App - Real-time Goal Videos scripti indirimli ucuza kurulum omer.dundar 0 301 19-02-2021, Saat: 21:33
Son Yorum: omer.dundar

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi