Konuyu Oyla:
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
ClockGo SaaS - Time Tracking Tool scripti indirimli ucuza kurulum
Yorumları: 1,546
Konuları: 1,546
Kayıt Tarihi: 07-01-2020
Rep Puanı: 2
#1

Genel Bakış

Zaman izleme hiç bu kadar kolay olmamıştı. ClockGo ile, zamanlayıcı ayarları ve manuel kurulum yoluyla her proje için harcanan zamanı izleyebilirsiniz. Grafikler ve birikmiş veriler aracılığıyla, müşterinizin ve bireysel üyenin zamanını etkili bir şekilde yönetebilirsiniz. SAAS sürümüyle, süper yönetici girişi kullanarak planlar oluşturun.

Demo

Url: Demo Link
Süper Yönetici olarak giriş yapın: superadmin@example.com / 1234
Şirket olarak giriş yapın: company@example.com / 1234
Kullanıcı olarak giriş yapın: dianasing@jourrapide.com / 123456789
Müşteri olarak giriş yapın: ollielloyd@rhyta.com / 123456789

ClockGo SaaS - Zaman İzleme Aracı'ndan ne beklenir
 • Her proje için harcanan zamanı, her gün ve özel bir zaman çerçevesi için harcanan toplam süreyi anlamak için Zaman Çizelgesi.
 • Görsel çubuk grafikler ve pasta grafiklerle bir gösterge panosunun etkili düzeni.
 • Bir proje üzerinde çalışırken zamanı izleyin.
 • Raporlar ve Özet seçenekleriyle filtrelendi. projeler, müşteriler, etiketler ve faturalandırma vb.
 • Bir projenin her görevi için harcanan zamanı yönetin, proje durumunu öğrenin ve proje ayarlarınızı yapın.
 • Üyeleri ve müşterileri ekleyin. veri tabanına gerekli ayrıntıları ekleyerek.
 • ClockGo birden fazla dilde mevcuttur Küresel kullanım için çağlar.
 • Ödemelerinizi Stripe ve Paypal ödeme ağ geçidi ile yapın.
ClockGo SaaS'ın göze çarpan özellikleri - Zaman İzleme Aracı Planlar oluşturun ve ödeme yapın - özel bir SAAS özelliği Süper yönetici oturum açmasıyla, iş modeliniz için en uygun planları oluşturun.Şerit ve paypal ödeme ağ geçidini kullanarak ödeme yapın. Plan, süresi dolduktan sonra yenilenmezse devre dışı bırakılacaktır. Gösterge Panosu Herhangi bir özelleştirilmiş zaman aralığı için farklı projelerde harcanan sürenin görsel bir temsilini alın. Çubuk grafik, her proje için harcanan zaman hakkında kesin bir fikir edinmenize yardımcı olabilir. Ayrıca, belirli bir süre için izlenen en iyi 10 faaliyetin bir listesini de alabilirsiniz. Her projede bir sekme tutarken, en iyi projenizi ve en iyi takım arkadaşınızı ilgili zaman dilimlerinin yanı sıra da öğrenebilirsiniz. Her projenin arkasında harcanan bireysel zamanı ve tamamlanan işin oranını belirleyebilirsiniz. Ve son olarak, ekip arkadaşlarından ve projelerden oluşan bir pasta grafik faydalı sonuçlar çıkarmanıza yardımcı olabilir. Zaman Çizelgesi Bu özellik sayesinde, herhangi bir hafta için her gün, her proje için harcanan zaman hakkında kesin bir fikir edinebilirsiniz. Ayrıca, bu araç aracılığıyla tüm projelere harcanan toplam süreyi de öğrenebilirsiniz. Ayrıca, belirli bir projenin görevine başlangıç ​​ve bitiş zamanları atayarak çalışmanızı zaman çizelgesine manuel olarak ekleyebilirsiniz. İzleyici Bir zamanlayıcı başlatarak, herhangi bir proje ve görevi üzerinde çalışırken harcanan zamanı izleyebilirsiniz. Yapılan işin faturalandırılabilir olup olmadığını seçme seçeneğiniz vardır.Yine, tercih ettiğiniz dönemi seçerek sayfa görünümünü özelleştirebilirsiniz. Raporlar Görsel bir temsil her zaman açıklayıcı olmaktan daha iyidir. Belirli bir zaman dilimi için farklı projelerde harcanan zaman hakkında kolay raporlar alın. Daha fazla doğruluk için projeleri ve fatura ayrıntılarını filtreleyebilirsiniz. Bir çubuk grafik, her proje için harcanan zamanın kusursuz bir temsilini sunar. Ek olarak, belirli bir süre için farklı projelerde harcanan zamanı gösteren bir pasta grafik bulabilirsiniz.

Ayrıca, kazanılan miktar, zaman aralığı, kullanıcılar ve etiketlere genel bir bakışla bu görevlerin özetine erişebilirsiniz. İstemciyi, projeyi, etiketleri ve faturalandırma yöntemini seçerek aramayı filtreleyebilirsiniz.

Proje özeti İstemcileri onlara atayarak yeni projeler oluşturun. Ayrıca, bu projelere görevler ve üyeler de atayabilirsiniz. Yeni görevler ekleyin ve bunlara tahmini saatler atayın. Varsa, üyeleri ve faturalandırılabilir oranlarını atayın.

Ek olarak, renk ve proje faturalanabilir oranları atayarak proje ayarlarını özelleştirebilir. Faturalandırma ayarlarını varsayılan olarak tutmayı seçebilirsiniz. Son olarak, ister göreve dayalı ister manuel tahmin yoluyla projelerinizi izleme şeklinizi seçin.

ClockGo aracılığıyla her projenin durumunu da takip edebilirsiniz.

Üyelerinize faturalandırılabilir oranlar atayın. Sistem ayarları Marka logosundan izinlere ve varsayılan ayarlara kadar, bu araç formunun her yönünü buradan kontrol edin. ClockGo, küresel kullanım fizibilitesi için birden fazla dilde mevcuttur. Destek

Herhangi bir sorun, soru veya öneriniz için lütfen buradan destek isteği gönderin. Zaman kazanmak ve hızlı geri bildirim almak için lütfen yorumlar bölümünde destek istemeyin.

Hide Post
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Makro - Creative HTML Template For Saas & Startup scripti indirimli ucuza kurulum sercantelli 3 605 23-10-2021, Saat: 17:51
Son Yorum: deneme123
  Prev - Multi User Extended Social Profile For Instagram, Twitter, Facebook, TikTok (SaaS) scripti indirimli ucuza kurulu social 1 548 24-05-2021, Saat: 11:52
Son Yorum: hsnlbnan
  QuickOrder - WhatsApp Ordering SaaS PHP Script scripti indirimli ucuza kurulum berhank 3 614 07-03-2021, Saat: 21:53
Son Yorum: kaostr
  Cave Time Racing (CAPX and HTML5) Car Game scripti indirimli ucuza kurulum hoppa 0 345 06-03-2021, Saat: 02:42
Son Yorum: hoppa
  SaaS Domestic Staffing Agency Management System - CarePro scripti indirimli ucuza kurulum LazyMt 0 446 06-03-2021, Saat: 02:40
Son Yorum: LazyMt

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi