Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Clinika - Medical Clinic WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 1 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : li0n
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,551
mesajlar
1,551
konular
5
REP PUANI
Yeni Üye
24-12-2019
(Kayıt Tarihi)
Gizli
(Cinsiyet)
#1
25-12-2020, Saat: 11:34

Clinika - Tıbbi Klinik WordPress Teması nulled indir
Clinika, modern ve gelişmiş tıp kurumunuzu sergilemek için özel olarak tasarlanmış bir WordPress Temasıdır. Tasarım, müşterilerinizi size, yöntemlerinize ve ekipmanınıza diğerlerinden daha fazla güvenmeye davet ediyor. Temiz ve kullanıcı dostu bir düzen, rezervasyon randevuları, woocommerce uyumluluğu ve daha fazlasını bir araya getirir. Clinika teması aynı zamanda tıp merkezleri ve klinikler için niş işlevlerle birlikte gelir, örneğin: Rezervasyon Randevuları; Kullanıcı Dostu sayfa oluşturucu; Uyumluluk: İletişim Formu 7, WooCommerce, Mailchimp; Çoklu demo çeşitleri; Duvar ızgara stili blog; Fiyatlandırma tabloları ve hizmet fiyatlandırma blokları; İyi Belgelenmiş - Çevrimiçi Belgeler ; Doktorlar & Doktor CV sayfası; Hizmet ızgaraları ve tek hizmet sayfası şablonları; Mailchimp abonelik formları; Birden çok Klinik konumu (her klinik için sayfalara sahip harita pimleri) ; Harika klinik web siteleri oluşturmak için benzersiz grafikler; +30 Özel kısa kodlar; Özel yardım ekibi; Güçlü Yönetici Arayüzü; Son Derece Özelleştirilebilir; Tek Tıkla Demo İçeriği İçe Aktarma; Geniş bir sayfa koleksiyonu es ve düzenler; Kodlama bilgisi gerekmez; MT - Uyarı MT - Banner MT - Blog Yazıları MT - Düğme MT - Müşteriler (Kaydırıcı) MT - İletişim Formu MT - Geri Sayım MT - Etkinlikler V2 MT - Etkinlikler MT - Öne Çıkan Gönderi MT - Sınırlı Başlık MT - Alt Kenarlıklı Başlık MT - Simge Listesi Öğesi MT - Simge Hizmetleri MT - Görüntü Listesi Öğesi MT - Jumbotron MT - Dersleri Listele MT - Liste Grubu MT - Öğretmen Listesi MT - Mailchimp abone formu MT - Duvar Bannerları MT - Üye Kaydırıcısı MT - Panel MT - Yayınlar takvimi MT - Fiyatlandırma Tablosu MT - Kategoriye Göre Ürünler MT - İlerleme çubuğu MT - Teklifler MT - Sıra Ayırıcı MT - SATIŞ BANNER MT - Başlık ve Alt Başlık ile Bölüm Başlığı MT - Başlıklı Bölüm Başlığı MT - Hizmetler Özelliği s MT - Mağaza özelliği V2 MT - Beceri Sayacı MT - Sosyal Simgeler MT - Sekme Kategorileri MT - Referans Kutusu MT - Referanslar Slider V2 MT - Küçük resimler özel içerik MT - Tweetler MT - Video Sık Sorulan Sorular S: Demo verilerini nasıl içe aktarırım?
< strong> A: Yöntem 1: Tema Panelinden -> Demo İçe Aktarıcı; veya manuel içe aktarma (XML dosyası temanın ana paketinde bulunabilir); S: WordPress'te Maksimum Yürütme Süresi nasıl artırılır?
A: Lütfen bu eğiticiye bakın; S: WordPress'te Bellek Sınırı Nasıl Artırılır?
A: Lütfen bu eğiticiye bakın; Tema Belgeleri Değişiklik GÜNLÜĞÜ Geri Ödemeler Bu tür hatalı satın alma işlemleri için geri ödeme yapmıyoruz. Dijital ürünlerin doğası gereği onları "iade etmek" mümkün değildir. Bu nedenle, para iadesi yalnızca bozulmuş ürünler için verilebilir, ancak durum böyle değildir, çünkü temamız bir Envato inceleme ekibi tarafından incelenip kabul edilmiştir.
Hide Post
Çevrimdışı
Yeni Üye
*
1
mesajlar
0
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye
24-06-2021
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
#2
24-06-2021, Saat: 06:10
(25-12-2020, Saat: 11:34)li0n Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Clinika - Tıbbi Klinik WordPress Teması nulled indir
Clinika, modern ve gelişmiş tıp kurumunuzu sergilemek için özel olarak tasarlanmış bir WordPress Temasıdır. Tasarım, müşterilerinizi size, yöntemlerinize ve ekipmanınıza diğerlerinden daha fazla güvenmeye davet ediyor. Temiz ve kullanıcı dostu bir düzen, rezervasyon randevuları, woocommerce uyumluluğu ve daha fazlasını bir araya getirir.  Clinika teması aynı zamanda tıp merkezleri ve klinikler için niş işlevlerle birlikte gelir, örneğin:    Rezervasyon Randevuları;  Kullanıcı Dostu sayfa oluşturucu;  Uyumluluk: İletişim Formu 7, WooCommerce, Mailchimp;  Çoklu demo çeşitleri;  Duvar ızgara stili blog;  Fiyatlandırma tabloları ve hizmet fiyatlandırma blokları;  İyi Belgelenmiş -  Çevrimiçi Belgeler ;  Doktorlar & Doktor CV sayfası;  Hizmet ızgaraları ve tek hizmet sayfası şablonları;  Mailchimp abonelik formları;  Birden çok Klinik konumu (her klinik için sayfalara sahip harita pimleri) ;  Harika klinik web siteleri oluşturmak için benzersiz grafikler;  +30 Özel kısa kodlar;  Özel yardım ekibi;  Güçlü Yönetici Arayüzü;  Son Derece Özelleştirilebilir;  Tek Tıkla Demo İçeriği İçe Aktarma;  Geniş bir sayfa koleksiyonu es ve düzenler;  Kodlama bilgisi gerekmez;  MT - Uyarı  MT - Banner  MT - Blog Yazıları  MT - Düğme  MT - Müşteriler (Kaydırıcı)  MT - İletişim Formu  MT - Geri Sayım  MT - Etkinlikler V2  MT - Etkinlikler  MT - Öne Çıkan Gönderi  MT - Sınırlı Başlık  MT - Alt Kenarlıklı Başlık  MT - Simge Listesi Öğesi  MT - Simge Hizmetleri  MT - Görüntü Listesi Öğesi  MT - Jumbotron  MT - Dersleri Listele  MT - Liste Grubu  MT - Öğretmen Listesi  MT - Mailchimp abone formu  MT - Duvar Bannerları  MT - Üye Kaydırıcısı  MT - Panel  MT - Yayınlar takvimi  MT - Fiyatlandırma Tablosu  MT - Kategoriye Göre Ürünler  MT - İlerleme çubuğu  MT - Teklifler  MT - Sıra Ayırıcı  MT - SATIŞ BANNER  MT - Başlık ve Alt Başlık ile Bölüm Başlığı  MT - Başlıklı Bölüm Başlığı  MT - Hizmetler Özelliği s  MT - Mağaza özelliği V2  MT - Beceri Sayacı  MT - Sosyal Simgeler  MT - Sekme Kategorileri  MT - Referans Kutusu  MT - Referanslar Slider V2  MT - Küçük resimler özel içerik  MT - Tweetler  MT - Video      Sık Sorulan Sorular    S:  Demo verilerini nasıl içe aktarırım?
< strong> A:  Yöntem 1: Tema Panelinden -> Demo İçe Aktarıcı; veya manuel içe aktarma (XML dosyası temanın ana paketinde bulunabilir);    S:  WordPress'te Maksimum Yürütme Süresi nasıl artırılır?
  A:  Lütfen  bu eğiticiye  bakın;    S:  WordPress'te Bellek Sınırı Nasıl Artırılır?
  A:  Lütfen  bu eğiticiye  bakın;  Tema Belgeleri  Değişiklik GÜNLÜĞÜ  Geri Ödemeler  Bu tür hatalı satın alma işlemleri için geri ödeme yapmıyoruz. Dijital ürünlerin doğası gereği onları "iade etmek" mümkün değildir. Bu nedenle, para iadesi yalnızca bozulmuş ürünler için verilebilir, ancak durum böyle değildir, çünkü temamız bir Envato inceleme ekibi tarafından incelenip kabul edilmiştir.
Hide Post


indirme linki yok sanırım ?


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Lanong - Yacht Rental WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 3 78 29-06-2022, Saat: 20:36
Son Yorum: Sedomen
  Uaques - Drinking Water Delivery WordPress Theme + RTL scripti indirimli ucuza kurulum social 2 133 22-06-2022, Saat: 16:21
Son Yorum: mesut55x
  Industroz - Factory & Industrial WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum hoppa 8 254 16-06-2022, Saat: 06:52
Son Yorum: kaly
  Axivis - Car Services & Repair WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum berhank 3 230 13-06-2022, Saat: 17:23
Son Yorum: LadyBug
  Kingstagram - King Media Viral Magazine Theme scripti indirimli ucuza kurulum niggaTR 1 64 13-06-2022, Saat: 13:41
Son Yorum: apexible

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.