Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cinnamon - Bakery & Pastry Shop Elementor Template Kit scripti indirimli ucuza kurulum
Yorumları: 1,536
Konuları: 1,536
Kayıt Tarihi: 18-10-2019
Rep Puanı: 7
#1

Cinnamon - Pastane ve Pastane Elementor Şablon Seti nulled indir
Tarçın bir fırın, pastane ve pasta dükkanı Elementor Şablon Seti'dir. Şablon piksel açısından mükemmel bir tasarıma sahiptir ve nihai yaratımınızın esnek ve kolayca genişletilebilir olmasını sağlar. Ayrıca Cinnamon, çeşitli ekran boyutundaki cihazlarda kusursuz bir şekilde çalışır.

Mevcut 18 sayfa ve bölüm şablonuyla, yeni web sitenizi içinde hazır bulunduracaksınız. zaman yok. Sayfa şablonları dahil Ana Sayfa Hakkında Popup Seçimi Tek gönderi Blog Arşivi 404 Offcanvas Mutfağımız Blog Stil rehber Alışveriş Ekip Hediye Kartı İletişim Tek ürün Üstbilgi Altbilgi Elementor Pro Özellikleri Üstbilgi ve Altbilgi Oluşturucu Tema Stilleri Gerekli Eklentiler Elementor Elementor Pro Elementor için DethemeKit (otomatik olarak yüklenir) Nasıl Kurulur Şablon Kiti içe aktarma eklentisini kullanmak için aşağıdaki adımları izleyin Eklentiyi Şablon Kiti İçe Aktarma'yı arayarak Eklentiler> Yeni Ekle . Eklentileri yüklemek için FTP kullanıyorsanız, https://wordpress.org/plugins/template-kit-import adresinden indirebilirsiniz Eklenti etkinleştirildikten sonra, Araçlar> Şablon Kiti'ne gidin Zip dosyanıza göz atmak ve içe aktarmak için Şablon Kiti ZIP Dosyası Yükle 'yi tıklayın. Şablon Kiti önizlemeniz görünecektir.Ayrıntılar için Gereksinimleri Yükle 'yi tıklayın.
Kitinizin yüklenmesi veya etkinleştirilmesi gereken eklentileri listeleyen bir açılır pencere görünecektir. Devam etmek için Gereksinimleri Yükle 'yi tıklayın.
İstediğiniz şablon üzerindeki Şablonu İçe Aktar düğmesini tıklayarak şablonlarınızı içe aktarmaya başlayın. Tıklamaktan da kaçının aynı anda birçok. Tarayıcınız genellikle bir seferde en fazla 3-4 işleyebilir. Önce Global Kit Stillerini, ardından en iyi sonuçlar için diğer Global şablonları içe aktarın. < strong> Şablon Ekleme WP Admin alanı aracılığıyla içe aktardığınız tüm şablonlar Elementor Şablon kitaplığına kaydedilecektir
Elementor Builder'ı açın ve Envato düğmesine tıklayın Yüklü kitlerinizi görüntüleyen kalıcı bir pencere açılacaktır. Eklemek istediğiniz şablonları veya blokları görüntülemek için Yüklü Kiti Görüntüle'yi tıklayın Bloğu sayfanıza eklemek için Şablon Ekle 'yi tıklayın Varlıklar Bu Şablon Kiti, Envato Elements'ten demo görüntüleri kullanır. Bu resimleri web sitenizde kullanmak için Envato Elements'ten lisanslamanız gerekir veya bunları kendi resimlerinizle değiştirebilirsiniz.

https://elements.envato.com/ image-EM4PADG https://elements.envato.com/image-PQPGLE3 https://elements.envato.com/image-PD37T7R https://elements.envato.com/image-QHSX834 https://elements.envato.com/image-PGB995V https://elements.envato.com/ image-LCYC5LQ https://elements.envato.com/image-BXETX5Z https://elements.envato.com/image-PCZCXBM https://elements.envato.com/image-LKQQWXY https://elements.envato.com/image-YS68EVA https://elements.envato.com/ image-PLXJADX https://elements.envato.com/image-VX5AP29 https://elements.envato.com/image-3XFHEA9 https://elements.envato.com/image-TPHVTV5 https://elements.envato.com/image-P7GDYTL https://elements.envato.com/ image-23ECTZT https://elements.envato.com/image-P ZYHH7W https://elements.envato.com/image-KFGUW6E https://elements.envato.com/image-THKQX44 https: //elements.envato.com/image-H2PNK3R https://elements.envato.com/image-PMNTE73 https://elements.envato.com/image- MH7BKAZ https://elements.envato.com/image-ECDGNZB https://elements.envato.com/image-PLZNF4V https: //elements.envato.com/image-P6LDX5V https://elements.envato.com/image-8E5EZAG https://elements.envato.com/image- N2WVEAS https://elements.envato.com/image-XPZCCL2 https://elements.envato.com/image-2YT9LE6 https: //elements.envato.com/image-CE7GT8T .
Hide Post
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kaffa - Cafe & Coffee Shop WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum LazyMt 13 1,499 22-03-2023, Saat: 09:18
Son Yorum: fouthekammer
  NoonPost - Personal Blog HTML Template scripti indirimli ucuza kurulum li0n 2 653 21-02-2023, Saat: 17:02
Son Yorum: admin2
  NatixHost - WHMCS & Hosting Template scripti indirimli ucuza kurulum enis 8 1,101 01-02-2023, Saat: 01:20
Son Yorum: mehmet3100
  CarneShop - Butcher & Meat Shop WordPress Theme + RTL scripti indirimli ucuza kurulum hoppa 6 901 17-01-2023, Saat: 17:51
Son Yorum: YusufCn01
  Skote - React Admin & Dashboard Template + Sketch indirimli ucuza kurulum enis 6 1,614 08-11-2022, Saat: 15:12
Son Yorum: ahmet123123123123

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi