Forum Gündemi:

Konu Başlığı : ChatBot for FaceBook Messenger scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : enis
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,536
mesajlar
1,536
konular
6
REP PUANI
Yeni Üye
18-10-2019
(Kayıt Tarihi)
Gizli
(Cinsiyet)
#1
24-12-2020, Saat: 19:04

FaceBook Messenger için ChatBot WPBot ve WoowBot Pro için Messenger ChatBot Eklentisi WordPress ChatBot WPBot ve Woocommerce ChatBot WoowBot 'u genişletin ChatBot'un bir Facebook Sayfası ve Facebook Messenger 'da kullanıcılarınızla sohbet edebilmesi için işlevselliği! FaceBook ve Messenger'da DialogFlow ’un makine öğrenimiyle desteklenen müşteri sorularına yanıt vermek, web sitesinde arama (WPBot için) veya ürün araması (WoowBot için) yapmak için web sitenizdeki ChatBot'umuzu bir merkez olarak kullanın.


Bu FaceBook Messenger ChatBot eklentisi, ChatBot normalde web sitenizde olduğu gibi, aynı zamanda FaceBook Messenger'da ve FaceBook'unuzda bir ChatBot olarak da kullanıcı etkileşimlerini destekler. Sayfa ! Eklenti ayrıca bot ve insan mesajlaşması için FB sayfa yöneticisi devir protokolünü destekler, böylece çevrimiçi olduğunuzda sayfa yöneticisi olarak görüşmeyi devralabilirsiniz ! Satışları ve konuşmaları artırmak için ChatBot ve İnsanların kombinasyonu aracılığıyla 7/24 Akıllı müşteri desteği sağlayın!

++ Lütfen bu AddOn'un web sitenizde WordPress ChatBot WPBot veya Woocommerce ChatBot WoowBot'un kurulu olmasını gerektirdiğini unutmayın.

FaceBook Messenger chatbot - 1 FaceBook Messenger chatbot - 2
Kullanıcılar Bot ile akıcı ve doğal bir şekilde sohbet edebilir - sayesinde onun Entegrasyonu Google'ın DialogFlow (AI ve NLP ile ) , Web sitesini veya ürünleri arayın, E-posta gönderin veya aramak için numarayı bırakın geri.

ChatBot, Facebook Messenger üzerinden müşterilerinizin sık sorduğu soruları yanıtlayabilen bir dizi otomasyon görüşmesidir. Bu, ürününüzün veya hizmetinizin ne yaptığını açıklamak, bilgi toplamak veya yararlı içerik sunmak olabilir.

Bu ChatBot AddOn for WPBot ve WoowBot ile WordPress web sitenizi yanıt vermek için merkezi bir merkez haline getirebilirsiniz. herhangi bir müşteri sorgusu anında web siteniz ve FaceBook sayfası ve FaceBook Messenger Live Customer Chat üzerinden.

Hem WPBot hem de WoowBot, bazı çok kullanışlı, kullanıma hazır araçlara sahip yeni Nesil WordPress için ChatBot Eklentileridir . Konuşmalı kullanıcı deneyimi, teknolojinin geleceğidir. WordPress web sitenizin, fiziksel dünyayı taklit eden daha doğal bir etkileşim oluştururken hem web sitenizde hem de FaceBook'ta kullanıcılarınızla kişisel düzeyde bağlantı kurmasını sağlayan yeni bir kullanıcı etkileşimi yöntemi olan ChatBots'a girin.
FaceBook Messenger Chatbot - 3 FaceBook Messenger Chatbot - 4
bir FaceBook Messenger bot ihtiyacım var?
Her gün kitlenize ulaşmak gittikçe zorlaşıyor.Facebook Messenger ChatBot, müşterilerinizle kişiselleştirilmiş ve otomatik, doğal, AI destekli görüşmeler sağlayarak bu sorunu çözer. Gerçek zamanlı, etkileşimli ve% 80 açık oranlara sahip. ChatBot'u Canlı İnsan Sohbeti desteğiyle birlikte de kullanabilirsiniz.

24/7/365 ChatBot'lar Akıllı canlı sohbet desteği sağlayabilir ve site araması veya ürün araması, destek, geri bildirim, e-posta veya geri arama hizmetleri sağlamak için kullanıcılarınızla etkileşimde bulunun. Müşteri memnuniyetini artırın, e-posta adresleri toplayın, ölçeklendirme maliyetlerini azaltın ve kullanıcılarla etkileşim kurma yeteneğini iyileştirin.FaceBook Messenger için chatbot - 5
Facebook chatbot Özellikleri Tak ve FaceBook için Çal chatbot Genellikle chatbots ihtiyaç kapsamlı eğitim ve entegrasyon.Web siteniz İngilizce ise - WPBot'u kurabilir, e-postanızı ayarlayabilir ve gitmeye hazırsınız. Diğer diller için - tüm bot yanıtlarını arka uçtan 15 dakika içinde değiştirebilirsiniz. Elbette, bunu sonuna kadar götürme ve ChatBot'u DialogFlow kullanarak makine öğrenimi ve yapay zeka ile akıllı hale getirme seçeneğine sahipsiniz!

Yapay Zeka ve NLP ChatBot'larımız Akıllıdır. DialogFlow aracılığıyla Google'ın Doğal Dil İşleme (NLP) ve AI ile entegre edilmiştir. Küçük Konuşma yeteneğine sahiptir, bir konuşma akışını sürdürebilir ve her türlü makul talebi yerine getirebilir. Bu özellik isteğe bağlıdır ve ilk eğitim verileri eklenti ile paketlenmiştir .

Doğal Dilde Girişten Kullanıcı Niyeti Algılama Kullanıcılar doğal olarak bir insan gibi yazabilir ve ChatBot'larımız Komutlar için İki Tür Kullanıcı Niyetine Dayalı Çalışır.

Önceden tanımlanmış amaçlar , DialogFlow API ve AI ile entegrasyon olmadan çalışabilir. Bunlar, eklentiyi yükler kurmaz kullanıma hazırdır ve tek tek açılıp kapatılabilir. Önceden tanımlanmış amaç örnekleri, Web Sitesi Araması (WPBot için), Ürün arama, e-posta aboneliği, Beni Geri Ara, Geri Bildirim Toplama, Sık Sorulan Sorular, Destek e-postası vb.Doğrudan DialogFlow'da her tür Amaç ve Yanıt (zengin mesaj yanıtları dahil) oluşturun ve botu buna göre eğitin. DialogFlow'da özel amaçlar ve yanıtlar oluşturduğunuzda, FaceBook Messenger ChatBot, kullanıcı girişleri oluşturduğunuz yanıtlarla birlikte Özel Amaçlarınızla eşleştiğinde bunları görüntüler. Facebook messenger Respgrame seçeneğini etkinleştirerek de Zengin yanıtlar oluşturabilirsiniz.

Ayrıca, takip Amaçları, Bağlamlar, Varlıklar vb. kullanarak Gelişmiş Zincirlenmiş Soru ve Cevapları etkinleştirebilir ve ardından kullanıcılarınızın size e-posta ile gönderdiği yanıtları alabilirsiniz. Bu özellik, DialogFlow'da bot tarafından sorulacak ve kullanıcı girdilerine bağlı olarak bir yanıt görüntülenecek bir dizi soru oluşturmanıza olanak tanır.

FaceBook Messenger ChatBot ayrıca DialogFlow içindeki Facebook Messenger entegrasyonunu ve Kartları kullanarak zengin yanıtları da destekler. Bu, ChatBot penceresinde Resimleri, Kartı, Hızlı Metin Yanıtı veya Özel PayLoad'u görüntülemenizi sağlar.

FaceBook Messenger Canlı Sohbet Desteği ve ChatBot hepsi bir arada FaceBook Messenger ChatBot destekler Bot ve insan karma mesajlaşma için FB sayfa yöneticisi devir protokolüAncak siz, FaceBook sayfa yöneticisi olarak, ChatBot ile kullanıcı dönüşümlerini FB sayfası Gelen Kutusundan izleyebilir ve istediğiniz zaman sohbete atlayabilirsiniz. Sayfa yöneticisi olarak yanıt verdiğinizde, ChatBot yanıt vermeyi durduracak ve dönüştürme kontrolünü size devredecektir! Bu, mümkün olan en iyi desteği sağlamak için benzersiz bir fırsat yaratır!

Bunların tümü, çok daha yüksek bir müşteri dönüşümü oranı ve artan satışlar anlamına gelir.

Gelişmiş Site / Ürün Arama Bu, varsayılan kullanıcı amacıdır. ChatBot, gelişmiş bir web sitesi veya ürün araması yapacak ve kullanıcı sorgularını web sitenizin içeriğiyle eşleştirmeye ve sonuçları göstermeye çalışacaktır.

Sohbet İçi Destek ve İletişim ChatBot, doğrudan Sohbet penceresinden destek sağlar. Kullanıcı SSS alanına gittiğinde WPBot'un görüntüleyeceği arka uçta sık sorulan soruları (SSS) ve yanıtları ekleyebilirsiniz. Kullanıcı sorusunun yanıtını SSS bölümünde bulamazsa, sohbet ederek site yöneticisine bir e-posta göndermeyi seçebilir!

Beni Geri Arayın Bu sohbet botunun Beni Geri Ara özelliği müşterilerinizden arama istekleri almanızı sağlar. Çağrı talebi yöneticiye e-posta ile gönderilecektir.Müşteri Geri Bildirimi toplayın ve e-Ticaret web sitenizi WPBot ile geliştirin.

FaceBook Messenger ChatBot Gereksinimleri
  • SSL: WordPress web sitenizin HTTPS üzerinden sunulması gerekiyor.
  • Bireysel veya İşletme Doğrulaması: Uygulamanızı FaceBook messanger'ı kullanmak üzere onaylatmak için, kimliğinizi Birey veya İşletme olarak doğrulamanız gerekir. Bireysel doğrulama, yalnızca pasaportunuzun taranmış bir kopyasını veya diğer kabul edilebilir kimlik biçimini göndererek yapılabilir.

Neden Facebook Messenger Chatbot? < ul> 15 yıldan fazla deneyime sahip bir şirket tarafından geliştirilmiştir. Bize güvenebilirsiniz Yeni özellikler için her zaman güncel ve aktif geliştirme aşamasındadır Genişletilmiş dokümantasyon Kolay ve Kusursuz Kurulum Tam Duyarlı Şablonlar Benzersiz Özellikler Hızlı, Güvenilir, Anlamsız ve Dostça Bire Bir Destek

Sürüm Geçmişi Sürüm 1.2.0 Başlangıç.
Hide Post


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Efface Messenger Bot scripti indirimli ucuza kurulum li0n 1 92 22-08-2021, Saat: 17:18
Son Yorum: ponic42121
  Prev - Multi User Extended Social Profile For Instagram, Twitter, Facebook, TikTok (SaaS) scripti indirimli ucuza kurulu social 1 145 24-05-2021, Saat: 11:52
Son Yorum: hsnlbnan
  Midrub Facebook Chatbot - automatize quick replies with templates in messenger scripti indirimli ucuza kurulum sercantelli 1 122 07-03-2021, Saat: 21:02
Son Yorum: Thcbunyo
  Edge Lighting Colors With Admob & Facebook Ads scripti indirimli ucuza kurulum li0n 0 56 02-03-2021, Saat: 21:15
Son Yorum: li0n
  Ad Interests Suggests for Facebook scripti indirimli ucuza kurulum social 0 78 01-03-2021, Saat: 15:59
Son Yorum: social

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.