Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Car Wash Booking System with mobile apps android | Ios scripti indirimli ucuza kurulum
Yorumları: 1,518
Konuları: 1,518
Kayıt Tarihi: 28-09-2019
Rep Puanı: 3
#1

Hizmetleri için kapınızın önündeki Shinewash uygulamasına genel bakış.

Araba yıkama uygulaması olan Shinewash uygulaması, kullanıcıların kullanması için hazır. Şimdi hemen şimdi başlangıç ​​işini başlatmaya başlayabileceğiniz Shinewash uygulamasının başlangıç ​​kılavuzuna bakalım. Çevrimiçi işinizi Shinewash Uygulamasıyla alın.

Kontrol Paneli

Kontrol paneli, uygulamayı açtığınız ilk önizlemedir. Mobil uygulama, kullanıcıları çekmek için etkileyici görünmelidir. Kontrol paneli, kullandığımızda uygulamaya dahil olan tüm bilgileri sağlar.

Kullanıcı oranı

Kontrol paneli, Shinewash uygulamasının hizmetlerinden yararlanan uygulamanın toplam kullanıcılarının oranını içerir. Oran, Shinewash uygulamasının sağladığı hizmetleri ziyaret eden ve bunlardan yararlanan kullanıcıların düşük ve yüksek oranını göstermektedir.

İş arkadaşları

Shinewash altında araba yıkama hizmetleri için çalışan iş arkadaşlarının listesi, bir e-posta adresiyle birlikte iş arkadaşlarının listesinin başlığı altında listelenmiştir ve ayrıca iletişim numaraları. İş veya diğer ayrıntılar için herhangi bir iş arkadaşıyla iletişime geçilebilir. İletişim seçenekleri bir e-posta adresi ve iletişim numarası olarak verilmiştir.

Mevcut hizmetler

Bu uygulama üzerinden verilen hizmetler belirtilen fiyatlar ile bu başlık altında listelenmiştir. Kullanıcıların yararlandıkları hizmetlere göre farklı fiyatlara sahip olduğu için fiyatlar hizmetlere göre belirtilmektedir.

Randevular

Randevular grafiğe dökülür ve orantılı olarak çıkarılır, böylece referans için kaydedilir. Kullanıcıların kullandığı toplam randevular grafiklerde belirtilmiştir, böylece oranın hesaplanması ve işaretlenmesi kolay olur.

Kategori
  • Kategorik hizmetler, kullanıcıların önünde farklı hizmet türlerinin sunulduğu kategori adı altında yer alır. Vereceğiniz hizmetler kullanıcıların önünde listelenecektir. Herhangi bir kategori eklemek isterseniz ekranın sağ üst köşesinde “kategori ekle” butonu bulunmaktadır.
  • "Kategori ekle" yi tıkladığınızda, kategori adını ekleyeceğiniz ve kaydedeceğiniz yer verilen basit bir kutu olacaktır.
  • Kaydedilen kategori, mevcut olup olmadığını belirlediğiniz durumla ekranda görünecektir. Kategori, müsaitlik durumu ile ekranda görünecektir.
  • Kullanılabilirlik durumuna ilişkin seçenekleri belirlediğinizde, hizmet kategorisini listeden silebileceğiniz bir işlem düğmesi vardır. Kullanıcıların yararlanabileceği hizmetlerin mevcudiyetine bakmak kolaylaşıyor.
Hide Post
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AutoRide - Chauffeur Booking WordPress Theme indirimli ucuza kurulum enis 9 1,551 05-02-2023, Saat: 19:23
Son Yorum: alycck
  QR Menu - QR Menu Maker for Multi/Single Restaurant & Contactless ordering & For Mobile and Web scripti indirimli ucuza soulmy 11 2,023 25-11-2022, Saat: 15:14
Son Yorum: denircik
  Archer Hero Unity 2D Shooter Game With Admob for Android and iOS scripti indirimli ucuza kurulum LazyMt 1 636 12-06-2022, Saat: 04:58
Son Yorum: olamazm
  Food Recipes Flutter App (Android & iOS) scripti indirimli ucuza kurulum hoppa 1 613 12-04-2022, Saat: 16:51
Son Yorum: atak.arslan
  PlusAgency - Multipurpose Website CMS & Business Agency Management System scripti indirimli ucuza kurulum li0n 1 599 20-03-2022, Saat: 17:57
Son Yorum: Rest

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi