Forum Gündemi:

Her Türlü Destek, Şikayet, Reklam İçin Whatsapp

Konu Başlığı : Car Wash Booking System with mobile apps android | Ios scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : chaitra
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,408
mesajlar
1,408
konular
1
REP PUANI
Yeni Üye
28-09-2019
(Kayıt Tarihi)
Gizli
(Cinsiyet)
#1
09-01-2021, Saat: 01:02

Hizmetleri için kapınızın önündeki Shinewash uygulamasına genel bakış.

Araba yıkama uygulaması olan Shinewash uygulaması, kullanıcıların kullanması için hazır. Şimdi hemen şimdi başlangıç ​​işini başlatmaya başlayabileceğiniz Shinewash uygulamasının başlangıç ​​kılavuzuna bakalım. Çevrimiçi işinizi Shinewash Uygulamasıyla alın.

Kontrol Paneli

Kontrol paneli, uygulamayı açtığınız ilk önizlemedir. Mobil uygulama, kullanıcıları çekmek için etkileyici görünmelidir. Kontrol paneli, kullandığımızda uygulamaya dahil olan tüm bilgileri sağlar.

Kullanıcı oranı

Kontrol paneli, Shinewash uygulamasının hizmetlerinden yararlanan uygulamanın toplam kullanıcılarının oranını içerir. Oran, Shinewash uygulamasının sağladığı hizmetleri ziyaret eden ve bunlardan yararlanan kullanıcıların düşük ve yüksek oranını göstermektedir.

İş arkadaşları

Shinewash altında araba yıkama hizmetleri için çalışan iş arkadaşlarının listesi, bir e-posta adresiyle birlikte iş arkadaşlarının listesinin başlığı altında listelenmiştir ve ayrıca iletişim numaraları. İş veya diğer ayrıntılar için herhangi bir iş arkadaşıyla iletişime geçilebilir. İletişim seçenekleri bir e-posta adresi ve iletişim numarası olarak verilmiştir.

Mevcut hizmetler

Bu uygulama üzerinden verilen hizmetler belirtilen fiyatlar ile bu başlık altında listelenmiştir. Kullanıcıların yararlandıkları hizmetlere göre farklı fiyatlara sahip olduğu için fiyatlar hizmetlere göre belirtilmektedir.

Randevular

Randevular grafiğe dökülür ve orantılı olarak çıkarılır, böylece referans için kaydedilir. Kullanıcıların kullandığı toplam randevular grafiklerde belirtilmiştir, böylece oranın hesaplanması ve işaretlenmesi kolay olur.

Kategori
  • Kategorik hizmetler, kullanıcıların önünde farklı hizmet türlerinin sunulduğu kategori adı altında yer alır. Vereceğiniz hizmetler kullanıcıların önünde listelenecektir. Herhangi bir kategori eklemek isterseniz ekranın sağ üst köşesinde “kategori ekle” butonu bulunmaktadır.
  • "Kategori ekle" yi tıkladığınızda, kategori adını ekleyeceğiniz ve kaydedeceğiniz yer verilen basit bir kutu olacaktır.
  • Kaydedilen kategori, mevcut olup olmadığını belirlediğiniz durumla ekranda görünecektir. Kategori, müsaitlik durumu ile ekranda görünecektir.
  • Kullanılabilirlik durumuna ilişkin seçenekleri belirlediğinizde, hizmet kategorisini listeden silebileceğiniz bir işlem düğmesi vardır. Kullanıcıların yararlanabileceği hizmetlerin mevcudiyetine bakmak kolaylaşıyor.
Hide Post


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  VComp – Select video, compress, preview and share with other apps. Built with Flutter. Works offline scripti indirimli u sercantelli 0 0 15-01-2021, Saat: 19:36
Son Yorum: sercantelli
  Ninja Woman - HTML5 Game and Mobile scripti indirimli ucuza kurulum enis 0 0 14-01-2021, Saat: 22:44
Son Yorum: enis
  61 Cgramtruct 2 Capx and GameMaker Games in 1 Bundle | HTML5 Games for Web and Android and iOS scripti indirimli ucuza k social 0 0 14-01-2021, Saat: 22:44
Son Yorum: social
  Happy Skateboard Hotdog Runner Game (Buildbox project + Android Studio Project + Admob ads) scripti indirimli ucuza kuru KennethFoups 0 0 14-01-2021, Saat: 19:33
Son Yorum: KennethFoups
  Freshly IOS- Native Multi Vendor Grocery, Food, Pharmacy, Delivery Mobile App with Admin Panel scripti indirimli ucuza k hoppa 0 0 14-01-2021, Saat: 19:32
Son Yorum: hoppa

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
instafly socifly instafly vds instafly indirim instafly nedir instagram repost instagram otomasyon instafly satın al instafly kullanımı instafly ücret instafly proxy instafly yorum instafly kullananlar instaklon