Forum Gündemi:

Konu Başlığı : BuilderJS - HTML Email & Page Builder scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : chaitra
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,518
mesajlar
1,518
konular
3
REP PUANI
Yeni Üye
28-09-2019
(Kayıt Tarihi)
Gizli
(Cinsiyet)
#1
24-12-2020, Saat: 17:46

BuilderJS - mevcut sürüm 4.0 (12 Eylül 2020)

BuilderJS, HTML e-postaları veya web sayfaları oluşturmak / düzenlemek için bir web kullanıcı arayüzü sağlayan bir JavaScript eklentisidir. BuilderJS, işletmeniz için zarif, mobil duyarlı e-postalar veya sayfalar tasarlamanın en kolay ve en hızlı yoludur. BuilderJS, arka uç programlama dili ne olursa olsun (Java, .Net, PHP, Ruby on Rails, Python, vb.) Herhangi bir web uygulamasıyla entegre olmayı kolaylaştıran saf Javascript ve HTML'de yapılmıştır

Sürükle ve Bırak Öğeleri

BuilderJS, e-posta veya sayfa şablonlarınızı daha hızlı oluşturmanıza olanak sağlayan bir dizi yerleşik web öğesi ile birlikte gelir. Varsayılan set yeterli değilse, her zaman kendi özel bloklarınızı ekleyebilirsiniz (JavaScript kodlamayla ilgileniyorsanız).

Kolay ve Basit Stil

BuilderJS, basit ve güçlü stil yöneticisi uygular Bu, e-postanızdaki veya sayfanızdaki herhangi bir web öğesinin hızlı ve kolay bir şekilde şekillendirilmesini sağlar. Kendi ve özelleştirilmiş CSS'nizi ekleyerek de yapılandırmanız mümkündür.

Duyarlı Tasarım

BuilderJS, şablonlarınızı herhangi bir cihazda harika görünmek üzere optimize etmeniz için gereken tüm araçları sağlar. Bu şekilde çeşitli görüntüleme deneyimleri sağlayabilirsiniz.

Ancak, özelleştirmeniz için her zaman mevcuttur. BuilderJS ayrıca her ihtimale karşı bir HTML / CSS kaynak düzenleyicisiyle birlikte gelir. Geliştiriciler için Geliştiriciler Tarafından Yapılmıştır!

BuilderJS tamamen özelleştirilebilir ve her türlü entegrasyon senaryosuna açıktır: Bunu yapabilirsiniz bağımsız bir web sayfası veya kendi sitenize katıştırın. Örneğin, kullanıcı çalışmasını kaydetme söz konusu olduğunda, BuilderJS, POST isteğinde bulunacağı ve en son güncellemeleri işlenmek üzere sunucu tarafı komut dosyalarına ileteceği bir Kaydetme URI'sini yapılandırmanıza olanak tanır. İstek, kullanıcı oluşturucudaki Kaydet düğmesine tıkladığında tetiklenir. Ve diğer bileşenlerinizle nasıl çalıştığını özelleştirmenize ve onlarla etkileşim kurmanıza olanak tanıyan birçok başka yapılandırma ayarı vardır.

Sürüm Notları 4.0.0 / 2020-09-12 ===== ============= * Düzeltildi: şablon yüklenirken performans sorunu * Düzeltildi: HTML5 etiketiyle satır içi düzenleme çalışmıyor * Düzeltildi: CSS doğru şekilde işlenmiyor * Düzeltildi: TLS'nin belirli sürümlerinde resim yüklemesi çalışmıyor * Sabit: kullanıcı arayüzüne daha iyi hata bildirimi * Eklendi: yeni malzeme simge seti * Eklendi: desteklenen inşaatçı modu 3.0.0 / 2020-02-03 ================ * Düzeltildi : e-posta içeriğine beklenmedik giriş kutuları eklendi * Sabit: ilgisiz stilleri ortadan kaldırarak içerik boyutunu küçültün * Sabit: içeriği küçülterek içerik boyutunu küçültün * Eklendi: Kaydet ve Kapat düğmesi * Eklendi: özel etiketler için kontrol paneli * Eklendi: kontroller için yeni simgeler ayarlandı * Eklendi: küçültülmüş simgeler artık yerinde * Eklendi: yeni varsayılan temalar / düzenler 2.2.0 / 2019-11-08 ================== * Düzeltildi: satır içi düzenleyici belirli öğe türleri için çalışmak * Sabit: UI g IE'nin eski sürümlerindeki yanıklar * Sabit: IE'nin eski sürümüyle uyumluluk sorunları * Sabit: Opera'nın eski sürümüyle uyumluluk sorunları * Sabit: Ajax istekleri için daha uyumlu HTTP üstbilgileri * Eklendi: daha esnek düzenleyici modu * Eklendi: daha fazla dekorasyon widget'ı * Eklendi: daha fazla önizleme seçeneği * Eklendi: seçili öğeyi yeniden kullanım için kitaplığa ekleme desteği * Eklendi: HTTP 1.1 yöntemleri desteği PUT, UPDATE, PATCH, DELETE * Eklendi: daha fazla SYNC seçeneği * Eklendi: uygun TAGS düzenleme * Eklendi: daha iyi TAG otomatik tamamlama yazarak * Eklendi: daha iyi TAG ön izleme paneli 2.0.0 / 2019-09-23 ================== * Eklendi: eski e-posta istemcileri için duyarlı destek * Eklendi: tam Edge 11 uyumluluk * Eklendi: tasarım görünümü eski tarayıcılar için destekleniyor * Eklendi: kayıt başına şablon yazı tipi sorunu * Eklendi: çekirdek kitaplık için daha fazla HTML widget'ı * Eklendi: tasarım görünümünde şablon değiştirme * Eklendi: bulut senkronizasyon desteği * Eklendi: daha fazla sürükle ve bırak görseli etkisi * Sabit: açık / tıklama izleme düzgün çalışmıyor * Düzeltildi: özel widget içeriği korumaz 1.0.0 / 2019-06-06 ================== * Eklendi: daha fazla düzen widget'ı * Eklendi: tam Opera uyumluluğu * Eklendi: Ajax isteği için özelleştirilebilir başlıklar * Eklendi: geçersiz HTML yapısının tespiti * Eklendi: çekirdek kitaplık için daha fazla HTML widget'ı * Eklendi: şablon yükleme performansını artırmak için önbellek kullan * Eklendi: yapım parametrelerinde senkronizasyon seçenekleri * Eklendi: çift görünüm desteği * Eklendi: sözdizimi vurgulama temalı kaynak görünümü * Eklendi: halka açık ilk sürüm.
Hide Post


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Larastus - Status page software scripti indirimli ucuza kurulum niggaTR 1 83 14-11-2021, Saat: 18:52
Son Yorum: damsmas
  Tendex - Cryptocurrency Exchange HTML Template scripti indirimli ucuza kurulum LazyMt 4 235 07-11-2021, Saat: 21:58
Son Yorum: mostafa4875
  Midone - Vue 3 Admin Dashboard Template + HTML Version + XD Design File scripti indirimli ucuza kurulum enis 1 145 30-10-2021, Saat: 16:48
Son Yorum: olarinn
  Makro - Creative HTML Template For Saas & Startup scripti indirimli ucuza kurulum sercantelli 3 103 23-10-2021, Saat: 17:51
Son Yorum: deneme123
  Night Club - One Page WordPress Theme For Parties scripti indirimli ucuza kurulum berhank 1 118 30-08-2021, Saat: 03:24
Son Yorum: agilic

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.