Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Belief - Church WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum
Yorumları: 1,468
Konuları: 1,468
Kayıt Tarihi: 13-11-2019
Rep Puanı: 5
#1

Belief - Kilise WordPress Teması nulled indir
Respgramive Premium WordPress Teması CosmoThemes'i seçtiğiniz ve Premium WordPress Temalarımızdan birini satın aldığınız için teşekkür ederiz - seçiminiz büyük beğeni topluyor!
Belief, güç sağlamayı amaçlayan güçlü bir sürükle ve bırak düzen oluşturucu temasıdır kar amacı gütmeyen, dini topluluklar, kilise veya yardım siteleri. Sürükle ve bırak şablon oluşturucu Herhangi bir sayfada istediğiniz herhangi bir içerik türünü görüntülemek için şablon oluşturucuyu kullanabilirsiniz: kategori gönderileri, etiketler, afişler, kutular, ekip grupları, referanslar, en son veya öne çıkan gönderi, widget'lar, hatta bireysel gönderiler.
Eklenen her öğe için içeriğinizi nasıl görüntüleyeceğinizi seçebilirsiniz: atlıkarınca, filtre, daha fazla düğme veya sayfalandırma ve içeriği tarihe, beğenilere, görüntülenme sayısına vb. göre sıralayabilirsiniz. Ayrıca düzeninizi de seçebilirsiniz: tam genişlik veya kenar çubuğu ile ve zaman çizelgesi, ızgara, küçük resim veya liste görünümünü etkinleştirin.
Şablon oluşturucu her yazı / sayfa için de mevcuttur, böylece şablon oluşturucu ile aynı kuralları izleyerek tek tek gönderilerinize öğeler ekleyebilirsiniz.
Temayı ilk yüklediğinizde, listenizde zaten 3 varsayılan şablon olacak: - Ana Sayfa düzeniniz için atanan Ana sayfa
- Tarihe göre Arşivlerinize atanan varsayılan, Gönderi biçimi, Gönderi tür, Ek, Yazar, Kategoriler, Etiketler, Arama düzenleri vb.
Bu alanların her biri birkaç sözde öğe içerir: Logo, Ana menü, Giriş menüsü, Slayt gösterisi, Widget'lar, vb.
Bu nedenle, Şablonlar için genel kural, içeriği alanlara bölmek ve istenen öğeleri eklemektir. kullanıcının isteğine göre özel yerlerde. Çoklu düzen - Zaman çizelgesi görünümü, liste görünümü, ızgara görünümü, duvar görünümü, küçük resim görünümü Birden fazla blog düzenine sahip olabilirsiniz: ızgara görünümü, küçük resimler görünümü, zaman çizelgesi veya liste görünümü ve görüntü yeniden boyutlandırma yöntemi: yeniden boyutlandırma arasında seçim yapın veya kırpın.
Arka uçtan karşılık gelen ayarı işaretleyerek dar veya büyük bağlantı noktası görünümü düzenini kullanabilirsiniz. Kutulu versiyonu da seçmekten çekinmeyin.
Ayrıca vücudunuz ve başlıklarınız için farklı renkler de ayarlayabilirsiniz. En az değil, tek tek gönderiler için veya tüm site için arka plan resimleri ekleyebilirsiniz. Tema, önceden tanımlanmış birkaç arka plan deseniyle birlikte gelir.
Duyarlı tema İnanç duyarlı bir temadır. Siteye iPad ve Android destekli tabletler dahil tüm mobil cihazlardan erişilmesine izin veren bir çerçeve kullanır.
Kullanıcı tarafından gönderilen gönderileri beğen veya beğen Kullanıcıların favori yayınlara kolayca erişmesine ve puanlarını yükseltmesine izin vermek için "Beğen" özelliğini etkinleştirin.Beğenme sınırı arka uçtan değiştirilebilirken, tüm gönderiler için beğeni sayısı rastgele oluşturulabilir. Araç ipucu yardımcıları Kullanıcılarınıza sitenizdeki belirli bir özelliği veya önemli bir mesajı nasıl anlatacağınızı hiç merak ettiniz mi? Artık bunu temanın yerleşik araç ipucu yöneticisi ile başarabilirsiniz. Bu tür ipuçlarını sgramuz sayıda ekleyebilmek için sitenizdeki her sayfada kullanabilirsiniz. Facebook ve varsayılan yorumlar Varsayılan yorum sistemini etkinleştirebilir veya Facebook yorumlarını tercih edebilirsiniz.
Yorumları denetleyebilmek için Facebook uygulama kimliğinizi ekleyin. Kenar çubukları ve widget'lar Site, temanızdan en iyi şekilde yararlanmak için ihtiyaç duyduğunuz kadar çok widget ekleyebilmeniz için sınırsız kenar çubuğu kullanır: Simgeler içeren kategoriler, İçerik sekmesi (sıcak gönderiler, yeni, yorumlar, etiketleri), Flickr, Twitter, Son gönderiler, Sosyal medya, En iyi yazarlar, İçerik gönder.
Gönderilerinizin her biri için farklı bir düzen seçin: bir sol kenar çubuğu, bir sağ kenar çubuğu veya tam genişlikte görüntülenen. Sosyal medya için hazır Tüm yayınlarda, kullanıcıların web sitenizdeki herhangi bir içeriği tıklayıp tanıtabilecekleri yerleşik sosyal medya paylaşım düğmeleri vardır. Belirli bir gönderi veya sayfa için bunları etkinleştirin veya devre dışı bırakın. Çevrilebilir tema. Uluslararasılaştırmaya hazır İnanç, temayı kendi dilinize çevirmenize izin veren bir .PO dosyasıyla birlikte gelir. Belgelerdeki talimatları izleyin. Diğer özellikler Tema ayrıca yerleşik ekmek kırıntıları, açılır menüler, görüntü yeniden boyutlandırma, 100'den fazla kısa kod, yerleşik ilgili gönderiler ve sosyal medya paylaşımını kullanır ve başlamanıza yardımcı olacak kapsamlı bir belgeyle birlikte gelir . Destek: Bu temayla ilgili bazı zorluklarla karşılaşırsanız, CosmoThemes destek forumları aracılığıyla yürütülen desteğimizi kullanmayı düşünün: http://cosmothemes.com/forums
Tüm temalar için destek yalnızca destek forumunda sağlanacaktır. Changelog sürüm 1.0 (14 Eylül 2015)
- DÜZELTME: Twitter widget'ı: birden çok örnek düzeltildi önemli hata
-FIX: yeniden oluşturulan google yazı tipleri
google yazı tipleri kaynağı düştü
sürüm 0.9 (03 Haziran 2015 )
- GÜNCELLEME: silindi Cosmo API kullanımdan kaldırılmış işlev;
- DÜZELTME: PrettyPhoto güvenlik güncellemesi;
- GÜNCELLEME: kullanımdan kaldırılmış işlev;
- DÜZELTME: XSS komut dosyası oluşturma;
- DÜZELTME: Twitter widget'ı: çok sayıda önemli hata;
sürüm 0.8 (14 Şubat 2015)
- WP için sabit kısa kodlar güncelleme;
sürüm 0.7 (08 Temmuz 2014)
- mobil menü görünür olması için 1024px olarak değiştirildi;
- "Daha fazlasını okuyun" ve mobil menü başlığı için sabit çeviri işlevi;
- düzeltilmiş yazar avatarı;
- WP 3.9 güncellemesiyle kancanın "duvarcılık" adını "yeni masonry" olarak yeniden adlandırdı .;
- etkinlikler için kalan günler için sabit çoğul ve tekil etiketler;
- firefox listesi düzeltmesi;
sürüm 0.6 (5 Şubat 2013)
- olay tarihi çevirisi düzeltildi;
- olay tekrarlayan etiketler için sabit çeviri;
- yinelenen olaylar için sabit tarih çevirisi;
- zaman çizelgesindeki tarihler için sabit çeviri;
- alıntılarda Daha Fazla Oku bağlantısı eklendi;
- etkinlikler için zaman çizelgesi görünümündeki tarihler olacak şekilde değiştirildi, etkinlik başlangıç ​​tarihini temsil eder, gönderi tarihini değil.
Hide Post
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arcmos - Creative Portfolio Theme for WordPress scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 2 353 24-09-2022, Saat: 15:04
Son Yorum: sjokotofken
  Dentist - Dental One Page WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 1 220 23-09-2022, Saat: 21:11
Son Yorum: csmkrsnbs
  SkyTower - Real Estate and Cgramtruction WordPress Theme indirimli ucuza kurulum soulmy 2 186 15-09-2022, Saat: 13:26
Son Yorum: tomuso
  Axivis - Car Services & Repair WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum berhank 4 690 12-09-2022, Saat: 18:35
Son Yorum: x1r
  Uaques - Drinking Water Delivery WordPress Theme + RTL scripti indirimli ucuza kurulum social 3 589 25-08-2022, Saat: 17:35
Son Yorum: pironline

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi