Forum Gündemi:

Her Türlü Destek, Şikayet, Reklam İçin Whatsapp

Konu Başlığı : AZA ChatSnap scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : sercantelli
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,461
mesajlar
1,461
konular
1
REP PUANI
Yeni Üye
21-12-2019
(Kayıt Tarihi)
Gizli
(Cinsiyet)
#1
15-12-2020, Saat: 00:10

Özellikler:

Oturum açma: E-posta yoluyla oturum açma özelliği eklendi. Kaydolma: E-posta yoluyla kaydolma özelliği eklendi. Hoş geldiniz: Kullanıcıların hoş geldiniz üzerine kaydolma ve oturum açma arasında seçim yapma yeteneği eklendi. Şifremi unuttum: Kullanıcıların hesaplarını e-posta adresiyle kurtarma yeteneği eklendi. Gruplar: Kullanıcıların grup oluşturma yeteneği eklendi. Yüz filtreleri, maskeler ve efektler: Snapchat gibi yüz filtreleri ve arka plan efektli maskeler. Gruplara üye ekleyin: Grubu oluşturan kişinin gruba üye ekleme yeteneği eklendi. Grup sohbeti: Kullanıcıların grup üyeleriyle sohbet etme, metin mesajları, resimler ve videolar gönderme yeteneği eklendi. Grubu Düzenle: Oluşturucu veya grup üyelerinin grup profilini düzenleme yeteneği eklendi. Gruptan Ayrıl ve Sil: Kullanıcıların gruptan ayrılma yeteneği ve grubu oluşturan kişi için grubu silme yeteneği eklendi. Engellenen kullanıcılar: Kullanıcılara, kullanıcı profillerinin engelini kaldırma veya engelleme yeteneği eklendi. Profili düzenle: Kullanıcıların orada profil fotoğrafını, adını ve kullanıcı adını değiştirme yeteneği eklendi. Profilim: Kullanıcıların orada profil fotoğrafını, adını ve kullanıcı adını görüntüleyebilme yeteneği eklendi. Özel sohbet: Kullanıcılara diğer kullanıcılarla sohbet etme, metin mesajları, resimler ve videolar gönderme yeteneği eklendi. Çevrimdışı / Çevrimiçi, Gönderildi / Teslim Edildi ve yazılıyor durumu: Yazma durumu, Çevrimdışı / Çevrimiçi durum ve Gönderildi / Teslim edildi mesajlar. Sohbet listesi: Kullanıcıların tüm sohbet eden kullanıcıları ve son mesajı görüntüleyebilme yeteneği eklendi. Grup sohbeti: Kullanıcıların grup üyeleriyle sohbet etme, metin mesajları, resimler ve videolar gönderme yeteneği eklendi. Kullanıcı Profili: Kullanıcıların kullanıcı profilini ve zaman çizelgelerini açma ve oraya bilgi ve beslemeler alma yeteneği eklendi. MediaView: Kullanıcıların videoyu ve resmi tam ekranda görüntüleme yeteneği eklendi. Bildirimler: Bildirim ve bildirim sayfasını itin. Kullanıcılar istek gönderdiğinde veya mesaj kabul edip gönderdiğinde bildirim. Menü: Oturum kapatma, profil silme, bağlantı davet etme ve daha fazla seçenek içeren kullanıcı menüsü. E-posta ve şifre değiştirme: Kullanıcıların e-posta ve şifre değiştirme yeteneği eklendi.

Kısa Açıklama:

AZA Chat Snap, kendi kendini imha eden bir android uygulaması olabilir. Arkadaşlarınıza bir kez gördükleri gibi gönderebilecekleri video ve fotoğraf mesajları göndermenizi sağlar. Bu uygulama istihdamları arka uç olarak ayrıştırılır. Paylaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı, Chirp uygulamasıyla etkili bir şekilde paylaşabileceksiniz ve ücretsizdir. Kullanıcı arayüzü planı harika ve bu uygulama, dahil etmek istediğiniz vurgulara veya planını nasıl değiştirmek istediğinize bağlı olarak kolayca özelleştirilebilir.

Uzun Açıklama:

Deyin AZA ChatSnap'e merhaba! Google Play mağazasında konaklama için temel bir yeniden yapılandırmayla hazırlanmış eksiksiz, eksiksiz ve titizlikle hazırlanmış bir Android uygulamasıdır. Hiç Snapchat dinledin mi? AZA ChatSnap, gönderene kadar kendi kendini imha eden veya etmeyecek fotoğraflar ve kayıtlar gönderme ve alma kapasitesi ile aynı hat üzerinde. Kaynak, kullanılmayan ve etkili Android Studio kullanılarak oluşturuldu. AZA Chat Snap, müşteri hesabı hesaplarının, müşteri fotoğraflarının, müşteri kayıtlarının, müşteri gizli kelime sıfırlamalarının, eşlik taleplerinin arka uç yönetimi için codelist.ca tarafından desteklenmektedir. Bir sosyal fotoğraf ve video paylaşım uygulaması için eksiksiz ve temelde göz kamaştırıcı bir düzenleme. Mesajlar için itme bildirimleri, eşlik eden talepler, eşlik eden kişi daha fazlasını içerecek seçeneklerle istendiğini kabul eder. Şu anda varsayılan Android IDE Android Studio gibi en son gelişmeler kullanılarak oluşturuldu. Anında çalışmaya başlamanızı sağlayacak harika dokümanlar.

SATINAL
DOWNLOAD


Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
instafly socifly instafly vds instafly indirim instafly nedir instagram repost instagram otomasyon instafly satın al instafly kullanımı instafly ücret instafly proxy instafly yorum instafly kullananlar instaklon