Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Artcore - Building Architecture WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum
Yorumları: 1,461
Konuları: 1,461
Kayıt Tarihi: 21-12-2019
Rep Puanı: 2
#1

Artcore - Bina Mimarisi WordPress Teması nulled indir
Artcore, modern , temiz ve duyarlı” Mimari ve Yapı WordPress temasıdır ve reklam öğesi ajanslar , iç tasarım , inşaat, bina ve mimari web siteleri.
GÜNCELLENDİ! Sürüm 1.4 yeni özellikler, düzeltmeler ve güncellemelerle çıktı! Daha fazla ayrıntı için sayfanın altındaki değişiklik günlüğüne bakın. Artcore basit ama çok şık bir çözüm. Cesur tipografi ve dengeli düzen ile bu tür web siteleri için özel bir çözüme ihtiyacınız varsa Artcore Building and Architecture WordPress Teması en iyi seçenektir. Çok tanıdık arayüzü sayesinde dakikalar içinde özel sayfalar oluşturmanıza olanak tanıyan basit ve hafif bir sayfa oluşturucuya sahiptir, eğer WordPress widget'larını kullandıysanız, kendinizi oldukça rahat hissedeceksiniz. Temamız, tema seçenekleri için mevcut WordPress standardını da desteklemektedir: WordPress Özelleştirici , temanızın yazı tiplerini, renklerini ve düzen seçeneklerini gerçek zamanlı olarak özelleştirin, programlama bilgisine gerek yok.

Özellik Listesi En Son WodPress Sürümü ile Test Edilmiştir Üstbilgi ve Altbilgi için Yeni Faydalı Seçenekler Tek Proje Galerileri için Yeni ve Hızlı Işık Kutusu Özelliği Nişe Özgü WordPress Teması Yüzlerce Simge Seçimi: FontAwesome & LineIcgram Doğrulanmış HTML5 Kodu Entegre PageBuilder: Aqua PageBuilder Destekli Özel PageBuilder Blokları: Portföy, Blog, Referanslar, Harekete Geçirici Mesaj, Google Haritalar, Ekip Üyesi, SkillBars ve çok daha fazlası! % 100 Duyarlı Tema WordPress En Son Sürüm Uyumluluğu MailChimp Entegre Kolay Proje Yönetimi Devrim Kaydırıcısı: Hayır Ek Maliyetler Özel Widget'lar: Son Projeler, Flickr Galerisi ve En Son Gönderiler Güçlü ve Güvenli Kod Çocuk Teması Uyumlu Ana Sayfa Varyasyonları İki Blog Düzeni: Izgara ve Liste Çapraz -tarayıcı Uyumlu Güncelleme Geçmişi Artcore Sürüm 1.4 - 11 Ocak 2017 GÜNCELLENDİ - Küçük hata düzeltmeleri ve kod iyileştirmeleri GÜNCELLENDİ - Revoluttion Slider GÜNCELLENDİ - Takım üyesi blok (LinkedIn profilleri için yeni seçenek) EKLENDİ - Üst bilgi ve alt bilgi için tipografi seçenekleri EKLENDİ - Üst çubuk seçeneğini devre dışı bırak / etkinleştir EKLENDİ - Sabit başlık seçeneğini devre dışı bırak / etkinleştir EKLENDİ - Logo genişliği seçeneği Artcore Sürüm 1.3 - 20 Ağustos 2016 GÜNCELLENDİ - Revoluttion Slider GÜNCELLENDİ - Doğru şekillendirme için wp sınıfı için MailChimp UPDAT ED - Artcore Addgram eklenti dil dosyaları DÜZELTİLDİ - Tema adı için eklenti denetimini silme SABİT - Artcore Eklentileri eklentisi için tek proje galerisi öğelerinin sınırı SABİT - Kenar çubuğu widget bloğunun bir sınıf içermesi düzeltildi kenar çubuğunu varsayılan kenar çubuğu stiliyle eşleşecek şekilde biçimlendirmek EKLENDİ - Tek proje görüntüleri için Işık Kutusu özelliği EKLENDİ - Çok katmanlı açılır menü desteği EKLENDİ - Hizmet bloğu için kendi görüntü simgelerini kullanma seçeneği EKLENDİ - Görüntü ve metin kutusundaki resimleri bağlama seçeneği blok EKLENDİ - Harita bloğu için Google API anahtarı alanı EKLENDİ - Referanslar bloğundaki animasyon hızı seçeneği Artcore Sürüm 1.2 - 24 Kasım 2015 GÜNCELLENDİ - Devrim Kaydırıcısı DÜZELTİLDİ - Internet Explorer'da bülten formu yüksekliği sorunu DÜZELTİLDİ - Blog Izgara Düzeni DÜZELTİLDİ - Alt temalar için eklentilerin yüklenmesi EKLENDİ - Proje gezinme düğmelerinin etiketini değiştirme seçeneği EKLENDİ - WordPress site simgelerine daha iyi entegrasyon EKLENDİ - Başlığı gösterme / gizleme seçeneği arama simgesi EKLENDİ - Projeleri portföy bloğundaki kategorilere göre sıralama seçeneği EKLENDİ - Özel bir sosyal simge ekleme seçeneği EKLENDİ - Hizmet kutusuna daha fazla okuma bağlantısı ekleme seçeneği EKLENDİ - Tam genişlikte bir sayfa şablonu ekleyin Artcore Sürüm 1.1 - 23 Ekim 2015 DÜZELTİLDİ - Proje öğesinin üzerine gelme efekti SABİT - Firefox'ta isopte düzeninin hizalama sorunları EKLENDİ - Ayrıntılı Tema Kurulum ve Kurulum Kılavuzu.
Hide Post
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arcmos - Creative Portfolio Theme for WordPress scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 2 312 24-09-2022, Saat: 15:04
Son Yorum: sjokotofken
  Dentist - Dental One Page WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 1 208 23-09-2022, Saat: 21:11
Son Yorum: csmkrsnbs
  SkyTower - Real Estate and Cgramtruction WordPress Theme indirimli ucuza kurulum soulmy 2 171 15-09-2022, Saat: 13:26
Son Yorum: tomuso
  Axivis - Car Services & Repair WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum berhank 4 675 12-09-2022, Saat: 18:35
Son Yorum: x1r
  Uaques - Drinking Water Delivery WordPress Theme + RTL scripti indirimli ucuza kurulum social 3 580 25-08-2022, Saat: 17:35
Son Yorum: pironline

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi