Forum Gündemi:

Her Türlü Destek, Şikayet, Reklam İçin Whatsapp

Konu Başlığı : Appointly - Perfex CRM Appointments scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : omer.dundar
Konuyu Oyla:
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,466
mesajlar
1,466
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye
07-01-2020
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
#1
22-12-2020, Saat: 17:01

NOT: Bu bağımsız bir randevu modülü değildir, modül, Perfex CRM uygulaması sürüm 2.4.1'in yüklü olmasını gerektirir, bu, Perfex CRM için bir modüldür.

Giriş

Randevu'ya Giriş - Perfex CRM için Randevular modülü

WEB SİTENİZDEKİ BİR FORMU ENTEGRE ETMEYE SAHİP HER TÜR RANDEVU İÇİN GEREKLİ BİR ŞEKİLDE UYAR. < Appointly, CRM'nize randevular planlayabileceğiniz ve ayrıca birden fazla web sitesindeki harici formlardan programlayabileceğiniz ve Randevularınızı kolaylıkla yönetebileceğiniz bir Perfex CRM modülüdür. kişilerinizle iletişiminizi kolaylaştırmak için hızlı randevular oluşturmak için tasarlanmıştır ve ayrıca personeli katılımcı, konu, açıklama, tarih ve saat ve diğer birçok özelliği dahil edebilirsiniz.

Randevu ile Google Takvim ve Outlook Takvim ile bağlanabilir, her ayrı kullanıcı giriş yapabilir kendi Google veya Outlook takvimine ve her iki takvim için randevuları doğrudan yönetebilir, oluşturabilir, güncelleyebilir ve silebilir.

Appointly, kullanıcılara web sitelerinizden herhangi birine randevu isteği formu ekleme olanağı sunar ve müşteriler doğrudan randevu isteyebilir. Randevular, Dahili, Harici İlgili Kişi veya Müşteri Adayını dahil etme ve ayrıca personeli katılımcı olarak dahil etme seçeneğiyle belirli bir başlangıç ​​zamanı ve konumu ile oluşturulabilir.

Herhangi bir web sitesine, Dahili, Dahili İletişim, Harici İlgili Kişi, Müşteri Adayı, E-posta ve SMS Bildirimleri , Ad, E-posta, Konum, Randevuyu Onayla, Randevuyu İptal Et (Neden ), Bitti Olarak Onaylayın ve daha pek çok özellik eklenecek.

Appointly, Appointly'de harici müşterilerin veya dahili müşterilerin talep edebileceği yeni bir özellik olan ekstra Geri Arama seçeneğini de içerir. şirketinizden geri aranma, çünkü tüm müşteriler çalıştığımız ülkede bulunmadığından.

Geri aramalar yöneticilerden yönetilebilir veya geri aramalardan sorumlu kişi atananın yönetmesi için atanabilir bireysel geri aramalar ve notlar alın. Bu seçenek ihtiyaçlarınıza göre etkinleştirilebilir / devre dışı bırakılabilir. Özel Alanlar, E-posta İzleme ve Geri Bildirimler ayrıca canlı bildirim ve e-posta şablonlarını da destekleyen sürüm 1.1.4'ten Randevu için kullanılabilir.

Randevu Al - Perfex CRM Randevular - 1 Appointly - Perfex CRM Randevular - 2

Google Takvim
 • API'sı li>
li> Müşteriyi ve Personeli Google Meet'e (e-posta yoluyla) özel mesajla davet edin Outlook Takvim API < li> Geçmiş Randevular Geri Çağrılar Geri arama isteğinde bulunun Geri arananın atandığı Geri arama notları Özel Alanlar E-posta İzleme Göreve dönüştür ( Proje, Fatura, Müşteri, Tahmin, Sözleşme, Bilet, Gider, Potansiyel Müşteri ve Teklif ile ilgili) Potansiyel müşteriye dönüştürün Randevu Geri Bildirimleri.Personel geri bildirim isteyebilir. Web sitelerinizden herhangi birine yerleştirme (iFrame) formu (birden fazla web sitesine eklenebilir) < strong> Personel izinleri (View-Global, View-Own, Edit, Delete) Canlı push bildirimleri (Hatırlatıcılar, Yeni Randevu, Randevu İptal Edildi, İptal İsteği, Güncellendi, Geri Bildirim bildirimleri , Geri arama bildirimleri) Gösterge Tablosu Widget'ı Google Takvim API'sı Bugünün Randevu Takvimi senkronizasyonu Randevuyu Düzenleme Seçeneği Randevu Silme Seçeneği < li> Randevuyu iptal etme seçeneği Seçenek ayarı varsayılan tablo filtresi Seçenek, istemcilerin oturum açmış randevuları ayarlamasını sağlar veya giriş yapmadan önce Takvim türü etkinlikler Randevu Notları Randevu Türleri Personel ve müşteriler alanında takvim türü renkli etkinlikler Randevuları doğrudan müşteri alanından ayırır Genel randevu görünümü Harici genel istemci url istemcisi için ayrı genel randevu görünümü (karma ve benzersiz) < güçlü> Dahili personel özel CRM url katılımcısı için ayrı genel randevu görünümü Birden Fazla Personel Katılımcısı Atama Dahili Randevu (Kişiler) Dahili Randevu (Müşteri Adayları) Harici Randevu Harici iFrame Formu (İletişim) SMS Bildirimleri ve Bildirim hatırlatıcıları E-posta Bildirimleri ve e-posta hatırlatıcıları Hatırlatma Bildirimleri Erken Hatırlatma Gönderin Erişim Günlükleri Yeniden chedule randevu (Devam Ediyor Olarak İşaretle) E-posta Şablonları
 • Randevu Onaylandı (Personel ve Katılımcılar)
 • Randevu İptal Edildi (Personel ve Katılımcılar)
 • Randevu (İletişim) İçin Onaylandı
 • Randevu (İletişim) İçin İptal Edildi
 • (Personel ve Katılımcılar) için randevu hatırlatıcısı
 • (İletişim) için randevu hatırlatıcısı
 • (Personele) Atanan Geri Çağrılar
 • (Personele) Yeni Geri Arama
 • (Personele) geri bildirim alındı ​​
 • Geri bildirim (Personel)
SMS Şablonları
 • Not: Şunlardan emin olun: Kurulum-> Ayarlar-> SMS içindeki tüm SMS şablonlarınız aşağıdaki örnekte verildiği gibi bazı içeriklerle doldurulur veya SMS şablonunuz boşsa SMS gönderilmez.
 • Randevu Onaylandı ( İletişim)
 • (İletişim) için Randevu İptal Edildi
 • (İletişim) için Randevu Hatırlatması
 • SMS İşlemi kancaları
Dashboard Bugünün Uygulaması merhemler Widget'ı
 • Gösterge tablonuza bugünün randevular widget'ını ekleyin
Tüm randevularınız gösterilir ve takviminizle senkronize edilir
 • Doğrudan takvimden açık randevu
 • Takvim renkli etkinlikler
Esnek tarih ve saat manipülasyonu < ul> Meşgul saatler ve tarihler göstergesi Harici biçimde de mevcuttur E-posta ve SMS bildirimleri: < ul> Mevcut randevu oluştururken, onaylarken veya düzenlerken kişilere / katılımcılara E-posta ve SMS bildirimleri gönderin Randevular için E-posta Şablonları (tercüme hazır) Özel içerik ve konu Özel Alanlar Geri Bildirimler Geri Çağrılar Özel yönetici e-posta şablonları ve SMS Randevu Onayı < li> Randevu İptali E-posta Şablonlarında TinyMCE editörü aracılığıyla HTML içeriği Farklı randevu durumları için özel durumlar ments: beklemede, onaylandı, iptal edildi, onaylandı, yaklaşan Şablon birleştirme alanları, SMS ve E-posta şablonlarında Eylem Kancaları Tablo Filtreleri
 • Tümü
 • Onaylandı
 • Onaylanmadı
 • İptal Edildi
 • Bitti
 • Yaklaşan
 • Kaçırılan
Canlı Arama, Canlı Arama Liderleri Kaynak: ör.
SATINAL
DOWNLOAD


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Customised Accounting Perfex CRM scripti indirimli ucuza kurulum soulmy 0 0 26-02-2021, Saat: 22:58
Son Yorum: soulmy
  Perfex integration with LexOffice scripti indirimli ucuza kurulum soulmy 0 0 25-02-2021, Saat: 22:56
Son Yorum: soulmy
  Elite Custom JS module for Perfex CRM scripti indirimli ucuza kurulum sercantelli 0 0 25-02-2021, Saat: 22:56
Son Yorum: sercantelli
  Customer Loyalty and Memberships for Perfex CRM scripti indirimli ucuza kurulum soulmy 0 0 10-01-2021, Saat: 13:16
Son Yorum: soulmy
  Supplier Management module for Perfex CRM scripti indirimli ucuza kurulum social 0 0 04-01-2021, Saat: 12:43
Son Yorum: social

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
instafly socifly instafly vds instafly indirim instafly nedir instagram repost instagram otomasyon instafly satın al instafly kullanımı instafly ücret instafly proxy instafly yorum instafly kullananlar instaklon