Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Aliexpress Dropshipping and Fulfillment for WooCommerce scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : sercantelli
Konuyu Oyla:
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,461
mesajlar
1,461
konular
1
REP PUANI
Yeni Üye
21-12-2019
(Kayıt Tarihi)
Gizli
(Cinsiyet)
#1
24-12-2020, Saat: 20:44

Aliexpress Dropshipping and Fulfillment for WooCommerce, mağaza sahiplerinin ürünlerini aliexpress.com'dan kendi WooCommerce mağazalarına aktarmalarına olanak tanıyan bir eklentidir. Bu, mağaza sahiplerinin, Aliexpress'in geniş bir ürün yelpazesiyle E-Ticaret sitesinde kendi işlerini kolayca işlemesine ve yürütmesine ve çevrimiçi işten daha fazla para kazanmasına yardımcı olur.

 \ Aliexpress ve WooCommerce mağazasını bağlayın

Bu 2 platformu WooCommerce ve Aliexpress'i aşağıdaki yöntemlerden biriyle bağlayabilirsiniz:

 • Gizli anahtar
 • WooCommerce REST API
Aliexpress ürünlerini içe aktarın

Bu eklenti içe aktarmanıza olanak tanırAliexpess'ten WooCommerce mağazanıza ürünler:

 • Tekli ürünleri içe aktarın: Eklenti, tekli ürünleri içe aktarmanıza olanak tanır.
 • Kategori içe aktar: Eklenti, kategorileri içe aktarmanıza da olanak tanır .
Aliexpress ürünlerini yönetin

Eklentideki ürünleri yönetin: Ürünler için genel kurallar oluşturabilirsiniz ve fiyatlandırın, İçe Aktarma Listesi 'ndeki Aliexpress ürünlerini yönetin ve WooCommerce mağazasına aktarmadan önce İçe Aktarılan bölümlerinde hızlıca gözlemleyin.

 • Genel kuralları ayarlayın:

a.

Ürün durumu otomatik olarak ayarlanabilir: Yayınla, Beklemede veya Taslak. Global özelliği kullan : Varsayılan olarak, içe aktarılan ürünlerin tüm özellikleri özel özelliklerdir. Bu seçeneği etkinleştir, bu özniteliklerin otomatik olarak genel özniteliklere aktarılmasına izin verir. Gönderim seçeneğini göster: Gönderim seçeneğini İçe aktar listesinde görüntülemek için bu seçeneği etkinleştirin. Bu özellik, mevcut gönderim yöntemlerinin gönderim maliyetini göstermeye yardımcı olacaktır. Nakliye maliyetlerini hesapladıktan sonra ürün maliyetlerini tahmin etmeniz kolay olacaktır. Fiyat kurallarından sonra nakliye maliyeti ekleyin: Nakliye maliyeti, fiyat kuralları uygulandıktan sonra orijinal ürünün fiyatına eklenecektir. Basit bir ürün olarak içe aktar: Bir ürünün yalnızca bir varyasyonu varsa veya içe aktarmak için bir varyasyon seçerseniz, bu ürün basit bir ürün olarak içe aktarılacaktır. Varyasyon SKU'su ve öznitelikleri kullanılmayacaktır. Katalog görünürlüğü: Bu ayar, ürünlerin hangi mağaza sayfalarında listeleneceğini belirler. Olabilir: Alışveriş ve arama sonuçları; Yalnızca alışveriş; Yalnızca arama sonuçları; Gizli Ürün açıklaması: Ürün açıklamasını ve / veya öğe özelliklerini görüntülemek ya da bu bilgiyi içe aktarılan üründe göstermemek için seçin. Varsayılan ürün resimlerini seçin: Etkinleştirin, ürün resmi olarak İlk resim seçilecek ve eklerken galeride diğer resimler (ürün açıklamasındaki resimler hariç) seçilir ürünü içe aktarma listesine . Arka plan işlemini devre dışı bırakın: Ürünleri içe aktarırken, resimlerinin arka planda indirilmesine izin vermek yerine, ana ürün resmi doğrudan indirilecek, galeri ve varyasyon resimleri (varsa) Başarısız resimler sayfalarına eklenecek, böylece bunları manuel olarak indirmek için oraya gidebilirsiniz. Varsayılan kategoriler: Kategori başlıklarını doldurun, ithal ürünler bu kategorilere eklenecektir. Varsayılan ürün etiketleri: Etiket başlıklarını doldurun, içe aktarılan ürünler bu etiketlere eklenecektir. Ürün varyasyonları ürün sayfasında görünür: İçe aktarılan ürünlerin varyasyonlarının ürün sayfasında görünmesini sağlayın Stoku yönetin: Stokları yönetmeyi ve ürün envanterini içe aktarmayı etkinleştirin. Bu seçeneği devre dışı bırakırsanız, ürün stok durumu " Stok olarak ayarlanacak ve ürün envanteri içe aktarılmayacaktır. Bul ve Değiştir: Ürün başlığında ve açıklamasında dizeleri arayabilir ve bulunan dizeleri ilgili değerlerle değiştirebilirsiniz.

b. Ürün fiyatı için küresel kurallar: Bu kurallar, WooCommerce mağazanıza taşınmadan önce İçe Aktarma listesi bölümünde uygulanacaktır.

  • Döviz kuru: Bu seçeneği, ABD Dolarını herhangi bir tutardan mağaza para biriminize çevirmenize olanak tanır. Döviz kurunu eklemenin 2 yolu vardır: Kuru güncelle 'yi tıklayın veya döviz kurunu manuel olarak ekleyin. Bu alan değeri 1 olarak ayarlarsa, para biriminde değişiklik olmadığı anlamına gelir (varsayılan olarak $ USD).
  • Döviz kuru API'si: Mevcut API döviz kuru kaynaklarından birini seçebilirsiniz: Google Finans, Yahoo finans, Cuex, TransferWise.
  • Döviz kuru ondalıkları: Döviz kurunu API ile güncellerken döviz kurunu yuvarlayacak ondalık sayıların sayısı.
  • Ücreti otomatik güncelle: Döviz kurunu bir program olarak gün, saat, dakika ve saniyede doğru bir şekilde güncellemek için bu seçeneği etkinleştirin.
  • Çoklu miktar aralıkları için ürün fiyatı kuralı ayarlayın .
Fiyat formatını ayarlayın: ürün fiyatı için kurallar daha caziptir, satışta fiyatlandırma psikolojisindeki ilerlemeleri alın.

c. Tüm özellik terimlerini özelleştirin: Ürün özelliklerinin tüm varyasyonlarını Ürün Özelliği sekmesinde görüntüleyin, mevcut varyasyon terimlerini istediğiniz şekilde düzenleyebilir veya değiştirebilirsiniz.

d. Aliexpress mağazası her değiştiğinde fiyatı ve miktarı manuel olarak güncelleyin: Ürün fiyatını, miktarını güncelleme ve e-posta bildirimi gönderme seçenekleri sunun.

e. Ürün geçersiz kılma: Geçersiz kılınan ürünler için kurallar belirleyin.

 • İçe Aktarma Listesinde Aliexpress ürünlerini yönetin: WooCommerce ürünlerine aktarmadan önce tüm ürünler için özelleştirme yapılmasına izin verir.
  • Ürün: Aliexpress ürün bilgilerini özelleştirin.
 1. < ol>
  1. Ürün başlığı: Ürünün adıb. SKU: Ürün SKU'su veya Aliexpress ürün kimliği
  2. Ürün durumu: WooCommerce mağazasında Aliexpress ürün durumu: Herkese Açık, Beklemede veya Taslak.
  3. Katalog görünürlüğü: Ürün görünürlüğü türünü seçin: Alışveriş ve Arama Sonuçları; Yalnızca alışveriş; Yalnızca arama sonucu.
  4. Kategoriler: Aliexpress ürününün ait olduğu kategorileri seçin.
  5. Etiketler: WooCommerce mağazasındaki Aliexpress ürünü için etiket.
  • Açıklama: Aliexpress ürün açıklamalarını özelleştirin.
  • Özellikler: Aliexpress ürün özelliklerini özelleştirin.
Gönderim maliyeti: mevcut gönderim yöntemlerinin gönderim maliyetini görüntüleyin. Bu gönderim maliyeti alanını görüntülemek için Ürün sekmesindeki Gönderimi göster seçeneğini etkinleştirin. Maliyet: Aliexpress ürününün orijinal fiyatını görüntüleyin. Aliexpress ürününün İndirimli fiyatını ve Normal fiyatını görüntüleyin. WooCommerce mağazasında. Bu fiyatlar, Ürün fiyatı sekmesindeki kurallar uygulandıktan sonra hesaplanır. Envanter: Stoktaki varyasyonların sayısını görüntüleyin. Ürünü varyasyonlara göre bölme: Sırasıyla tek tek ürünlere ayırabilirsiniz. bir öznitelikte mevcut olan varyasyonların sayısı veya bölünecek belirli bir varyasyon atayın.
  • Galeri: Medya kitaplığını içe aktarmak için görüntüleri gözlemleyin ve seçin.
 • İçe Aktarılanlarda Aliexpress ürünlerini yönetin: İçeri aktarılan Aliexpress ürünlerini hızlı bir şekilde gözlemlemenizi sağlar. WooCommerce ürünü, ürünü geçersiz kılma ve ürünleri güncelleme.
  • Ürün başlığı, Sku, Maliyet, WooCommerce fiyatı dahil olmak üzere WooCommerce ürününe ithal edilen Aliexpress ürünlerini hızlı bir şekilde gözlemleyin.
  • Geçersiz kılma ürünler: İlk ürün için alternatif bir ürünü geçersiz kılın.
Ürünleri güncelle: Bu seçenek, Aliexpress'deki ürün durumlarını takip etmenize yardımcı olacak ürün fiyatını ve miktarını güncellemenize olanak tanır.

Aliexpress ürünlerini WooCommerce'da yönetin: Aliexpress ürünlerini diğer WooCommerce ürünleriyle aynı şekilde özelleştirebilirsiniz.

Aliexpress Siparişlerini Yönetin

Aliexpress siparişlerini hızlı bir şekilde kontrol etmek ve yerine getirmek veya sipariş yöneticisine gitmek için Ali Siparişler bölümüne gidebilirsiniz Siparişleri düzenlemek ve yerine getirmek için WooCommerce'da.

 • Ali Orders : Eklentideki bu bölüm, Aliexpress siparişlerini hızlı bir şekilde gözlemlemenizi ve yerine getirmenizi sağlar.
 • WooCommerce'de sipariş yöneticisi: Aliexpress siparişini diğer WooCommerce siparişleriyle aynı şekilde yönetin, Aliexpress siparişlerini yerine getirin.
 • Aliexpress sipariş kimliğini ve takip numarasını güncelleme: Aliexpress sipariş kimliğini ve takip numarasını Aliexpress'den WooCommerce'e manuel olarak senkronize etme seçeneği vardır.
Siparişleri yerine getir
 • Seçenekleri yerine getir : Eklentideki bu ayarlar, AliExpress'te siparişleri otomatik olarak yerine getirmek için küresel kurallar.
Taşıyıcı şirket: WooCommerce mağazanızdaki aliexpress.com'dan içe aktarılan tüm ürünler için varsayılan bir taşıyıcı şirket seçin. Varsayılan telefon numarası: Bir siparişin telefon numarası yoksa, bu numara AliExpress siparişini yerine getirirken kullanılacaktır. AliExpress Sipariş notu: Bu not, bir sipariş tamamlandığında AliExpress siparişine eklenecektir. Eylemi göster: Yerine getirilmiş bir eylemi göstermek için sipariş durumu. Şu durumları ayarlayabilirsiniz: Ödeme bekleniyor, Beklemede, Tamamlandı, İptal edildi, Geri ödendi, Başarısız. Sipariş durumunu değiştir: Bir siparişin sipariş kimliği ve takip numarası başarıyla senkronize edildikten sonra sipariş durumunu otomatik olarak değiştirin. Eklentide siparişleri yerine getir : Siparişleri, eklentinin uzantısını veya Ali Orders üçlü> bölüm.
   • AliExpress API'sine Göre Sipariş
   < li>
  1. Adım : Güncelleme sekmesine gidin.
2. Adım : Otomatik güncelleme anahtarınızı ekleyin, Anahtarı al düğmesini tıklayabilirsiniz veya otomatik güncelleme anahtarını almak için bu kılavuzu izleyin.Not: Yalnızca mevcut erişim jetonunuzun süresi dolmuşsa veya geçersizse yeni erişim jetonu alın.

Ardından, siparişleri Aliexpress API ile tamamlamak için Ali Siparişler bölümüne gidin.

 • < ul>
  • Uzantılı Sipariş.
 • 1. Adım: site eklentinin uzantısına bağlandı. Eklenti uzantısının nasıl bağlanacağıyla ilgili bu bağlantıyı takip edebilirsiniz: Gizli anahtar veya WooCommerce Rest API ile.
 • 2. Adım: Ali Siparişler bölümünde Uzantılı Sipariş düğmesini tıklayın. Veya siparişi bu şekilde yerine getirmek için WooCommerce'de Sipariş yöneticisi 'ne gidebilirsiniz.
Siparişleri WooCommerce'in Sipariş yöneticisinde yerine getirin: Aliexpress siparişlerini yerine getirmek için WooCommerce / Orders'a gidebilirsiniz. Ürün güncellemesi
 • Ürün güncelleme seçenekleri: Ürün güncelleme içindeki ayarları etkinleştirin sekmesi, ürün fiyatı ve miktarındaki değişiklikleri güncellemenize, değişiklik hakkında bildirim e-postaları göndermenize olanak tanır. Güncellemeleri Listeyi İçe Aktar ve İçe Aktarıldı bölümünde manuel olarak yapabilirsiniz.
Ürünleri böl

Bu özellik, değişken bir ürünün varyasyonlarının tek ürünlere bölünmesine olanak tanır. Sırasıyla, bir özellikte bulunan çeşitli varyasyonlarla tek tek ürünlere ayrılabilir veya bölmek için belirli bir varyasyon atayabilirsiniz.

.
Hide Post


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Medilazar - Pharmacy WooCommerce WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 4 0 21-05-2021, Saat: 20:35
Son Yorum: sinank1453
  WooCommerce Game Theme - GameWorld scripti indirimli ucuza kurulum enis 1 0 10-05-2021, Saat: 18:10
Son Yorum: furkan
  Supplero - Supplement Store WooCommerce Theme scripti indirimli ucuza kurulum berhank 1 0 04-05-2021, Saat: 13:55
Son Yorum: razorx
  Smarthaus - Smarthome Products WooCommerce Theme scripti indirimli ucuza kurulum social 2 0 19-04-2021, Saat: 11:54
Son Yorum: piro
  Order Notificatigram for WooCommerce scripti indirimli ucuza kurulum li0n 0 0 08-03-2021, Saat: 15:46
Son Yorum: li0n

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi