Konuyu Oyla:
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
15 Memory Cgramtruct 2 HTML5 Game Project With Capx in 1 Bundle | Web - Android - iOS scripti indirimli ucuza kurulum
Yorumları: 1,536
Konuları: 1,536
Kayıt Tarihi: 18-10-2019
Rep Puanı: 7
#1

Bu pakette, çocuklara farklı şeyler öğretmek için uygun ve aynı zamanda hafızalarını geliştirebilecek, farklı konular ve temalara sahip 15 hafıza oyunu bulunur. Dahil edilen ürünlerden bazılarının kısa açıklamaları:

 • Alfabe Hafızası

Bir şeyi öğretmenin en iyi yollarından biri çocuklar bir tür oyun kullanıyor. Bu hafıza oyunu, çocuklara bir hafıza oyunu kullanarak İngilizce alfabeleri öğretmeyi amaçlamaktadır. Bu oyunun 4 modu vardır: Öğrenme, Kolay, Normal ve Zor. Her zorlukta, seviyeyi bitirmek için tüm kartları eşleştirmeniz gerekir ve öğrenme modunda, istediğiniz her kuşu özgürce seçebilir ve isimlerini duyabilirsiniz.

 • Choli Memory

Hafıza oyunlarında iyi olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Ardından Choli'ye aynı görüntüye sahip kartları birbiriyle eşleştirmesi için yardım etmeye çalışın. Her seviyede, 6 görüntülü (her biri ikişer) 12 kart vardır. Görüntüler size birkaç saniye gösterilir ve ardından kartlar geri çevrilir ve aynı görüntüye sahip tüm kartları birbiriyle eşleştirmeniz gerekir. Tüm kartlar başarıyla eşleştiğinde bir sonraki seviyeye geçeceksiniz. Ayrıca her seviyede bir zaman sınırınız olduğunu ve zamanınız biterse kaybedeceğinizi unutmayın.

Bu seviyelerde elinizden gelenin en iyisini yapın ve olabildiğince çok puan kazanın.
 • Christmas Memory Challenge

Bu oyun test eder ve hafızanıza meydan okuyor! Her seviyede 12 kart (toplamda 6 resim) size birkaç saniyeliğine gösterilir ve ardından arkalarına çevrilir ve aynı görüntüye sahip kartları birbiriyle eşleştirmeniz gerekir. Ama hızlı olmalısın çünkü her seviyede bir zaman sınırı var ve zamanın biterse kaybedeceksin. Oyunda ilerledikçe her seviyedeki süreniz azalacak ve böylece oyun daha da zorlaşacaktır. Sınırsız sayıda seviyeye sahiptir ve amacınız olabildiğince çok seviyeyi tamamlamak ve daha fazla puan kazanmaktır. Bu oyunda toplamda 63 görsel var ve hepsi Noel ile ilgili, bu yüzden bu oyun Noel tatili için çok uygun!

 • Mutlu Hayvanlar Hafıza Oyunları

Bu, kartları aynı resimlerle eşleştirmeniz gereken bir hafıza oyunudur. Kullanılan resimler, oyunu çocuklar için daha ilginç kılan ve onlar için çok eğitici olabilecek bazı vahşi hayvanların komik ve çizgi film resimleridir. Bu oyunun üç zorluğu var (Kolay, Orta ve Zor).

 • Çiftlik Hayvanları - Çocuklar Hafıza Öğreniyor

Bu hafıza oyunu, kartları farklı çiftlik hayvanlarının resimleri ile birbirleriyle eşleştirmelisiniz.

Her zorlukta, seviyeyi bitirmek için tüm kartları eşleştirmeniz gerekir ve öğrenme modunda, istediğiniz her kuşu özgürce seçebilir ve isimlerini duyabilirsiniz.
 • Bayraklar

Bu eğitici bir hafıza oyunudur. Amacı, farklı ülkelerin bayraklarını ve isimlerini çocuklara öğretmektir ve onlar için çok yararlı olabilir. Bir kart seçtiğinizde, bir ülkenin bayrağı veya bayrağı ve adı gösterilir. Her bayrağı ismiyle eşleştirmeli ve tüm kartları eşleştirerek seviyeyi tamamlamalısınız. Bu oyunun 3 farklı seviyesi vardır (Kolay, Normal ve Zor) ve doğası gereği çocuklar için harika bir eğitici oyun.

 • Kara - Hafıza HTML5 Oyunu

Hafıza oyunlarında iyi olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Sonra Kara'nın aynı görüntüye sahip kartları birbiriyle eşleştirmesine yardımcı olmaya çalışın. Her seviyede, 6 görüntülü (her biri ikişer) 12 kart vardır. Görüntüler size birkaç saniye gösterilir ve ardından kartlar geri çevrilir ve aynı görüntüye sahip tüm kartları birbiriyle eşleştirmeniz gerekir. Tüm kartlar başarıyla eşleştiğinde bir sonraki seviyeye geçeceksiniz. Ayrıca her seviyede bir zaman sınırınız olduğunu ve zamanınız biterse kaybedeceğinizi unutmayın.

Bu yüzden elinizden gelenin en iyisini yapın ve bu seviyelerde olabildiğince çok puan kazanın.
 • Çocuk Hafıza Oyunu - Kuşlar Hafıza

Bu hafıza oyununda, kartları farklı kuşların resimleri ile birbirleriyle eşleştirmelisiniz. Üç zorluk (Kolay, Normal ve Zor) artı bir Öğrenme modu vardır. Her zorlukta, seviyeyi bitirmek için tüm kartları eşleştirmeniz gerekir ve öğrenme modunda, istediğiniz her kuşu özgürce seçebilir ve isimlerini duyabilirsiniz.

 • Çocuk Hafıza Oyunu - Cadılar Bayramı HTML5 Oyunu

Bu, kartları aynı resimlerle eşleştirmeniz gereken Cadılar Bayramı temalı bir hafıza oyunudur. Kullanılan resimler, Cadılar Bayramı ile ilgili karakterlerin çizgi film görüntüleri ve oyunu çocuklar için daha ilginç hale getirebilecek nesnelerdir. Bu oyunda başlangıç ​​ekranından seçebileceğiniz dokuz zorluk vardır ve çocukların hafızasını geliştirmek için çok iyi olabilir.

 • Çocuk Ülke Bayrak Testi - HTML5 Oyunu

Bu, eğitici bir eşleştirme oyunudur. Amacı, farklı ülkelerin bayraklarını ve isimlerini çocuklara öğretmektir ve onlar için çok yararlı olabilir. Bir bayrak seçtiğinizde, ülkesinin adı söylenecek ve ardından ekranın altında görünen isimlerden doğru adı seçmeniz gerekecek.

Tüm bayraklar için buna ihtiyacınız var. Her sayfada, eşleştirmeniz gereken 5 bayrak ve 5 isim vardır ve her sayfayı temizledikten sonra bir sonraki sayfaya geçersiniz. Seviye sayısı sınırsızdır ve her seviye için 5 rastgele ülke seçilmiştir. Bu oyun, Birleşmiş Milletler'in (191 ülke) mevcut tüm üyelerinin adlarını ve bayraklarını içerir.
 • Çocuk Hafıza Oyunları - Vahşi Hayvanlar

Bu, çocuklar için çok faydalı olabilecek vahşi hayvanlar hakkında bir öğrenme oyunudur. Bu oyunda 4 mod vardır: Tüm kartları görüntüleyip isimlerini duymak için üzerlerine tıklayabileceğiniz Öğrenme ve hafıza oyunları olan Kolay, Normal ve Zor modlar.

 • Çocuk Hafıza Oyunu - Deniz Canlıları

Bu, çocuklar için çok faydalı ve ilginç olabilen deniz canlıları hakkında öğretici bir oyundur. Bu oyunda 4 mod vardır: Tüm kartları görüntüleyebileceğiniz ve isimlerini duymak için üzerlerine tıklayabileceğiniz öğrenme ve Kolay, Normal ve Zor modlar.

 • Çocuk Hafıza Oyunu - Böcekler

Bu, çocuklar için çok faydalı olabilecek böcekler hakkında öğretici bir oyundur. Bu oyunda 4 mod vardır: Tüm kartları görüntüleyip isimlerini duymak için üzerlerine tıklayabileceğiniz Öğrenme ve hafıza oyunları olan Kolay, Normal ve Zor modlar.

 • Sayı Hafızası

Çocuklara bir şeyler öğretmenin en iyi yollarından biri, bir tür oyun kullanmaktır.

Bu oyunun 4 modu vardır: Öğrenme, Kolay, Normal ve Zor. Öğrenme modunda, oyuncu tüm numaraları görebilir ve isimlerini duymak için üzerlerine tıklayabilir. Ancak diğer modlarda, kartları çıkarmak için aynı numaralı kartları eşleştirmesi gerekir, başka bir deyişle, bir hafıza oyunu oynarken sayıları ve adlarını öğrenirler.
 • Hafıza Mücadelesi

Hafıza oyunları çocuklar arasında her zaman popüler olmuştur ve bu oyunların eğlenmesinin yanı sıra çocukların hafızasında önemli olumlu etkileri olabilir. Diğer herhangi bir hafıza oyunu gibi çocuklar da kartları aynı kelime, resim veya resim ve onunla ilgili kelime ile eşleştirmek zorundadır ve tüm kartları başarıyla eşleştirdiklerinde oyunu kazanacaklardır.
Bu oyunda, ayrıca sesi destekler, 3 farklı oynanış vardır ve her birinde 12, 14 veya 16 görüntülü 3 farklı zorluk arasından seçim yapabilirsiniz. Varsayılan resimler, kelimeler ve seslerin tümü hayvanlarla ilgilidir. Bu 3 farklı oyun, Word to Word, Picture to Picture ve Picture to Word şeklindedir. Word to Word'de, aynı kelimeye sahip kartları birbiriyle eşleştirmeniz gerekir. Resimden Resme, oyuncuların aynı görüntüye sahip kartları birbirleriyle eşleştirmeleri ve son olarak, Resimden Sözcüğe modunda, her hayvanın görüntüsünü adıyla eşleştirmeniz gerekir.

Varsayılan görüntüleri, bir görüntü düzenleme yazılımı kullanarak istediğiniz şeyle değiştirin. Oyunu yeniden yapılandırmak için yardıma ihtiyacınız olursa, E-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Hide Post
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bisness - Business and Corporate HTML5 Template scripti indirimli ucuza kurulum LazyMt 1 594 05-07-2022, Saat: 12:04
Son Yorum: uysalhasan19
  Archer Hero Unity 2D Shooter Game With Admob for Android and iOS scripti indirimli ucuza kurulum LazyMt 1 636 12-06-2022, Saat: 04:58
Son Yorum: olamazm
  Food Recipes Flutter App (Android & iOS) scripti indirimli ucuza kurulum hoppa 1 613 12-04-2022, Saat: 16:51
Son Yorum: atak.arslan
  5 Games Bundle 63% OFF $135 for $50 scripti indirimli ucuza kurulum niggaTR 1 464 05-07-2021, Saat: 14:10
Son Yorum: nothinglad
  My Name Ringtone Maker Android App | Admob Ads scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 1 536 12-06-2021, Saat: 10:22
Son Yorum: kathiriyashreeja

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi